گام 1 - اعتماد به نفس

اعتماد به نفس

شما نباید به دیگران تکیه کنید تا از شما مراقبت کنند. اعتماد به نفس کلید استقلال است.

گام 2 - داشتن اهداف

داشتن اهداف

انتخاب هایی برای زندگی خود داشته باشید و از وقت خود برای شکل دهی به اهدافتون استفاده کنید. انتخاب های شما بقیه زندگی شما را تعیین می کند بسیاری از مردم راه خود را گم کرده اند و در جهت اشتباه هستند.با غرق شدن آدم ها در تعصب کاری نداشته باشید.

 

گام 3 - متوقف نکردن رویاها

متوقف نکردن رویاها

توقف کردن رویا ها مثل انداختن ماهی در مخزن بزرگ است، این ماهی  فقط در طول روز بدون خواسته ای در دایره ای (مخزن) شنا می کند.

گام 4 - تحمل سختی

تحمل سختی

حرکت. خود را در جهت درست قرار دهید و شروع به حرکت در این راه کنید حتی اگر این راه مسیره سختی باشد. رسیدن هدف شما ممکن است مستلزم کار سخت باشد.

گام 5 - کمک گرفتن

کمک گرفتن

اگر راه خود را از گم کرده اید، به دنبال کمک از دیگران برای پیدا کردن مسیرتون باشید ، و مجدد تلاش کنید.

کمک گرفتن

در یک زمان تمرکز و حواس خود را به یک هدف درگیر کنید ، داشتن چندین هدف در یک زمان ممکن است شما را آزرده کند.

کمک گرفتن

برای سفرهای طولانی در ذهن خود آماده باشید. این می تواند به یک جای خارج از کشور یا حتی یک کشور دور باشد.

کمک گرفتن

در طی مسیر خود همه ی اتفاق ها و چیزهایی که در دورو بر شما میگذرند دقت کنید. گوش بدهید به نقشه هایی که در سرتان میچرخند از جایی که می خواهید وارد شوید.

کمک گرفتن

شما ممکن است چند نفر را در مسیری که در تخیل خود انتخاب کرده اید ببینید. ممکن است این نفرات مسیر را آسان کنند زیرا آنها نمی خواهند تلاش کنند. این رویکرد برای شما مناسب نیست.

کمک گرفتن

بسیاری از زیباترین مناظر ها در بالاترین سطوح قرار دارند.

کمک گرفتن

با خودت روراست باش. ناراحتی بخشی از زندگی است. وقتی که در روز های سخت دیگران ،آن ها را در آغوش بگیرید ،روزی آن ها هم همین کار را برای شما خواهند کرد.

 

کمک گرفتن

زمان درستی را برای ریسک کردن انتخاب کنید. این مهم است و به معنی استفاده  شما از  فکرتان است.

کمک گرفتن

اگر انتخابی اشتباه کرده اید دوباره میتوانید از آن شرایط خارج شوید ،زندگی بدون اشتباه غیر ممکن است (زندگی یعنی همین اشتباهات و نرسیدن ها. می توانید یک مسیر بزرگ را در جاده زندگی ایجاد کنید و راه دیگری برگردانید. زندگی پر از انتخاب و تغییر است چیزی است که آن را یک ماجراجویی عالی می سازد.