ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه یک کمدین شویم؟؟

چگونه یک کمدین شویم؟؟

آیا علاقمندید یک کمدین بزرگ و موفق شوید. 😉 بخاطر داشته باشید که یک جوک و شوخی خوب شامل سه عامل می باشد: مخاطب ، زمانبندی و کمدین . 🙂 
در این مقاله از سایت ویکی چجور تعدادی ایده و راهکارهای آسان و اساسی برای تبدیل شدن به یک کمدین بزرگ و موفق ارائه شده است.

 

 

مطالب مرتبط


گام 1 - مراحل تبدیل شدن به یک کمدین

مراحل تبدیل شدن به یک کمدین

شوخی ها و جوک های خود را زمانبندی کنید. زمان ها و موقعیت هایی وجود دارد که ایجاب می کند شما یک شوخی خاص را در آن زمان باید بگویید یا زمان هایی که یک شوخی نباید گفته شود. بعبارت دیگر شوخی ها را در زمان مناسب خود بگویید تا تأثیر گذاری آن افزایش یابد.

مراحل تبدیل شدن به یک کمدین

همانند یک کمدین خنده دار لباس بپوشید. لباس شما نشانه ی شخصیت شما برای مخاطب می باشد. سعی کنید همواره لباس ها و تیشرت هایی را با عکس ها و برچسب های جالب و خنده دار بپوشید.

مراحل تبدیل شدن به یک کمدین

از جوک ها و شوخی هایی استفاده کنید که مردم به راحتی می توانند با آن ها ارتباط برقرار کنند و شما نیز باید در هنگام اجرای آن شوخی ، حرکات و سخنان طنز نیز به آن اضافه کنید تا جذاب و شنیدنی شوند. همواره باید جوک ها و شوخی های خود را با لحن و بیان مناسب بیان کنید.

مراحل تبدیل شدن به یک کمدین

بعد از گفتن یک موضوع و شوخی، دوباره آن را تکرار نکنید. این کار باعث می شود اجرای شما کسالت آور شود و مخاطبان دیگر علاقه ای به شنیدن شوخی های شما نخواهند داشت. پس سعی کنید همواره توجه مردم و مخاطب خود را جلب نمایید و آنها را به شنیدن ادامه ی مطلی علاقمند سازید.

مراحل تبدیل شدن به یک کمدین

وقتی در حال تعریف یک جوک هستید، آن را با تن صدای متفاوت و جذاب و شنیدنی بیان نمایید.

 

مراحل تبدیل شدن به یک کمدین

اگر مطلب شما یک داستان ساده می باشد و مخاطب از شنیدن آن لذت نمی برد، آن را به یک شوخی خنده دار و عالی با اضافه کردن جزئیاتی تبدیل کنید. اینکار باعث حفظ روحیه ی شما و تبدیل شما به یک کمدین طلایی می شود.

مراحل تبدیل شدن به یک کمدین

متفاوت باشید و خلاقیت داشته باشید. بعنوان مثال اگر شما یک موسیقیدان هستید، آهنگ زنگ تلفن خود را توسط پیانوی خود به صورت خنده دار در حین اجرای خود به نمایش بگذارید.

مراحل تبدیل شدن به یک کمدین

در آخر اگر شما می خواهید یک کمدین موفق شوید، ابتدا با شوخی درباره ی خود شروع کنید. به این معنی که درباره ی اتفاقات روزمره ی خود که اخیرا رخ داده، جوک و شوخی های خنده دار بسازید و آنها را به بیانی متفاوت و عالی بیان کنید.

اطلاعات مطلب

  • آموزشی و ارتباطی
  • 1,878 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : - شنبه, 22 جولای 17, 7:46 ق.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب