ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

یک × 2 =

بستن
بستن

چگونه یک نعلبند شوید؟

چگونه یک نعلبند شوید؟

حرفه ی نعلبندی و تعویض نعل اسب را با جعل آنها از آهن، نعل اسب های سفارشی می سازنند. بنابراین این کار ترکیبی از مراقبت از اسب ها و صنایع دستی است. گذراندن دوره کار سخت است، پس قبل از اینکه تمرین کنید، باید زمان بیشتری را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این حرفه اختصاص دهید. اگر می خواهید تبدیل به یک نعلبند شود، در حال حاضر برنامه هایی در کالج ها و همچنین دوره های کارآموزی طولانی مدت وجود دارد که می توانید آنها را تکمیل کنید. پس از کسب اعتبارنامه خود، می توانید کسب و کار خود را شروع کنید.

مطالب مرتبط


گام 1 - یادگیری درباره تجارت

یادگیری درباره تجارت

مرحله 1 : درباره این حرفه بدانید.

قبل از تصمیم به تبدیل شدن به یک نعلبند، ایده خوب این است که تا آنجا که می توانید درمورد این حرفه یاد بگیرید. با اینکه کار سختی است، اما این نیز مستلزم علاقه واقعی به مراقبت از اسب هاست. به عنوان یک نعلبند، شما می توانید: سفر با مشتریان خود برای تغییر اسب، تمیز کردن کپسول و ارائه کفش درمانی برای اسبهای لاغر را انجام دهید. دانش آناتومی اسب و مراقبت های دامپزشکی داشته و صاحبان اسب ها را مشاوره می کنید، درصورتیکه یک مشکل وجود دارد که نیاز به مراقبت دامپزشکی دارد. مهارت های عالی سوارکاری داشته و همچنین با صاحبان اسب ارتباط برقرار کنید. در این حرفه، کار به طور عمده با دستان شماست.

یادگیری درباره تجارت

مرحله 2 : توانایی تان را برای انجام کار در نظر بگیرید.

شما باید برای کار با اسبها اشتیاق داشته باشید، اما باید هر روز بتوانید کارهای سختی را انجام دهید. ازجمله کارهای هر روز ایستادن، زانو زدن، خم شدن و بلند کردن را می توان نام برد. اغلب باید کفش های سفارشی را بسازید که به لحاظ جسمی نیز چالش برانگیز است. به یاد داشته باشید که داشتن یک حرفه نیاز به سلامت جسمانی عالی و سطح بالایی از آمادگی جسمانی دارد.

شما باید شرایط جسمانی خوب داشته باشید تا کار خود را انجام دهید، شبیه یک ورزشکار. آگاه باشید که ممکن است آخر هفته های کاری، ساعت های عادی و همچنین آب و هوای بد را نیز به پایان برسانید. اغلب باید برنامه های مشتریان خود را جایگزین کنید. شما همچنین باید یک گواهینامه رانندگی و یک وسیله نقلیه قابل اطمینان برای بازدید از مشتریان خود داشته باشید و ابزارهای تان را با خود همراه داشته باشید.

یادگیری درباره تجارت

مرحله 3 : در پی یک نعلبند.

 یک نعبند حرفه کار می تواند به شما یک ایده خوب از آنچه که کار می کند مربوط باشد. اگر قبل از آن یک روز را با یک نعلبند گذرانده اید، شاید شما بخواهید در منطقه خود یک حجره پیدا کنید و یک روز مردم را برای دیدن اینکه چگونه این کار را می کنید، دعوت کنید. سعی کنید یک متخصص با تجربه را پیدا کنید تا بتوانید سوالاتی مانند: بخش چالش انگیز شغل شما چیست؟ چند نفر از مشتریان را هر هفته بازدید می کنید؟ یک روز معمولی برای شما چگونه سپری می شود؟ را مطرح کنید.

 

یادگیری درباره تجارت

مرحله 4 : ارزیابی توانایی خود را به عنوان یک شغل حرفه ای انجام دهید.

زندگی کردن در یک منطقه روستایی (یا حداقل یک منطقه با تعداد زیادی اسب) برای داشتن  یک نعلبند ضروری است. جمعیت اسبها را در منطقه خود در نظر بگیرید تا تعیین کنید که آیا شما می توانید یک کار حرفه ای را به عنوان یک نعلبند انجام دهید یا نه.

اگر در منطقه شما اسب زیاد است، ممکن است بتوانید زندگی خوبی داشته باشید، درصورتیکه مایل به دریافت گواهینامه پیشرفته و ارائه خدمات عالی هستید. به خاطر داشته باشید که شما نیز باید واقعا با اسب ها کار کنید تا بتوانید به عنوان یک نابکار موفق شوید. اگر فقط از طریق یک نگاه پولی به حرفه نگاه کنید، ممکن است برای شما موفقیت آمیز باشد.

 

گام 2 - آموزش یک نعلبند

آموزش یک نعلبند

مرحله 1 : درخواست یک مدرسه معتبر.

مهم  این است که یک مدرسه ی معتبر پیدا کنید تا کارهای آموزشی شما توسط هر سازمان حرفه ایی که مایل به پیوستن به آن هستید، تایید شود. در یک مدرسه عادی نیز می توانید راه خود را برای تبدیل شدن به یک حرفه کار سریع تر کنید، زیرا بعضی از مدارس برنامه هایی را ارائه می دهند که می تواند چندین ماه تا چند سال طول بکشد. همچنین ممکن است بخواهید برنامه هایی را که دوره های تجاری را با کارهای فارس فرانسوی تعبیه می کنند، در نظر بگیرید تا شانس خود را برای اجرای یک کسب و کار موفق در زمانی که فارغ التحصیل می شوید، افزایش دهید.

