ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه در ۵ مرحله ساده فایل خراب شده فتوشاپ را ریکاوری کنیم؟

چگونه در ۵ مرحله ساده فایل خراب شده فتوشاپ را ریکاوری کنیم؟

چگونه در ۵ مرحله ساده فایل خراب شده فتوشاپ را ریکاوری کنیم؟

نرم افزار فتوشاپ یکی از پرکاربردترین برنامه هایی است که امروزه تمامی افراد در حورزه های کاری مختلف از آن استفاده میکنند ، در دنیای کامپیتور خطر از دست رفتن داده ها و فایل ها و مراحل انجام شده وجود دارد و فتوشاپ نیز از این قاعده مستثنی نیست، به همین دلیل در ادامه روش بازیابی فایل خراب یا آسیب دیده نرم افزار فتوشاپ را در ۵ مرحله ساده آموزش میدهیم. اینبار میخواهیم به مساله بسیار مهم و حیاتی ریکاوری فایل بپردازیم تا بتوانید براحتی لایه ها و کارهای پروژه فتوشاپ خود را که اغلب در فایل های PSD ذخیره میشوند را مجددا بازیابی کنید.

مطالب مرتبط


گام 1 - آموزش برنامه Remo Repair PSD برای ریکاوری

 ابتدا نرم افزار Remo Repair PSD دانلود و نصب کنید (برای بدست آوردن کرک این نرم افزار میتوانید از مطلب بدست آوردن سریال و کرک نرم افزار ها استفاده کنید)

1

برنامه را اجرا کنید و از طریق دکمه Browse فایل PSD فتوشاپ خراب را انتخاب کنید.

2

بر روی دکمه Repair کلیک کنید تا مرحله ریکاوری فایل خراب و آسیب دیده شده شروع شود.

4 3

بعد از اینکه روند بازیابی فایل به اتمام رسید ، شما فایل های PSD/PDD که همراه با لایه و ماسک های (layer /mask) هستند را در لیست برنامه مشاهده خواهید.فایل مورد نظر را انتخاب و ریکاوری و مشاهده آن بر روی دکمه Preview کلیک کنید.

4

اگر توانستید فایل خراب شده خود را اکنون در فتوشاپ مشاهده کنید به شما تبریک میگوییم، فرآیند ریکاوری به خوبی انجام شده است و تنها برای ذخیره فایل در سیستم خود ذخیره کافیست از دکمه Save برنامه استفاده کنید.

توجه داشته باشید در نسخه آزمایشی و مجانی برنامه دکمه Save غیر فعال است و شما باید ابتدا نرم افزار را کرک یا رجیستر کنید.

5

گام 2 - اگر Repair PSD کار نکرد !

۱- در صورتی که این برنامه به خوبی عمل نکرد و نتوانستید فایل فتوشاپ خراب شده خود را ریکاوری کنید میتوانید از برنامه جایگزین Stellar Pheonix PSD نیز استفاده کنید.متنها توجه کنید که این برنامه تنها فایل های فتوشاپ Adobe Photostop CS5 و نسخه های پایین تر را پشتیبانی و بازیابی خواهد کرد.

۲- فتوشاپ داده ها و بکاپ های موقتی خود را در مسیر C:Users<Username>AppDataLocalTemp  ذخیره میکنید ( به جای <Username> نام کاربری خود را جایگزین کنید) و شما میتوانید با مراجعه به این آدرس به دنبال نسخه های قبلی و سالم فایل PSD خود بگردید.پیشنهاد میکنیم برای جستجو بسیار سریعتر از نرم افزار Everything که قبلا در انزل وب آن را معرفی نمودیم استفاده کنید.

همچنین توجه داشته باشید پوشه AppData در ویندوز مخفی است و برای دیدن آن باید فایل های مخفی معمولی و  سیستمی را از طریق Folder option بر روی حالت Show تنظیم کنید.

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 547 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - سه‌شنبه, 08 ژانویه 19, 2:08 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب