ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

دو + 3 =

بستن
بستن

چگونه یک کرم ابریشم بسازیم؟

چگونه یک کرم ابریشم بسازیم؟

کرم ابریشم موجودی زیبا و نرم است که تبدیل به یک پروانه زیبا می شود. از همه مهمتر، راه های زیادی برای استفاده از منابع اطراف خانه شما وجود دارد. صنایع دستی کامپوزیت یک راه بسیار خوبی برای آموزش کودکان و نوجوان در مورد آنها است. در حالی که کودکان خزندگان خود را می سازند، می توانید به آنها در مورد کرم ها کمک کرده و بعدا بحث و گفتگو کنید.

مطالب مرتبط


گام 1 - مراحل انجام کار :

مراحل انجام کار :

مرحله 1 : جوراب رنگی زانو بگیرید. شما می توانید از هر رنگ یا الگوی دلخواه استفاده کنید، اما مطمئن شوید که تمیز است. جوراب های راه راه، بهترین گزینه برای این کار است! هم چنین از جوراب مچی استفاده نکنید، این نوع جوراب به اندازه کافی بلند نخواهد بود. استفاده از یک جوراب نرم برای درست کردن کاردستی در نظر بگیرید.

مراحل انجام کار :

مرحله 2 : پر کردن جوراب با الیاف. اگر شما هیچ چیزی پیدا نکردید، می توانید از توپ پنبه ای یا نخ ریسی استفاده کنید. شما همچنین می توانید از شش تکه 3 اینچ (7.62 سانتیمتر) فوم استفاده کنید. اگر از توپ های فوم استفاده می کنید، ممکن است همه آنها مناسب نباشد. سعی کنید آنها را بکشید.

 

مراحل انجام کار :

مرحله 3 : پایان جوراب را با یک کش پلاستیکی یا قطعه ای از نخ ببندید. اگر جوراب طولانی بود، خم کردن اضافی جوراب را به طوری که 2 اینچ (5.08 سانتیمتر) داشته باشید، انجام دهید.

مراحل انجام کار :

مرحله 4 : از کش های پلاستیکی در اطراف جوراب برای ایجاد بخش استفاده کنید. شما همچنین می توانید از نخ رنگی استفاده کنید. با داشتن حدود شش بخش، شروع کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 5 : چسباندن چشم به قسمت پایین جوراب. جوراب را به طوری که قسمت پا روبروی شما باشد، بچرخانید. دو چشم در بالای آن بچسبانید. چسب حرارتی داغ بهترین عملکرد را می کند. شما باید این کار را با کمک بزرگسالان انجام دهید.

مراحل انجام کار :

مرحله 6 : چهره ی آن را کامل کنید. شما می توانید از یک پوم پوم به عنوان بینی استفاده کنید. همچنین می توانید دهان آن را با ماژیک نقاشی کنید. اگر می خواهید، می توانید برخی از جزئیات بیشتر، مانند گونه یا مژه اضافه کنید. به جای چشمان پلاستیکی از دکمه استفاده کنید که این کار را با دوختن و یا چسباندن آنها انجام دهید.

مراحل انجام کار :

مرحله 7 : در اطراف گردن نخ های سیمی برای شاخک قرار دهید. گردن اولین دایره پشت سر است. از وسط نخ، آن را قیچی کنید. هر دو را در گردن بگذارید و سپس یک یا دو بار آنها را با هم بچرخانید.

 

مراحل انجام کار :

مرحله 8 : شاخک ها را شکل دهید. آنها را جدا کنید تا شکل V ایجاد کنید. با یک مداد، هر انتهای آن را به پایین بکشید. شما همچنین می توانید شاخک را کوتاه و به شکل حلالی تبدیل کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 9 : تزئین کرم ابریشم.

اگر نمی خواهید این کار را انجام ندهید . تزئین کرم ابریشم آن را زیباتر و جالب تر جلوه می دهد. در اینجا چند ایده وجود دارد: 1- طرح های نقاشی شده با ماژیک یا رنگ پف کرده. 2- دوختن یا چسباندن دکمه ها بر روی کرم ابریشم. 3- کمان کوچکی از روبان بیرون بیاورید و آن را بر روی دم کرم قرار دهید. برای کمک به پنهان كردن خراش، یک پومپوم را روی انتهای دم قرار دهید.

اطلاعات مطلب

  • کاردستی
  • 828 بازدید
  • blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : هادی خانزاده - پنج‌شنبه, 03 می 18, 11:31 ب.ظ
  • دریافت فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب