ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونگی دسترسی به گزینه و فرمان های پیشرفته تر برای هر پوشه

چگونگی دسترسی به گزینه و فرمان های پیشرفته تر برای هر پوشه

هر کاربری که از کامپیوتر استفاده می کند، به طور قطعی نیاز دارد که از پوشه ها (Folders) استفاده کند و فایل های خود را در پوشه مشخصی ذخیره سازی کند. توجه به پوشه بندی صحیح فایل ها ، اهمیت زیادی دارد و محیط کامپیوتر را نیز منظم تر می کند. با ترفند های کاربردی که در این پست می خوانید، کنترل بهتری روی فولدرها خواهید داشت و مدیریت آن ها نیز برای شما ساده تر خواهد شد.

دسته بندی و نمایش منظم فولدرها به همراه بهینه سازی آن ها در ویندوز  مهم است ، مثلا تغییر نمایش فولدرها بر اساس تاریخ تغییر در آن ها دسترسی به فایل ها را ساده تر می کند و این خود یک شیوه برای مدیریت بهتر پوشه ها می باشد. در ادامه با روش دیگر مدیریت و کنترل بهتر پوشه های ویندوز  آشنا می شوید ، این ترفند و نرم افزار ها بر روی اکثر ویدنوز هاز از جمله ویندوز ۷ ، ۸ ، ۸٫۱ و ویندوز ۱۰ قابل اجرا هستند.

مطالب مرتبط


گام 1 - دسترسی به گزینه و فرمان های پیشرفته تر

کلیک راست کردن روی هر پوشه ، کامند های مختلفی نظیر share ، copy و …را در اختیار شما قرار می دهد ؛ اما آیا می دانستید که با فشردن و نگه داشتن دکمه Shift ، در حالی که روی فولدر راست کلیک کرده اید، می توانید کامندهای پیشرفته تری را مشاهده کنید؟
با انجام این کار ، فرمان های دیگری نظیر Open in new process یا Open command window به این لیست رایج اضافه میشود. کامندها نقش مهمی در مدیریت سیستم دارند. قبلا دستورات مهم وضروری run را در انزل وب معرفی کردیم که آشنایی با آن ها نیز به کار شما سرعت می بخشد.

6

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 350 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : النا زیدی - جمعه, 08 جولای 16, 5:02 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب