ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونگی تغییر رنگ صفحه نمایش به صورت خودکار با استفاده از نرم افزار F.lux

چگونگی تغییر رنگ صفحه نمایش به صورت خودکار با استفاده از نرم افزار F.lux

چگونگی تغییر رنگ صفحه نمایش به صورت خودکار با استفاده از نرم افزار F.lux

امروزه با توجه به مشغله ی بالای افراد ، مخصوصا برای افرادی که کاری مرتبط با کامپیوتر دارند، ویژگی هایی بر روی کامپیوترشان که به تعامل کابر با سیستم کمک کند یکی از موارد کاربردی و ضروری برای ایجاد انگیزه و روحیه در کار می باشد.

در ویکی چجور ابزارهایی برای زمان بندی خاموش شدن کامپیوتر ، عوض شدن خودکار دسکتاپ ، افزایش سطح صدا به صورت اتوماتیک ، تغییر رنگ صفحه نمایش براساس نور روز و بلاک کردن وب سایت ها ، معرفی و آموزش داده شده است که میتوانید آنها را در ویکی چجور مشاهده کنید.

متابولیسم بدن انسان یک ریتم شبانه روزی برای استراحت و کار دارد در صورتی که در پایان شب مجبور باشید از کامپیوتر استفاده کنید نور صفحه نمایش باعث دخالت در این ریتم شده و در حالی که مغز شما خسته میباشد، بدن فکر میکند این زمانی است که باید بیدار باشد.

مثلا زمانی که مجبور هستید شب بیدار بمانید از خود میپرسید چطور در حالی که الان می بایست خسته شده باشم ، میتوانم پشت کامپیوتر بیدار بمانم. زیرا نور صفحه نمایش متابولیسم شبانه روزی بدن را تغییر میدهد. از این رو ما نرم افزاری را برای تعیین خودکار رنگهای مانیتور در طول شبانه روز به شما معرفی میکنیم

مطالب مرتبط


گام 1 - استفاده از نرم افزار F.lux

متابولیسم بدن انسان یک ریتم شبانه روزی برای استراحت و کار دارد در صورتی که در پایان شب مجبور باشید از کامپیوتر استفاده کنید نور صفحه نمایش باعث دخالت در این ریتم شده و در حالی که مغز شما خسته میباشد، بدن فکر میکند این زمانی است که باید بیدار باشد. مثلا زمانی که مجبور هستید شب بیدار بمانید از خود میپرسید چطور در حالی که الان می بایست خسته شده باشم ، میتوانم پشت کامپیوتر بیدار بمانم. زیرا نور صفحه نمایش متابولیسم شبانه روزی بدن را تغییر میدهد. از این رو ما نرم افزاری را برای تعیین خودکار رنگهای مانیتور در طول شبانه روز به شما معرفی میکنیم که به شما کمک خواهد کرد تا سطح غلظت رنگ ها را متناسب با ساعات روز تعیین کنید.

1

نرم افزار f.lux که به صورت رایگان برای ویندوز ، لینوکس ، مک ، آیفون ، آیپد و اندروید در دسترس است و به شما در تعیین رنگ های گرم برای شب به تقلید از رعد و برق به جای استفاده از نور زیاد کمک خواهد کرد. در واقع وظیفه ی آن تغییر رنگ صفحه نمایش به صورت خودکار براساس زمان در طول شبانه روز می باشد. اگر با وجود اینکه با نصب و اجرای این نرم افزار ، همچنان از خستگی چشم رنج میبرید، میتوانید از پست چگونه از خستگی چشم ها حین کار با کامپیوتر جلوگیری کنیم؟ که قبلا در انزل وب منتشر شده کمک بگیرید.

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 404 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - جمعه, 04 ژانویه 19, 11:36 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب