ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

9 + 9 =

بستن
بستن

تعبیر خواب گنجه

تعبیر خواب گنجه

تعبیر دیدن گنجه در خواب

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

گنجه چیست؟

وقتی بیندیشیم و بدانیم گنجه چیست و در خانه و خانواده چه کاربردی دارد یافتن تعبیر آن آسان است. حتی به قیاس نیز ممکن می شود.
گنجه فضای محدودی است از گوشه ای از گوشه های خانه که در دارد و در آن را قفل می کنند و درون آن اشیایی را می نهند که نمی خواهند زیر دست و پای افراد خانواده ریخته و پاشیده باشند و یا در مواقع مهمتر و ضروری تر، چیزهای گرانبهاتر در آن پنهان می کنند و درش را می بندند و قفلی نیز بر آن می زنند که از هر جهت مطمئن باشد.

  • این تعریفی است از گنجه در خانه و خانواده.
  • پس به علت وجود در وجوب قفل گنجه را جایی مطمئن تر از جاهای دیگر می دانیم.

تعبیر خواب گنجه به فرد مورد اعتماد

حال اگر در خواب ببینیم گنجه ای هست و ما گنجه ای در خانه داریم، نشان آن است که کسی هست و شخصی وجود دارد و یا پیدا می شود که ما می توانیم نسبت به او پیش از دیگران مطمئن باشیم و به او بیشتر اعتماد کنیم.

گنجه دیدن در خواب به هر شکل و صورتی که باشد، نشان آن است که با شخصی اعم از زن و مرد، امین و درستگار و قابل اعتماد خواهیم کرد. او کسی است که می توانید به او اعتماد کنید و مالتان را به دستش بسپارید و او هم مال و پول شما را همانطور که هست، بازمی گرداند.

تعبیر دیدن گنجه در خانه

اگر گنجه را در خانه ببینید، آن شخص در خانواده شما نقش می گیرد و اگر در محل کارتان باشد، بیرون از خانه او را ملاقات خواهیم کرد.

دیدن کت و شلوار در گنجه

اگر در خواب ببینید همه چیز را از گنجه بیرون نهاده و فقط کت و شلوار خویش را در آن نهاده و در را قفل کرده اید، خواب شما می گوید نسبت به موقعیت اجتماعی خویش اعتماد ندارید و یا یک رگه بی اعتمادی در شما پیدا شده که هنوز خودش را نشان نداده است.

مخفی شدن در گنجه در خواب

اگر در خواب ببینید خودتان درون گنجه مخفی شده اید و اهالی خانه به دنبال شما می گردند، گویای آن است که از کسی یا چیزی و یا حادثه ای بیمناک هستید. می ترسید و انتظار حادثه ای را می کشید.

تعبیر خواب خرابی گنجه

اگر ببینید گنجه خانه خودتان را خراب می کنید، از همه کس سلب اعتماد می نمایید. اگر بسازید، بنای اعتماد و خوش بینی را می گذارید.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب