ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

9 + یازده =

بستن
بستن

تعبیر خواب نامه

تعبیر خواب نامه

تعبیر دیدن نامه در خواب

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

چه در بیداری و چه در خواب، نامه به هرحال حامل و حاوی اثر و خبرو پیام و کلام است؛ ولی در خواب واکنش شما در مقابل دریافت نامه تعبیر را متفاوت و دگرگون می کند.

تعبیر خواب نامه از دیدگاه امام صادق (ع)

از امام صادق علیه السلام نقل می کنند که اگر در نامه خبر خوب سخن مصوب نوشته بود، حاجت بیننده خواب روا گردد و اگر سخن شرو خبر بد نوشته بود، حجت وی روا نشود و کارش برنیاید.
  • این تعبیر کاملا درست است و با آنچه که در آغاز نوشتم، مطابقت دارد. چون تعریف و بیان دیگری است از واکنش شما نسبت به مندرجات نامه.

تعبیر دریافت نامه در خواب

پس اگر نامه ای دریافت داشتید و از دریافت آن خوشحال و مسرور شدید، در روزهای آینده یک شادی بزرگ برایتان می رسد و به موقعیت نایل می گردید، با اینکه به دیدار دوست عزیز توفیق حاصل می کنید و اگر هیچ یک از اینها عملی نشود، مهمانی برایتان می رسد که او را دوست می دارید.

اگر درخواب نامه ای دریافت کنید که از آن خوشتان نیاید و ناراضی باشید، نشان آن است که در روزهای آینده غم و اندوهی برایتان می رسد و یا از برخورد با اشخاص بدخو و عصبی، ناراحت و عصبی می شوید و یا از دیدار مهمانی که برای شما می رسد، غمین و اندوهگین می گردید.

تعبیر خواب نوشتن نامه

چنانچه در خواب ببینید نامه ای به دوستان می نویسید، در مراحل اول نشان آن است که چیزی می خواهید. گویی از محیط و اطرافیان خود طلبی دارید که این بدهی مسلم را آنها ادا نکرده و نپرداخته اند. در مراحل دوم امید و شعفی در شما به وجود می آید و حالت انتظار در شما پیدا می شود.

تعبیر خواب نوشتن نامه اداری

اگر در خواب ببینید نامه ای که می نویسید اداری است، گرهی از کارتان باز می شود و با گشوده شده و هنوز به آثارش توجه نکرده اید.

  • این در صورتی است که از نوشتن آن نامه احساس خوشحالی داشته باشید.
  • اگر از نوشتن نامه در عالم خواب خوشحال اناشید و گرفتگی خاطر احساس کنید، کارتان گره می خورد. مشکلی برایتان پیش می آید.

تعبیر دیدن نامه در درگاه خانه

اگر در خواب ببینید به خانه آمده اید و در درگاه خانه شما نامه های فراوانی ریخته که همه نامه ها سربسته و نگشوده هستند، نشان آن است که افراد خانواده و اهالی خانه از شما توقع و انتظاراتی دارند. شما در برآوردن تمنیات و نیازهای آنها قصور و کوتاهی کرده اید و ضمیر شما با ریختن نامه ها این کوتاهی را تذکر می دهد.

دیدن نامه های عطرآگین در خواب

اگر در خواب خود ببینید نامهای عطرآگین برای شما رسیده، خبری خوش دریافت می کنید. اگر از نامه بویی استشمام نکنید و پاکت زرد رنگ، آفتاب خورده، باران دیده و فرسوده باشد، غمین می شوید و خبر بد میگیرید.
 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب