گام 1 - یادگیری درباره تجارت

یادگیری درباره تجارت

مرحله 1 : درباره این حرفه بدانید.

قبل از تصمیم به تبدیل شدن به یک نعلبند، ایده خوب این است که تا آنجا که می توانید درمورد این حرفه یاد بگیرید. با اینکه کار سختی است، اما این نیز مستلزم علاقه واقعی به مراقبت از اسب هاست. به عنوان یک نعلبند، شما می توانید: سفر با مشتریان خود برای تغییر اسب، تمیز کردن کپسول و ارائه کفش درمانی برای اسبهای لاغر را انجام دهید. دانش آناتومی اسب و مراقبت های دامپزشکی داشته و صاحبان اسب ها را مشاوره می کنید، درصورتیکه یک مشکل وجود دارد که نیاز به مراقبت دامپزشکی دارد. مهارت های عالی سوارکاری داشته و همچنین با صاحبان اسب ارتباط برقرار کنید. در این حرفه، کار به طور عمده با دستان شماست.

یادگیری درباره تجارت

مرحله 2 : توانایی تان را برای انجام کار در نظر بگیرید.

شما باید برای کار با اسبها اشتیاق داشته باشید، اما باید هر روز بتوانید کارهای سختی را انجام دهید. ازجمله کارهای هر روز ایستادن، زانو زدن، خم شدن و بلند کردن را می توان نام برد. اغلب باید کفش های سفارشی را بسازید که به لحاظ جسمی نیز چالش برانگیز است. به یاد داشته باشید که داشتن یک حرفه نیاز به سلامت جسمانی عالی و سطح بالایی از آمادگی جسمانی دارد.

شما باید شرایط جسمانی خوب داشته باشید تا کار خود را انجام دهید، شبیه یک ورزشکار. آگاه باشید که ممکن است آخر هفته های کاری، ساعت های عادی و همچنین آب و هوای بد را نیز به پایان برسانید. اغلب باید برنامه های مشتریان خود را جایگزین کنید. شما همچنین باید یک گواهینامه رانندگی و یک وسیله نقلیه قابل اطمینان برای بازدید از مشتریان خود داشته باشید و ابزارهای تان را با خود همراه داشته باشید.

یادگیری درباره تجارت

مرحله 3 : در پی یک نعلبند.

 یک نعبند حرفه کار می تواند به شما یک ایده خوب از آنچه که کار می کند مربوط باشد. اگر قبل از آن یک روز را با یک نعلبند گذرانده اید، شاید شما بخواهید در منطقه خود یک حجره پیدا کنید و یک روز مردم را برای دیدن اینکه چگونه این کار را می کنید، دعوت کنید. سعی کنید یک متخصص با تجربه را پیدا کنید تا بتوانید سوالاتی مانند: بخش چالش انگیز شغل شما چیست؟ چند نفر از مشتریان را هر هفته بازدید می کنید؟ یک روز معمولی برای شما چگونه سپری می شود؟ را مطرح کنید.

 

یادگیری درباره تجارت

مرحله 4 : ارزیابی توانایی خود را به عنوان یک شغل حرفه ای انجام دهید.

زندگی کردن در یک منطقه روستایی (یا حداقل یک منطقه با تعداد زیادی اسب) برای داشتن  یک نعلبند ضروری است. جمعیت اسبها را در منطقه خود در نظر بگیرید تا تعیین کنید که آیا شما می توانید یک کار حرفه ای را به عنوان یک نعلبند انجام دهید یا نه.

اگر در منطقه شما اسب زیاد است، ممکن است بتوانید زندگی خوبی داشته باشید، درصورتیکه مایل به دریافت گواهینامه پیشرفته و ارائه خدمات عالی هستید. به خاطر داشته باشید که شما نیز باید واقعا با اسب ها کار کنید تا بتوانید به عنوان یک نابکار موفق شوید. اگر فقط از طریق یک نگاه پولی به حرفه نگاه کنید، ممکن است برای شما موفقیت آمیز باشد.

 

گام 2 - آموزش یک نعلبند

آموزش یک نعلبند

مرحله 1 : درخواست یک مدرسه معتبر.

مهم  این است که یک مدرسه ی معتبر پیدا کنید تا کارهای آموزشی شما توسط هر سازمان حرفه ایی که مایل به پیوستن به آن هستید، تایید شود. در یک مدرسه عادی نیز می توانید راه خود را برای تبدیل شدن به یک حرفه کار سریع تر کنید، زیرا بعضی از مدارس برنامه هایی را ارائه می دهند که می تواند چندین ماه تا چند سال طول بکشد. همچنین ممکن است بخواهید برنامه هایی را که دوره های تجاری را با کارهای فارس فرانسوی تعبیه می کنند، در نظر بگیرید تا شانس خود را برای اجرای یک کسب و کار موفق در زمانی که فارغ التحصیل می شوید، افزایش دهید.

 

گام 3 - شروع کسب و کار

شروع کسب و کار

مرحله 1 : کسب و کار خود را ثبت کنید.

اگر قصد دارید که کسب و کار را با یک نام خاص انجام دهید، نه اینکه از نام خود استفاده کنید، باید کسب و کار خود را ثبت کنید. به عنوان مثال، اگر شما قصد انجام کسب و کار تحت نامی دلخواه دارید، پس از آن شما نیاز به دفاتر محلی خود برای ثبت نام این نام خواهید داشت. مجوز کسب و کار خود را در صورت لزوم بسته به قوانین ایالتی تان تنظیم کنید که ممکن است مجوز کسب و کارتان را نیز بگیرید. برای مثال، مجوز کسب و کار برای صاحبان کسب و کار فراری در کالیفرنیا مورد نیاز است.