ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

3 × 2 =

بستن
بستن

چگونه یک زرافه بادکنکی بسازیم؟

چگونه یک زرافه بادکنکی بسازیم؟

آیا شما تا به حال می خواستید یک زرافه بادکنکی بسازید، اما نمی دانستید از کجا شروع کنید؟ ما به شما کمک میکنیم تا این کار را یاد بگیرید.حالا شما این مراحل ساده را تمرین کنید تا حرفه ای شوید.

مطالب مرتبط


گام 1 - باد کردن باکنک

باد کردن باکنک

1: باد کردن بادکنک. در انتها دو تا سه اینچ ( 5-7.5 سانتیمتر ) خالی نگه دارید. پمپ دستی برای این کار بهترین روش است، نه تنها بهداشتی تر است، بلکه باد کردن بادکنک های بلند نیز از طریق دهان دشوار است.

باد کردن باکنک

2: یک قسمت حدود سه اینچ / 7.5 سانتی متر از بالا بگیرید و دو تا سه مرتبه بپیچید. سپس آن را نگه دارید تا از باز شدن آن جلوگیری کنید.

باد کردن باکنک

3: گوش ها را شکل دهید دو بخش 2 اینچی انتخاب کنید. نگه داشتن تمام بخش ها را فراموش نکنید.

باد کردن باکنک

4 : گوش ها را با هم بچرخانید بین دو گوش سر را قرار دهید تا بخش سر و گوش ها در طول بادکنک قرار داشته باشند. انتهای گوش ها باید دراز بکشند با نگه داشتن سر و بدن در یک دست، گوش ها را با دست دیگر پیچ و تاب کنید. حالا شما باید سر، گوش و بدن بلند داشته باشید.

باد کردن باکنک

5 : طول گردن باید حدود 9 اینچ (23 سانتیمتر) باشد، یعنی به اندازه کافی بلند باشد تا معلوم شود که این یک زرافه است! قسمت گردن را بگیرید و آن را نگه دارید (مانند مرحله 2).

باد کردن باکنک

6 : قسمت های 2 پا را خم کنید. این معمولا حدود 3-4 اینچ (7.5-10 سانتی متر) است. در ادامه تمام بخش ها را نگه دارید تا باز نشود.

باد کردن باکنک

7 : پاها را با هم بچرخانید. با استفاده از همان روشی که در مرحله 4 انجام دادید، قسمت های پا را قسمت جلوی بدن پایین گردن بسازید.

باد کردن باکنک

8 : بدن را بسازید. بادکنک به اندازه کافی برای ایجاد بدن بزرگ است (اما در نظر داشته باشید که شما نیاز به 6-8 اینچ (15-20 سانتیمتر)  برای پاهای عقب دارید). بدن را نیز مثل سایر قسمت ها پیچ و تاب دهید.

باد کردن باکنک

9 : پاهای عقبی را درست کنید. 2 قسمت سه و چهار اینچ برای پاها را خم کنید. با استفاده از روش مرحله 4، پیچ خورده و بکشید تا باد باقی مانده به دم تبدیل می شود. با انجام این مراحل شما ساخت یک زرافه را به اتمام رساندید.

 

باد کردن باکنک

10 : زرافه بادکنکی شما آماده شد.

اطلاعات مطلب

  • کاردستی
  • 602 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : فخر کامبیز - یکشنبه, 01 جولای 18, 8:18 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب