ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

7 + شانزده =

بستن
بستن

تعبیر خواب گچ

تعبیر خواب گچ

تعبیر خواب گچ

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

تعبیر خواب گچ

گچچه خشک باشد و چه تر و محلول، تعابیر زیر را دارد:

  • گرفتاری دست و پاگیر و مشکلات زندگی است.
  • بدنامی است.
  • و در شرایطی نیز رسوایی و انگشت نمایی توام با ملامت.

علت تعبیر گچ به بدنامی و گرفتاری

حتما می دانید که گچ وقتی محلول باشد، به خاطر خاصیتی که دارد، آب اطراف خود جذب می کند و سفت می شود و چون سفت شد، هر چه که در خود داشته باشد، نگه می دارد و می فشارد و شکل و فرم آن را می پذیرد. به همین علت است که گچ را گرفتاری دست و پاگیر تعبیر کرده اند.

همین طور هم می دانید که گچ اگر به دست و صورت و موی سر و لباس مالیده شود، اثرش باقی می ماند و با دشواری می توان اثر سفیدی گچ را از روی لباس و موی سر و دست و پا زدود. به همین سبب است که آن را بدنامی و رسوایی و در شرایطی بدتر انگشت نمایی و ملامت دانسته اند.

تعبیر خواب گچ از دیدگاه ابن سیرین

ابن سیرین از معبران در دیگر که بی تردی بیش از او می زیسته اند  پر باشد، نقل کرده که در خواب گچ، جنگ است. گچ، خصومت و دشمنی هست.

تعبیر خواب گچ خشک در خانه

اگر در خواب ببینید بدون مقومه و بی آنکه بنایی و کار های ساختمانی در دست اجرا داشته باشید، مقداری گچ در حیاط خانه شما ریخته و یا چندین چوال و گچ، گوشه پارکینگ خانه شما روی هم چیده اند و یا مثلا وقتی می خواهید از پلکان بالا بروید و با وارد آسانسور شوید، ببینید مقداری گچ آنجاست که به شما و از زندگی شما ارتباط دارد، به مشکل و گرفتاری مبتلا می شوید و این مشکلات را دست و پا گیر هستند، و آثارش مدتی باقی می ماند.

  • این توضیحات را با تقصیل آمده که برده اید که دیگر که به هر صورت در ایران» به تعابیری می تواند داشته باشد.

تعبیر خواب گچ محلول

اگر در خواب ببینید که محلول گچ درست می کنید، یعنی گچ را دارید، با آب مخلوط می نمایید تا به دیوار بکشید و یا کارگر این کار را انجام داده، خودتان برای خود مشکلی به وجود می آورید که دستهای شما را می بندد و مدتی اثرش باقی می ماند و هرکار بخواهید بکنید، به یاد آن می افتید. چون دیده اید که گچ زیر ناخن می رود و چندی اثر آن باقی می ماند.

تعبیر خواب لباس و دستان گچی

اگر در خواب ببینید لباستان به گچ آلوده شده ، پشت سرتان بد میگوید و به شما اتهام می زنند.

اگر در خواب ببینید دستان به گچ آلوده شد ودست به کاری خلاف می زنید که نمی توانید از دیگران پنهان نگه دارید و همگان از آن بی آگاه می شود.

تعبیر خواب خوب گچ 

روی هم رفته دیدن گچ در خواب خوب نیست؛ مگر اینکه ببینید دیگری دارد در خانه شما با گچ کار می کنند، یا سرگرم سفید کردن اطاق شماست و یا دارد با گچ دیوار و پی جایی را می سازد. مشروط بر اینکه شما اصلا به گچ نزدیک نشوید و به آن دست نزنید، خوابتان می گوید کسی هست که با به خطر انداختن مال و جان و آبروی خویش شما را حفظ و از منافع شما دفاع می کند و در نتیجه به شما سود و بهره می رساند.

تعبیر خواب دادن گچ به دیگری

اگر ببینید در خواب گچ به کسی می دهید و یا با گچ دست و لباس کسی را آلوده و سفید می کنید، عملی خلاق مرتکب می شوید که هم خودتان از آن زیان می بینید و هم موجب بدنامی دیگران می شوید.

تعبیر خواب مجسمه گچی

دیدن مجسمه و یا اشیاء ساخته شده از گچ غم و اندوه کهنه تعبیر می شوند.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

  1. محمد - 2021/08/27 - 3:09 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب