ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

9 − هفت =

بستن
بستن

چگونه یک کرم شب تاب از تخم مرغ پلاستیکی بسازیم؟

چگونه  یک کرم شب تاب از تخم مرغ پلاستیکی بسازیم؟

در طول عید، احتمالا چند تخم مرغ پلاستیکی به شما داده می شود و حتی اگر نباشد، شما می توانید از فروشگاه ها یا سوپرمارکت ها تهیه کنید. آنها را به شکلی جدید به عنوان کرم شب تاب زیبا تبدیل کنید. شما می توانید از آنها برای تزئین فضای اتاق یا فضای باز در طول شب و در ایام عید استفاده کنید.

مطالب مرتبط


گام 1 - مراحل انجام کار :

مراحل انجام کار :

مرحله 1 : جمع آوری منابع مورد نیاز، این موارد عبارتند از: تخم مرغ های پلاستیکی، چشم، ماژیک، چسب حرارتی، چراغ و...

مراحل انجام کار :

مرحله 2 : چراغ روشن کننده یا چراغ های LED اسباب بازی داخل هر یک از تخم مرغ هایی که به کرم شب تاب تبدیل می کنید قرار دهید.

مراحل انجام کار :

مرحله 3 : شاخک های آن را بسازید. دو نخ ضخیم سیمی به طول مناسب و یکسان انتخاب کنید و یک قسمت اولیه از هر نخ را بپیچید. دو سوراخ برای شاخک ها با استفاده از سوزن ایجاد کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 4 : از طریق این سوراخ های کوچک، انتهای نخ ها را به داخل تخم مرغ کشیده و پس از چسابندن با وسیله ای انها را در جای خود محکم کنید.‌

مراحل انجام کار :

مرحله 5 : طراحی و یا نقاشی چشم کرم شب تاب و یا استفاده از چشم های آماده که شما می توانید از فروشگاه های صنایع دستی یا اسباب بازی فروشی ها خریداری کنید.

 

مراحل انجام کار :

مرحله 6 : با استفاده از ماژیک، اگر می خواهید لبخندی اضافه کنید. به سادگی یک حلقه بیرونی و یک شاخک درونی برای هر چشم بکشید و در محل خود قرار گیرید.

 

مراحل انجام کار :

مرحله 7 : پاها را اضافه کنید. کرم شب تاب دارای شش پا است، بنابراین 6 برش هم اندازه و خم به شکل پا ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که این موضع پا قوی است، زیرا نیاز به نگه داشتن کرم دارد. قلاب را در موقعیت های پا به طور مساوی قرار داده و در داخل تخم مرغ قرار دهید تا از باز شدن پاها جلوگیری شود.

مراحل انجام کار :

مرحله 8 : بالها را اضافه کنید. یک جفت بال کوچک را از کاغذ براق یا نوار های رنگی ببرید. با چسب، یا با استفاده از نوار چسب، مستقیما روی آن بچسبید. با این حال، مراقب باشید از  باز و بسته شدن تخم مرغ جلوگیری کنید، زیرا شما باید بتوانید به چراغ LED دسترسی پیدا کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 9 : ساخت کرم شب تاب شما تمام شده است!

مراحل انجام کار :

مرحله 10 : خاموش کردن چراغ ها. در هنگام استفاده، چراغ های روشن اتاق راخاموش کنید. جایی که می توان آنها را بیشتر مورد تحسین قرار داد، انتخاب کنید. به عنوان مثال روی میز ناهار خوری، بوفه، قفسه، کمد اسباب بازی و... آنها هنگام مواجه شدن با پس زمینه تاریک شب، جلوه ی بسیار زیبایی در اتاق ایجاد می کنند.

 

اطلاعات مطلب

  • کاردستی
  • 1,122 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : samaneh_mazaheri - چهارشنبه, 25 آوریل 18, 1:01 ب.ظ
  • دریافت فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب