ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

18 + شش =

بستن

صرافی ملی ایران قیمت لحظه‌ای آخرین بروز رسانی  10:38:02 *** 1398/04/31: قیمت فروش دلار 11900 تومان و قیمت فروش یورو 13800 تومان

تیتر اصلی روزنامه ها دوشنبه 1398/04/31::: مردم سالاری: بیت کوین قانونی می‌شود; استخراج ارزهای دیجیتال در ایران، آخرین مراحل قانونمند شدن خود را طی می‌کند. به‌نظر می‌رسد در سال‌های آینده یک صنعت پیشرو و مولد در ایران ایجاد شود: صنعت استخراج ارزهای دیجیتال. *** شرق: پرونده نور چشمی ها روی میز مجلس *** ایرانپازل ساماندهی مؤسسات مالی تکمیل می شود; نظارت بانک مرکزی بر قرض‌الحسنه‌ها; – از بیش از 3 هزار صندوق قرض‌الحسنه فعال تنها حدود 940 صندوق زیرنظر سازمان اقتصاد اسلامی است; بیش از 3 هزار صندوق قرض‌الحسنه که تاکنون از دایره نظارت بانک مرکزی مستثنی بودند به برنامه ساماندهی مؤسسات مالی و اعتباری افزوده می‌شود. *** اطلاعات: اعترافات سیاستمدار استعمارگر پیر; وزیر خارجه پیشین انگلستان: ایرانی‌ها برای عصبانیت از روباه مکار و استعمارگر دلایل خوبی دارند *** ابتکار: شکایت از عیسی کلانتری در پرونده‌ طرح‌های گردشگری تنگ‌تکاب خوزستان و آشوراده گلستان به کجا رسید؟ در طول یک سال گذشته نام عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست و معاونانش در چندین پرونده قضایی به چشم می‌خورد، پرونده‌های که با شکایت فعالان محیط‌زیست تشکیل شده است. *** کیهانتحمیل اقتدار ایران به انگلیس و آمریکا خبر اول دنیا; تحمیل اقتدار ایران به انگلیس و آمریکا در صدر اخبار جهان قرار گرفت. ***دنیای اقتصاد: حیاط خلوت در طرح مدیریت تعارض منافع معرفی شد; جاهای خالی پازل ضد فساد; مرکز پژوهش‌های مجلس خانه‌های ناتمام در پازل ضدفساد را معرفی کرد. این شناسایی در قالب تحلیل طرح مدیریت تعارض منافع انجام شد. *** آرمان امروز:  كاهش قيمت‌ مسكن كليد خورد; کارشناسان می‌گویند در ماه‌های بهمن‌، اسفند و اردیبهشت‌ که جزو ماه‌های پرمعامله محسوب می‌شوند، شاهد عملکردهای هیجانی در بازار مسکن بودیم. اما هیچ‌گاه این هیجانات در بازار پایدار نمی‌ماند و آنگونه که از اظهارات بنگاهداران مسکن بر می‌آید پس از سومین ماه سال، کسادی در بازار مسکن حکفرما شده است. ***

چگونه یک مربی دلفین شوید؟

چگونه یک مربی دلفین شوید؟

به عنوان یک مربی دلفین، شما مسئول نگه داشتن دلفین های اسفبار سالم، تحریک شده و فعال خواهید بود. شما نیاز به تغذیه دلفین ها، تمیز نگه داشتن مخازن و آموزش آنها برای سرگرمی جمعیت دارید. اگرچه اسلحه دلفین ها را می توان به عنوان یک نوع سرگرمی عمومی مورد استفاده قرار داد، آنها همچنین می توانند برای حفاظت از دلفین ها و دیگر حیوانات دریایی مورد استفاده قرار گیرند. برای داشتن یک مربی موفق دلفین، شما باید زمینه تحصیلی در علوم رفتاری و زیست شناسی، تجربه و آموزش لازم و تمایل به سختی کار داشته باشید.

مطالب مرتبط


گام 1 - درک نقش

 درک نقش

مرحله 1 : درک فرصت های شغلی نقش

مربیان دلفین اغلب ساعت ها کار می کنند و اغلب با حیوانات در آب هستند ویا در حال صحبت کردن وآموزش جمعیت هستند.این حرفه ای است که برای همه ساخته نشده است. این زمینه رقابتی است و شما باید در میان متقاضیان خود را متمایز کنید. میانگین حقوق و دستمزد برای مربیان دلفین متفاوت است. حقوق برای موقعیت های ابتدایی می تواند بین 18000 تا 20000دلار باشد. بسیاری از مربیان دارای منبع درآمد دوم هستند تا به آنها کمک کند تا از لحاظ مالی پایدار باشند. به عنوان یک مربی، تجربه بیشتر موجب  بالاتر بودن حقوق شما خواهد بود. مربی با تجربه 8 تا 12 ساله می تواند 25 تا 40 هزار دلار در سال داشته باشد. بسیاری از مربیان در این حرفه با عشق به کار با دلفین ها و فرصتی برای ایجاد روابط طولانی مدت با آنها زندگی می کنند.

 درک نقش

مرحله 2 : از انتظارات نقش یک مربی دلفین مطلع شوید.

به عنوان یک مربی روز کاری معمول شما ممکن است شامل تهیه وعده های غذایی دلفین، تغذیه آنها و تمیز کردن مخازن آنها باشد. دلفین ها حداقل سه وعده غذا در روز نیاز دارند: صبح، ظهر و بعد از ظهر. مربیان باید همه ویتامین ها و داروهای لازم  را به منظور ارزیابی روزانه دلفین در ابتدای هر روز کاری وهم چنین ارزیابی کل بدن دلفین و نیازهای پزشکی آنها انجام دهند. شما همچنین باید از طریق تمرینات، پستانداران دریایی را از لحاظ جسمی و روانی تحریک کنید. به عنوان یک مربی، شما باید با مشتاق و پر انرژی باشید که با دلفین ها کار کنید تا رفتارهای موجود و جدید را با دلفین ها تجربه کنید. اگر شما در یک مرکز تحقیقاتی کار می کنید، دلفین ها را مشاهده و مطالعه می کنید و اگر شما در مرکز سرگرمی کار می کنید، ممکن است مهارت و رفتار دلفین را به یک جمعیت نشان دهید.

 درک نقش

مرحله 3 : در نظر گرفتن جوانب مثبت و منفی نقش.

هر چند که هر کودکی که در نمایش دلفین حضور داشته باشد ممکن است در مورد یک مربی دلفین فکر کند، اما در واقع، می تواند یک شغل پرتلاش باشد. شما باید با طرز تمیز کردن و نگهداری تانک های بزرگ که در آن دلفین ها زندگی می کنند آشنا شوید که در طول ماه های گرم تابستان کار خواهید کرد. از آنجا که شما با حیوانات پویا و بسیار هوشمند کار خواهید کرد، باید برنامه خود را با توجه به نیازهای دلفین ها تطبیق دهید، بنابراین ممکن است ساعت کاری نامنظم داشته باشید. شما هم چنین ممکن است در تعطیلات کار کنید، زیرا دلفین ها نیاز به مراقبت مداوم دارند. با این حال، بسیاری از جوانب مثبت بودن یک مربی دلفین، مانند رابطه طولانی مدت که شما با دلفین ها ایجاد می کنید و فرصت کار کردن با دلفین ها به صورت روزانه، وجود دارد. شما همچنین می توانید در کنار یک تیم از مربیان کار کنید و در مورد دلفین ها یاد بگیرید.

گام 2 - دریافت آموزش و پرورش ضروری

 دریافت آموزش و پرورش ضروری

مرحله 1 : در دوره های علوم و ریاضیات دبیرستان خوب عمل کنید.

برای آماده شدن به منظور کار حرفه ای خود، باید تلاش کنید که در کلاس های زیست شناسی خود در دبیرستان و هم چنین کلاس های ریاضی خود به خوبی کار کنید. اگر دبیرستان شما کلاس های علوم زیستی حیوانی را ارائه می دهد، باید در آنها ثبتنام کنید و سعی کنید امتیازات بالا در این کلاس ها را بدست آورید. پس زمینه قوی در رشته های علمی و ریاضی کمک می کند تا در دوره ی کارشناسی خود موفق شوید.

گام 3 - یافتن موقعیت

 یافتن موقعیت

مرحله 1 : به سازمان مربیان پستاندار دریایی ملحق شوید.

به عنوان عضو سازمان مانند انجمن آمریکایی (AAZK) و یا انجمن بین المللی مربیان حیوانات دریایی(IMATA) ، شما قادر خواهید بود به خبرهای جاری و ادبیات مربوط به آموزش حیوانات و کارگاه های آموزشی ادامه دهید تا دانش و تخصص خود را بهبود ببخشید.همچنین  انجمن یک فرصت عالی برای شبکه سازی و ارتباط با دیگر مربیان و کارفرمایان بالقوه است.

اطلاعات مطلب

  • مراقبت
  • 749 بازدید
  • (8 votes, average: 4٫25 out of 5)
    Loading...
  • آخرین ویرایش توسط : هادی خانزاده - یکشنبه, ۰۵ فروردین ۹۷, ۵:۴۷ ق٫ظ
  • دریافت فایل
  • wikihow

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب


تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی; رئیس مرکز تحقیقات صرع دانشگاه مونستر آلمان تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی با عنوان “نانودارو کورکومین” را تشریح کرد. پروفسور علی ‌گرجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در استان تهران، در پاسخ به این سؤال که نانوداروی کورکومین چگونه می‌تواند با تومور مغزی مبارزه کند، اظهار داشت: نانوداروی کورکومین که ماده اصلی آن زردچوبه است برای درمان سرطان مغز به‌کار می‌رود و حتی در علم قدیم و طب سنتی زردچوبه داروی ضدالتهاب معرفی شده و در تحقیقات زیادی که روی سلول‌های سرطانی مختلف انجام شده است ثابت شد زردچوبه نه‌فقط برای سرطان مغز بلکه در درمان سرطان‌های دیگر مانند سرطان پستان و سرطان روده هم مؤثر است.

خبرگزاری فارس: رابطه‌بازان و مفسدان در آینده کشور هیچ جایی ندارند; رئیس قوه قضائیه در مراسم تشییع شهدا، گفت: خون شهدا این نظام را تضمین کرده است، آینده از آنِ متقین است و پولداران و رابطه‌بازان و مستکبران و مفسدان در آینده هیچ جایی ندارند.