ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

یازده + 15 =

بستن
بستن

چگونه یک هتل مناسب برای کنفرانس خود انتخاب کنیم ؟

چگونه یک هتل مناسب برای کنفرانس خود انتخاب کنیم ؟

انتخاب یک هتل مناسب برای کنفرانسی که شما در آینده نزدیک خواهید داشت یکی از راه هایی است تا تعداد زیاد شرکت کنندگان را جذب نمایید .

در حالت ایده آل هتلی که شما انتخاب می کنید باید فضای بزرگ و کافی برای کلاسها و جلسات و انواع مختلفی از کنفرانسها و نمایشگاهها داشته باشد .

بنابراین مطمئن شوید که فضای کافی برای فعالیت و کار شما و شرکت کنندگان وجود دارد ، در اینصورت است که کنفرانس شما موفق خواهد شد .

مطالب مرتبط


گام 1 - مراحل انتخاب سالن مناسب برای کنفرانس

مراحل انتخاب سالن مناسب برای کنفرانس

تعداد حضار را در کنفرانس پیش بینی و تعیین کنید . از تعداد آمارهای بدست آمده از کنفرانس های گذشته استفاده کنید و  یک میانگین بدست آورید . بنابراین تعداد کل سالنها و اتاقهایی که در هتل مورد نیازتان است و باید در دسترس باشد را آماده کنید .

مراحل انتخاب سالن مناسب برای کنفرانس

فضای مورد نظر برای نمایشگاه را در نظر بگیرید . همچنین تعداد فروشندگان و یا سازمانهایی که ممکن است درخواست غرفه بنمایند را نیز حساب کنید . بنابراین باید یک فضای بزرگ برای آن در نظر گرفته شود . از مکان کنفرانس باید دسترسی آسان به غرفه های نمایشگاه داشته باشیم .

مراحل انتخاب سالن مناسب برای کنفرانس

در مورد تعداد و اندازه سالنهایی که برای ارائه کنفرانس آماده و در دسترس است مطلع شوید . بسیاری از کنفرانسها نیاز به چند اتاق دیگر برای مونتاژ ، برقراری جلسات کوتاه و یا گردهمایی گروه های کوچک و بزرگ در طول دوره کنفرانس می باشد .

مطمئن شوید که تجهیزات سمعی و بصری برای استفاده در ارائه آماده و قابل استفاده می باشد .

مراحل انتخاب سالن مناسب برای کنفرانس

در مورد تهیه غذا ، منو ، پذیرایی میان وعده ، در هنگام نهار و استراحت بین جلسات با دقت برنامه ریزی کنید .

وقتی هتلی را انتخاب می کنید باید مطمئن شوید که منوی کافی و متنوع برای مدیریت رژیم غذایی افراد گوناگون را دارا می باشد تا برای شرکت کنندگان مختلف ، نیازهای مختلف را برطرف سازد .

مراحل انتخاب سالن مناسب برای کنفرانس

با پرسنل هتل در مورد نمایشگاه ، غرفه های آن ، تجهیزات و لوازم مورد نیاز آن و اینکه غرفه داران و شرکت کنندگان چه انتظاراتی دارند مشورت کنید و اینکه هتل چه کمکی در تکمیل تجهیزات می تواند بکند ، پرس و جو کنید و از هتل در حمل و نقل تجهیزات نمایشگاه کمک بگیرید .

مراحل انتخاب سالن مناسب برای کنفرانس

سعی کنید برای تمامی خدماتی که در هتل استفاده می کنید ، از جمله اناقها و سالنهای کنفرانس و غذا و تمامی زمینه ها تخفیف بگیرید .

برای بدست آوردن پایین ترین نرخ ممکن برای اتاقها و سالن کنفرانس و بخصوص برای نمایشگاه و غرفه ها و شرکت کنندگان تلاش کنید .

 

 

مراحل انتخاب سالن مناسب برای کنفرانس

در مرحله آخر شما باید قیمت های بدست آمده از هتل های مختلف را مقایسه کنید و درجه هتلها و نرخ ها و امکانات آنها را درجه بندی کنید .

قیمت پایین جذاب است !!

بنابراین یک هتل غیر مشهور با کیفیت پایین و امکانات رفاهی کم از یک هتل مشهور با صرفه تر می باشد .

اما شما باید انتخاب نمایید !!

یک هتل جداب با تعداد زیاد شرکت کنندگان یا یک هتل غیر جداب با هزینه های پایین .

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب