ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

19 + 11 =

بستن
بستن

چگونه یک فیل خشتی بسازیم؟

چگونه یک فیل خشتی بسازیم؟

یک فیل ساخته شده از خاک رس یک شکل منطقی ساده جهت طراحی و قالب ساده برای ساخت انواع کاردستی است. اگر فیل ساخته شده بزرگ است، می توان آن را به عنوان اسباب بازی استفاده کرد؛ اگر خیلی کوچک است، می توانید آن را به یکی از دوستان خود به عنوان یادگاری ببخشید.

 

مطالب مرتبط


گام 1 - مراحل انجام کار :

مراحل انجام کار :

مرحله 1 : تصمیم بگیرید که فیل چگونه خواهد بود. آیا فیلی با اندازه مناسب برای نمایش در قفسه کتاب میخواهید؟ یا این که بسیار کوچک بوده و مناسب برای آویزان کردن به عنوان یک جذابیت باشد؟ بنابراین در تصمیم گیری خود این را در ذهن داشته باشید.

 

مراحل انجام کار :

مرحله 2 : رنگ های خاک رس خود را تعیین کنید. آیا شما یک سایه معمولی برای بدن فیل (خاکستری) می خواهید؟ رنگ های دیگر هم خوب هستند، مانند قرمز، آبی یا سبز. به عنوان مثال، فیلی با بدن آبی یا خاکستری، گوش های صورتی و قطعات چهره می تواند از رس با رنگ سفید ساخته شود تا ترکیب متعادل ایجاد کند.

مراحل انجام کار :

مرحله 3 : با خاک رس آبی یا خاکستری شروع کنید. بدن، گوش و پاها را رنده کنید. به عنوان مثال فیل دارای بدن آبی است. چهار قطعه دقیقا همان اندازه را به عنوان چهار پا برای فیل درست کنید. دو قطعه کوچک برای گوش را رول و صاف کنید. استفاده از یک ابزار برش خاک رس برای شکل دادن به گوش. قطعه کوچکتر از گوش را بسازید. این بار آنها را رنگ صورتی بردارید و بر روی گوشها قرار دهید.

مراحل انجام کار :

مرحله 4 : چشم ها را بسازید. رنگ سیاه یا سفید را به توپ های کوچک برای چشم رول کنید. شما همچنین می توانید یک دهان بسازید که برای فیل شما مناسب است.

مراحل انجام کار :

مرحله 5 : مونتاژ قطعات ساخته شده فیل تا کنون: با چسبیدن چهار پا به بدن شروع کنید. هر بار که قطعه ای از خاک رس را اضافه می کنید، از ابزار رس استفاده کنید تا قطعات به یکدیگر متصل شود، بنابراین نتیجه نهایی بدون درز به نظر می رسد. تست کنید که فیل کاملا محکم است. گوش ها را اضافه کنید، دوباره آن را صاف کنید. گوش ها را به گونه ای شکل دهید که آنها بیرون ایستاده و واقع بینانه دیده شوند. چشمها را اضافه کنید به سادگی آنها را با فشار کوچک متصل کنید اما بیش از حد فشار نیاورید.

 

مراحل انجام کار :

مرحله 6 : تکمیل شد. این دستورالعمل را برای انواع خاک رس که مورد استفاده قرار دادید دنبال کنید. برخی از انها خشک هستند، برخی از آنها نیاز به پختن دارند. هنگامی که شما تمام شدید، فیل شما آماده برای استفاده به عنوان یک آیتم اسباب بازی (اگر بزرگ ساخته شده است ) و یا به عنوان یک کادو (اگر کوچک ساخته شده است) می باشد. اگر برای آویزان کردن استفاده می کنید، قبل از اینکه خاک خشک یا پخته شود، یک قطعه یا حلقه پیدا کنید، به طوری که آن را کاملا محکم نگه دارد.

اطلاعات مطلب

  • کاردستی
  • 1,411 بازدید
  • blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : samaneh_mazaheri - چهارشنبه, 25 آوریل 18, 1:02 ب.ظ
  • دریافت فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب