گام 1 - نصب مرورگر برای کسب بیت کوین

برای نصب مرورگر CryptoTab چه باید انجام دهیم؟

برای نصب نرم افزار به این سایت وارد  شده و سپس در صفحه ظاهر شده گزینه  Download CryptoTab Browser  را می زنید و برنامه شروع به دانلود می شود.

دانلود نرم افزار CryptoTab جهت کسب بیت کوین

پس از پایان دانلود بر روی آیکن نصب مرورگر کلیک می کنیم و نرم افزار به صورت اتوماتیک شروع به نصب شده و پس از پایان نصب به اجرا در خواهد آمد.

گام 2 - شروع استخراج بیت کوین با استفاده از مروگر کریپتوتب

آموزش بخش های نرم افزار CryptoTab

پس از باز شدن مرورگر مطابق تصویر پایین، بر روی آیکن نارنجی رنگ کلیک می کنید.

آیکون جدول امکانات CryptoTab

در صفحه باز شده مطابق تصویر زیر بر روی گزینه آبی رنگ کلیک می کنید تا پنجره جدیدی باز شود.

گزینه مربوط به بخش تنظیمات نرم افزار CryptoTab

پس از کلیک جدولی مطابق شکل زیر باز خواهد شد که روی گزینه Log in کلیک می کنیم و با وارد کردن ایمیل خود در این بخش به این ترتیب به برنامه ورود پیدا کرده و اکانت ما در این مرورگر ذخیره خواهد شد.بعد از وارد کردن ایمیل به برنامه، ایمیلی از طرف نرم افزار دریافت خواهید کرد که حاوی لینکی می باشد که کاربر با کلیک بر روی آن ثبت نامش در این برنامه تکمیل می گردد.

لاگین در نرم افزار CryptoTab

سپس برنامه شروع به استخراج بیت کوین خواهد کرد. با گذشت زمان به اعدادی که در صفحه اصلی برنامه هستند افزوده می شود و کاربر پس از رسیدن به حد نصاب می تواند از قسمت Withdraw اقدام به برداشت نماید. توجه داشته باشید که از قسمت Mining Speed می توانید سرعت استخراج خود را مشخص کنید.

در قسمتی که در تصویر پایین مشخص شده لینک زیر مجموعه گیری شما قرار داده شده است که این لینک مخصوص اکانت شما می باشد و کسانی که با استفاده از لینک شما این برنامه را دریافت و استفاده کنند جزو زیر مجموعه شما خواهند بود.

لینک زیر مجموعه گیری و مخصوص CryptoTab