گام 1 - راه خود را ایجاد کنید.

راه خود را ایجاد کنید.

قوانینی برای داشتن یک خانواده وجود ندارد اگر چه بسیاری از افراد رشد کرده اند و فکر می کنند که راه درست و درستی برای انجام همه چیز وجود دارد. متأسفانه بسیاری از مردم در مورد آنچه که دیگران فکر می کنند توجه ندارند. بهتر است اقدامات غیراخلاقی انجام ندهید.

یک مثال. این فقط یک نمونه از تلاش برای کنترل وضعیت زندگی خانوادگی است. به عنوان یک زن، بسیاری از کلیشه ها و انتظارات وجود دارد که بسیاری فکر می کنند که باید سعی کنند زندگی کنند. این یک وظیفه بسیار غیر واقعی برای هر زن است تا تحمل کند.

گام 2 - صبور باشید

صبور باشید

این که آیا شما ازدواج کرده اید یا نه، فردی که با آن زندگی می کنید، بدون شک شخصی است که بیشتر وقت خود را با آن صرف می کنید. از آنجا که هر زن و شوهر متفاوت است و همه آنها پویایی خود را دارند.

بخش اصلی مشاوره برای تبدیل  شدن به پادشاه یا ملکه صبر کردن است. همه شما می توانید در این کار  صبور باشید. مهم نیست که وضعیت همیشه بهتر است یا نیست. یک نفس عمیق بکشید و در مورد مشکلاتی که در آن قرار دارید فکر کنید، به جای آنکه شتاب زده عمل کنید و بعدا متوجه شوید که تصمیم اشتباه گرفته اید. تصمیم خود را از هر  جنبه های زندگی خانوادگی، سبک سنگین کنید.

 

گام 3 - مراقبت از کودکان.

مراقبت از کودکان.

از سوی دیگر، کودکان نیاز به یک رویکرد فعال تر دارند، زمانی که شما قصد دارید نوعی نظم و انضباط را اعمال کنید، یک نفس عمیق بکشید، و احساسات و مهربانی خود را فراموش نکنید.

گام 4 - مراقبت از بزرگان.

مراقبت از بزرگان.

یکی دیگر از رابطه های کاملا متفاوت بین شما و والدین شما، مادر و پدر، در قانون است. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید و یک خانواده کاملا آرام دارید ضروری است  که در آن همه با هم در ارتباط باشند. با این حال اگر شما مانند اکثریت جمعیت هستید و برخی از مسائل را در طول راه می بینید، بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که سعی کنید با هر فردی کنار بیایید، ، همچنین سعی نکنید همیشه خودتان تصمیم بگیرید و کسی را ناراحت و عصبانی نکنید.

 

گام 5 - خودت باش.

خودت باش.

در نهایت شما باید در همه جنبه های زندگی خانوادگی  هر کاری را که میتوانید، انجام دهید. هنگامی که شما یک ریتم یا چارچوبی پیدا می کنید که برای شما مناسب است، بدون اینکه خودتان را با کسی مقایسه کنید.