 

آموزش یک نعلبند

مرحله 2 : کامل کردن دوره کارشناسی.

دوره کار برای نعلبند اغلب در کنار تجربیات عملی مانند کارهای عملی تکمیل می شود. دوره کار برای اینگونه افراد اغلب شامل موارد زیر است:

آناتومی اسب

ساخت ابزار

جوشکاری

اسب سواری

مراقبت های دامپزشکی

آموزش یک نعلبند

مرحله 3 : درنظر گرفتن دوره ی کارآموزی.

یک دوره کارآموزی، تحت نظارت یک مربی با تجربه، تجربه دست کاری را فراهم می کند. بسته به الزامات برنامه آموزشی شما، می توانید یک کارآموزی را در کنار کارهای دوره ای خود، به جای دوره کارشناسی و یا پس از اتمام دوره کار خود، تکمیل کنید. یک کارآموزی چهار ساله با یک دوره آموزشی معتبر (ATF) لازم است که در انگلیس کار کند. در طول دوره کارآموزی، شما همچنین نیاز به انجام دوره های کارشناسی و گرفتن امتحانات دارید.

 

آموزش یک نعلبند

مرحله 4 : دریافت گواهینامه بعضی از کشورها.

ابتدا برای دریافت گواهی نامه به عنوان یک نعلبند نیاز دارید، اما نه برای هر کشوری. برای مثال، صدور گواهینامه ای که باید در انگلستان کار کند، اما در ایالات متحده لازم نیست. با این حال، شما می توانید در کشوری که گواهی به عنوان یک راه برای جدا کردن از خود و به دست آوردن مشتری بیشتر مورد تایید است، مشغول شوید. در ایالات متحده، انجمن آمریکایی Farriers سطح صدور گواهینامه را از سطح ورود به پیشرفته ارائه می دهد.

گام 3 - شروع کسب و کار

شروع کسب و کار

مرحله 1 : کسب و کار خود را ثبت کنید.

اگر قصد دارید که کسب و کار را با یک نام خاص انجام دهید، نه اینکه از نام خود استفاده کنید، باید کسب و کار خود را ثبت کنید. به عنوان مثال، اگر شما قصد انجام کسب و کار تحت نامی دلخواه دارید، پس از آن شما نیاز به دفاتر محلی خود برای ثبت نام این نام خواهید داشت. مجوز کسب و کار خود را در صورت لزوم بسته به قوانین ایالتی تان تنظیم کنید که ممکن است مجوز کسب و کارتان را نیز بگیرید. برای مثال، مجوز کسب و کار برای صاحبان کسب و کار فراری در کالیفرنیا مورد نیاز است.

شروع کسب و کار

مرحله 2 : دریافت بیمه سلامت ، معلولیت و مسئولیت.

قبل از شروع کار، باید اطمینان حاصل کنید که در صورت تصادف به خوبی تحت پوشش قرار گرفته اید. بیمه بهداشتی برای متخصصان بسیار مهم است. این احتمال وجود دارد که شما باید در برخی موارد از بیمه خود استفاده کنید، بنابراین هر ماه کمی بیشتر می پردازید، اگر به طور جدی مجروح شوید، باید بیشتر پول پرداخت کنید. بیمه معلولیت در مورد اینکه شما زخمی شوید و برای مدتی کار نکنید، به شما امنیت می بخشد. بیمه مسئولیت شما را در مواردی که یکی از مشتریان شما زخمی می شود یا اگر دارایی شما (از جمله اسب) توسط شما یا به عنوان نتیجه کار شما آسیب دیده باشد، فراهم می کند.

 

شروع کسب و کار

مرحله 3 : جذب مشتری.

ساختن شهرت به عنوان یک امتیاز خوب برای دستیابی به مشتریان بسیار مهم است، بنابراین اطمینان حاصل کنید که همیشه خدمات بالاتری را به مشتریان جدید و فعلی خود ارائه دهید. شما ممکن است سعی کنید به عنوان دستیار با تجربه کار کنید تا زمانی که مشتریان کافی برای پشتیبانی از یک کسب و کار ندارید. بهترین کار برای حفظ روابط خوب با مشتریان خود، از قبیل نشان دادن زمان برای قرار ملاقات و گوش دادن به نیازهای مشتریان می باشد.

شروع کسب و کار

مرحله 4 : ادامه کسب دانش از تجارت خود.

آموزش مداوم برای موفقیت شما به عنوان یک نعلبند ضروری است. آموزش خود را با صدور گواهی پایان ندهید. یادگیری در مورد تجارت خود را ادامه دهید و بسیاری از گواهینامه ها را کسب کنید. در تاریخ تجارت خود به پیشرفتهای جدید ازجمله  شرکت در کنفرانس ها، نمایش اسب و سایر رویدادهای سوارکاری بپردازید. دوره های پیشرفته ای را فرا بگیرید و خود را برای اعمال گواهینامه های پیشرفته نیز دعوت کنید.

اطلاعات مطلب

  • مراقبت
  • 1,430 بازدید
  • blankblankblankblankblank (4 votes, average: 4,75 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : هادی خانزاده - سه‌شنبه, 17 آوریل 18, 12:13 ق.ظ
  • دریافت فایل
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب