ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

1 × 1 =

بستن
بستن

چگونه یک فرد جذاب در نوجوانی به نظر برسیم؟

چگونه یک فرد جذاب در نوجوانی به نظر برسیم؟

آیا شما یک نوجوان هستید، اما دیگران شما را دردید یک کودک نو پا میپندارند که ممکن است توسط عدم بلوغ شما ایجاد شود. ایا می خواهید دیگران برای متوقف کردن این فکر که شما مانند یک کودک هستید اتمام دهند، شما می توانید تلاش  کنید برای تبدیل شدن به یک فرد بالغ. مسئول بودن، گوش دادن به دیگران،انتخاب جنگ خود تمام نشانه های بلوغ هستند.

مطالب مرتبط


گام 1 - احترام به پدر و مادر

احترام به پدر و مادر

آیا آنچه پدر و مادر خود از شما مخواهد انجام میدهید. بخش بزرگی از بلوغ است احترام به آنها، و آنها می دانند که چه چیزی برای شما مفید است. به عنوان مثال، زمانی که مادر خود به شما می گوید به تمیز کردن اتاق خود بپردازید، بحث نکن - فقط آن را انجام دهید. همچنین، پدر خود به شما می گوید به انجام مشق شب خود بپردازید، فقط آن را انجام دهید، چرا که شما می دانم که انها شما را دوست دارد و بهترین ها را برای شما می خواهد. اگر شما با دیدگاه های پدر و مادر خود اختلاف نظر دارید و یا فکر نمی کنید آنها منصفانه رفتار میکنند، به آرامی فکر می کنید تا یک استدلال منطقی را بیابید. اما نه فقط به فریاد.

با آنها بحث نکنید. بحث کردن نشانه ای از عدم بلوغ است، و در نتیجه نباید انجام شود. اگر شما با نقطه نظر انهااختلاف نظر دارید، بحث نقطه انها را با آرامش بپذیریذاما نقطه نظر خود را در ذهن نگه دارید.

گام 2 - دانش اموز عالی

دانش اموز عالی

یک دانش آموز خوب باشد . بخشی از وجود بالغ بودن اعتماد است. معلمان خود را مانند پدر و مادر خود (آنها می خواهند شما را به انجام خوبی گرایش دهند) بدانید، بنابراین تلاش برای خوب بودن  در مدرسه بکنید. در اینجا چند بخش از یک دانش آموز خوب را شرح میکنیم:

مطالعه برای امتحانات. مطالعه بسیار مهم خواهد بود برای بهبود شانس خوداز عبور یک آزمون. مطمئن باشید که یادداشت های خود را قبل از آزمون بررسی کرده اید، به طوری که شما همه چیز را حفظ کرده اید.

یادداشت های خوبی بردارید. یادداشت برداری خوب به شما کمک میکند در حفظ اطلاعات ضروری،این کار نیز به شانس شما برای عبور از یک آزمون بهبود میبخشد.

یادگیری در مدرسه بهتر است. باید تمام تلاش خود را به یادگیری در مدرسه بپردازید . توجه و سخت کوش در کلاس باشید.

گام 3 - ورزش کردن

ورزش کردن

سعی کنید بهترین فرد در ورزش و سایر فوق برنامه باشید.بازی کردن نقش مهمی در مسیر به بلوغ شما دارد ، به شما کمک میکند تا کارهای تیمی را یاد بگیرید و بسیار برای یادگیری مهارت های زندگی حیاتی است.فعالیت هر دو در مدرسه و خارج.

 

گام 4 - رفتار خوب

رفتار خوب

استفاده از رفتار خوب. داشتن رفتار خوب یکی از بخش های مهم از بلوغ است. مردم لذت میبرند از بودن در کنار افرادی که رفتار خوبی با انها دارند. در اینجا چند روش ساده به رفتار خوب را اشاره میکنیم :

نگاه کردن به چشم مردم ، در هنگام صحبت کردن به آنها. اگر شما به چشم مردم در هر زمانی که انها در حال صحبت کردن هست نگاه کنید، آنها می دانند که شما در حال گوش  کردن به آنها هستید. این نشان می دهد که شما در حال گوش دادن به آنها.

وقتی با دیگران حرف میزنید از جویدن هر چیزی بپرهیزید. اگر شما به جویدن مواد غذایی بپردازید، اتفاقی که می افتد بازشدن دهان شما است، به دیگران قادر میسازید از مواد غذایی که شما جویده اید را  ببینند.

هیچ وقت با غذا در دهان خود صحبت نکنید.

مودب باشید. همواره افراد برای سواری، وعده های غذایی، و کارهای دیگر تشکر می کنم. همچنین، مطمئن باشید برای حفظ لغات مودب با دیگران که شما احترام و بالغ نشان

می دهد.

فکر کنید قبل از اینکه صحبت کنید.

گام 5 - قبولیت مسئولیت

قبولیت مسئولیت

تبدیل شدن به مسئول. آیا نمی شود وابسته به والدین خود نباشید برای حل مسائل خود. مراقبت از مسئولیت های خود ، این نشانه ای از بلوغ است.

اطلاعات مطلب

  • جوانی
  • 5,636 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : mahdi kamali - سه‌شنبه, 11 آوریل 17, 4:35 ب.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

  1. پرنیا - 2021/06/23 - 1:08 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب