ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

یازده + 15 =

بستن
بستن

چگونه یک عروسک عجیب و غریب پوم پوم درست کنیم؟

چگونه یک عروسک عجیب و غریب پوم پوم درست کنیم؟

آیا میخواهید یک عروسک بامزه و متفاوت درست کنید؟ اگر چنین است، پس شما باید یک pom pom  بسازید! آنها عاشق خنده و بازی کردن هستند و نسبت به سایر عروسک خیلی آسان درست می شوند. با مقاله زیر یک عروسک بامزه بسازید و آن را به دوستان خود هدیه دهید.

 

مطالب مرتبط


گام 1 - مراحل انجام کار :

مراحل انجام کار :

مرحله 1 : تهیه تمام لوازم مورد نیاز. نخ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و تصميم بگيريد که عروسک جديد شما چه رنگی و به چه اندازه باشد. برای یک pom pom کوچک باید حدود 10 فوت (3.0 متر) نخ، برای یک pom pom متوسط حدود 15-30 و برای یک pom pom بزرگ حدود 40-45 فوت نخ استفاده کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 2 : قطعه طولانی از نخ را در اطراف دست و انگشت خود حلقه کنید. بیش از حد محکم نپیچید تا به انگشتان خود آسیب برسانید!

مراحل انجام کار :

مرحله 3 : پس از اینکه حدود 100 مرتبه نخ را دور انگشتان خود پیچیدید، به آرامی انگشت وسط خود را در بیاورید و به کمک یک نخ دیگر از همان رنگ، وسط آن گره بزنید تا به شکل یک پاپیون شود.

 

مراحل انجام کار :

مرحله 4 : حلقه های کوچک در اطراف پوم پوم خود را ببرید. خز او به احتمال زیاد ناهموار به نظر می رسد، بنابراین آن را تر و تمیز کنید به طوری که منظم و دایره ای شکل باشد.

مراحل انجام کار :

مرحله 5 : از چشمان خنده دار برای این نوع عروسک استفاده کنید. بنابراین چشم ها را روی آن بچسبانید، اما باید صبر کنید تا اینکه چشمانش خشک شود، بنابراین اگر منتظر نمانید، پس از مدتی خواهد افتاد!

مراحل انجام کار :

مرحله 6 : اگر میخواهید دست ها و پاها را اضافه کنید. برای انجام این کار، چند نخ ضخیم سیمی را به آن وصل کنید! (این مورد ضروری نیست، زیرا عروسک های pom pom می توانند به چیزی چسبیده و مانور بدون دست و پا انجام دهند.)

 

مراحل انجام کار :

مرحله 7 : اضافه کردن دیگر اجزا به پوم پوم مانند بینی، دهان، ابرو، کراوات و هر آنچه که شما فکر می کنید او نیاز دارد! شما می توانید بسته به نواع سلیقه تان پوم پوم دلخواه خود را بسازید.

مراحل انجام کار :

مرحله 8 : تبریک میگویم! حالا شما خود را شگفت زده کرده، مراحل ساخت این نوع عروسک را به اتمام رسانده و عروسک POM POM کوچکی ایجاد کرده اید!

 

اطلاعات مطلب

  • کاردستی
  • 895 بازدید
  • blankblankblankblankblank (6 votes, average: 4,17 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : samaneh_mazaheri - چهارشنبه, 25 آوریل 18, 12:32 ب.ظ
  • دریافت فایل
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

  1. مهدیه فرجی کیا - 2018/12/21 - 4:31 ب.ظ
  2. علیرضا تقوی - 2018/12/23 - 11:16 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب