گام 1 - ایده ی حل مشکل در نمایشگاه ها 1

ایده ی حل مشکل در نمایشگاه ها 1

ایده ی حل مشکل در نمایشگاه ها توسط شرکت لومیکو:

وقتی شما یک سازنده پنل های مات هستید، توزیع نمونه ی محصولات در میان بازدید کنندگان از نمایشگاه تجاری به مشکلی لوجستیک تبدبل میشود .
تصور کنید اگر نمونه ها خیلی کوچک باشند به درستی نمیتوان بافت ،طرح، رنگ و .. را به نمایش بگذارند. اگر هم خیلی بزرگ باشند، نمیتوان آن ها را به خانه برد.
به همبن دلیل شرکت لومیکور تصمیم گرفت در نمایشگاه نئوکن شیکاگو، فرم و کارایی را در هم آمیزد، به همبن منظور، این شرکت پنل های بزرگ (مورد استفاده در همه جا ، از پارتیشن های داخلی تا نیمکت های بیرونی ) را به قطعات ۳*۳اینچ قابل حمل تبدیل کرد.
این شرکت همچنین به بسته ی پنل ها یک فلش مموری وصل کرد که حاوی اطلاعاتی درباره ی محصول بود .
این محصول به همراه هدیه ای که ارائه میشد، مورد توجه بازدیدکنندگان قرار میگرفت.

گام 2 - ایده ی حل مشکل در نمایشگاه ها 2

ایده ی حل مشکل در نمایشگاه ها 2

ایده ی حل مشکل در نمایشگاه ها توسط شرکت وی ام آر:

شرکت وی ام آر برای عرضه ی محصول جدید خود که یک سیگار الکترونیکی مخصوص زنان بود یک خودروی مینی کوپر را به غرفه ی خود آورد که پر از بسته های محصول جدید بود و از بازدیدکنندگان خواست حدس بزنند چند بسته داخل خودرو جای گرفته است، جایزه ی نزدیک ترین پیش بینی همان خودرو بود.
این جایزه ی بزرگ غرفه ی شرکت را به مرکز هیجان تبدیل کرد.

گام 3 - ایده ی حل مشکل در نمایشگاه ها 3

ایده ی حل مشکل در نمایشگاه ها 3

ایده ی حل مشکل در نمایشگاه ها انجمن مرکبات پارامونت:

انجمن مرکبات پارامونت برای غرفه ی خود در نمایشگاه میوه های تازه آمریکا که در دالاس برگزار شد، با استفاده از صفحات شیشه ای، جعبه های پلاستیکی شفاف و بوشل های بزرگ پر از پرتغال، لیمو و لیمو شیرین که از محصولات تولیدی اعلای خود انجمن بود ،دو میز کنفرانس بزرگ درست کرد داخل غرفه در حالیکه کارکنان در طول برگزاری نمایشگاه از مهمانان روی همین میزها پذیرایی میکردند. نظر بسیاری از بازدید کنندکان به زیبایی مجموعه و بوی خوشایند میوه های تازه جلب شده بود.

گام 4 - ایده ی حل مشکل در نمایشگاه ها 4

ایده ی حل مشکل در نمایشگاه ها 4

ایده ی حل مشکل در نمایشگاه ها شرکت sharp electronics :

شرکت sharp electronics در نمایشگاه light fair international که سال ۲۰۱۲ در آمریکا برگزار شده بود در محوطه ی مرکز همایش های لاس وگاس و در کنار ایستگاه اتوبوس برقی دو دستگاه شارژر خورشیدی نصب کرد روی این دو واحد شارژر که با برند شارپ و حاوی مشخصات دستگاه و پیامی ویژه جهت معرفی غرفه و مکان غرفه نوشته شده بود.
شارپ با این ایده توانست تمامی محصولات خود را معرفی کرده و پیام شرکت را در اختیار آنان قرار دهد.