ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونگی بهینه کردن و افزایش سرعت نمایش پوشه دانلود

چگونگی بهینه کردن و افزایش سرعت نمایش پوشه دانلود

چگونگی بهینه کردن و افزایش سرعت نمایش پوشه دانلود

هر کاربری که از کامپیوتر استفاده می کند، به طور قطعی نیاز دارد که از پوشه ها (Folders) استفاده کند و فایل های خود را در پوشه مشخصی ذخیره سازی کند. توجه به پوشه بندی صحیح فایل ها ، اهمیت زیادی دارد و محیط کامپیوتر را نیز منظم تر می کند. با ترفند های کاربردی که در این پست می خوانید، کنترل بهتری روی فولدرها خواهید داشت و مدیریت آن ها نیز برای شما ساده تر خواهد شد.

دسته بندی و نمایش منظم فولدرها به همراه بهینه سازی آن ها در ویندوز  مهم است ، مثلا تغییر نمایش فولدرها بر اساس تاریخ تغییر در آن ها دسترسی به فایل ها را ساده تر می کند و این خود یک شیوه برای مدیریت بهتر پوشه ها می باشد. در ادامه با روش دیگر مدیریت و کنترل بهتر پوشه های ویندوز  آشنا می شوید ، این ترفند و نرم افزار ها بر روی اکثر ویدنوز هاز از جمله ویندوز ۷ ، ۸ ، ۸٫۱ و ویندوز ۱۰ قابل اجرا هستند.

مطالب مرتبط


گام 1 - بهینه کردن و افزایش سرعت نمایش پوشه دانلود

حتما شما نیز مشاهده کرده اید زمانی که فولدر دانلود شما خالی نباشد و فایل های مختلف با فرمت های متفاوت داخل آن باشد ، نیاز است مدت زمانی را برای لود فایل ها و مشاهده ی آن ها صرف کنید. برای حل این مشکل و لود سریع تر فایل ها ، بخشی برای بهینه سازی فایل ها در ویندوز وجود دارد. برای این کار روی فولدر دانلود راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید. از طریق تب Customize و منوی کشویی با عنوان Optimise this folder for ، گزینه General Items را انتخاب کنید.

5

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 294 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - یکشنبه, 06 ژانویه 19, 8:17 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب