ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

یازده − 9 =

بستن
بستن

چگونه یک روانپزشک شویم؟

چگونه یک روانپزشک شویم؟

آموزش روانپزشک شدن

روانپزشکان دارای مجوز پزشکان هستند که در درمان بیماری های روانی با تجویز دارو و استفاده از تکنیک هایی مانند روان درمانی متخصص هستند. روانپزشکی با وسعت جالب پژوهش و زمینه های مختلف تحصیلی، بسیاری از دانشجویان محترم پزشکی را جذب می کند. اگر این طرح شغلی را در نظر بگیرید، در این پست راهنمایی هایی در مورد نحوه تبدیل شدن به یک روانپزشک وجود دارد.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


گام 1 - رعایت الزامات آموزشی

رعایت الزامات آموزشی

 مدرک لیسانس علوم را بدست آورید بسیاری از افرادی که علاقه مند به روانپزشکی هستند به روانشناسی، شیمی، زیست شناسی و یا مهندسی به منظور شروع به یادگیری در مورد اینکه چگونه ذهن کار می کند، انتخاب می شود. بدست آوردن مدرک تحصیلی از یک دانشگاه مهم است که شما را برای پذیرش در مدرسه پزشکی آماده می کند.

رعایت الزامات آموزشی

 دکترای پزشکی پوکی استخوان (DO) یا دکترای پزشکی (MD) دکترای خود را دریافت کنید. روانپزشکان باید از طریق همان برنامه آموزشی پزشکی که تمام پزشکان از آن عبور می کنند، پیروی کنند. علاوه بر یادگیری در مورد ذهن، شما در مورد چگونگی کار بدن و نحوه درمان همه انواع بیماری ها یاد خواهید گرفت. مدرسه پزشکی به دانش اساسی نیاز دارد که یک دکتر مسئول و عالی باشد. شما باید طب داخلی، جراحی، مغز و اعصاب، زایمان، طب اورژانس، عمل خانواده و اطفال را منتقل کنید.

 • در MCAT خوب عمل کنید و به بهترین مدرسه ای که می توانید وارد شوید اعمال کنید. اگر به دانشکده عالی پزشکی بروید، انتخابهای حرفه ای بیشتری خواهید داشت.
 • در طول چهار سال اول مدرسه پزشکی، شما کلاس ها، کار آزمایشگاهی و اخلاق پزشکی را می آموزید. ممکن است در این مرحله فرصتی برای کار روانپزشکی نداشته باشید، اما رسیدن به درجه پزشکی خود نیازمندی در مسیر تبدیل شدن به یک روانپزشک است، پس با آن کنار بیایید.

گام 2 - تحصیل در روانپزشکی

تحصیل در روانپزشکی

شما می توانید بر روی تحقیقات روانپزشکی، یک رویکرد درمانی خاص یا یک مجموعه خاص از بیماری ها تمرکز کنید. تحقیق در مورد تخصص های مختلف و کشف آنچه که شما می خواهید در طول اقامت خود را دنبال کنید. گزینه های زیر را در نظر بگیرید:

 • روانپزشکی اعتیاد، که شامل درمان بیماران مبتلا به اعتیاد می شود .
 • روانپزشکی کودکان و نوجوانان.
 • روانپزشکی جراحی
 • روانپزشکی اضطراری، که شامل برخورد با موقعیت های اضطراری می شود که ممکن است یک زندگی شخصی را در معرض خطر قرار دهد (به عنوان مثال، تلاش های خودکشی، تغییرات خشونت آمیز در رفتار، خود آسیب، روان درمانی).
 • روانپزشکی قانونی که روانپزشکی در حوزه جرم شناسی است، اغلب با استفاده از دفاع دیوانه در محاکمه مواجه می شود.
تحصیل در روانپزشکی

 اقامت خود را کامل کنید. اولین سال اقامت شامل چند ماه پزشکی داخلی و مغز و اعصاب است. در حالی که درجه تحصیلی خود را دنبال کرده اید، تمام آنچه که در کلاس درس آموخته اید را تمرین می کنید. اقامت شما از طریق مدرسه تان تنظیم می شود و در یک بیمارستان یا کلینیک کامل می شود.

 • بسیاری از دانشجویان روانپزشکی محل اقامت خود را در بخش روانپزشکی یک بیمارستان کامل می کنند. شما با بیماران برای درمان مشکلات مانند افسردگی بالینی، اختلال دوقطبی، اختلال وسواس فکری، روان درمانی، اسکیزوفرنیا، اختلالات اضطرابی، اختلال استرس، اختلال استرس پس از سانحه، اختلال هویت دچار اختلال و اختلالات خواب کار خواهید کرد.

گام 3 - تبدیل شدن به یک روانپزشک مجاز

تبدیل شدن به یک روانپزشک مجاز

 دریافت کنید که در آن کشور تمرین می کنید. انجمن روانپزشکی آمریکا (APA)، مستلزم آن است که روانپزشکان برای کسب مجوز، امتحانات دولتی را امتحان کنند. شرایط لازم برای صدور مجوز دولت شما را با گذراندن آزمون مجوز پزشکی و / یا آزمون مجوز پزشکی کلی osteopathic انجام دهید. هر ایالت دارای معیارهای مختلف معاینه ای است که باید با قوانین خاص کشور انجام شود.

 • اگر دولتها را مرور کنید، ممکن است مجبور شوید برای معاینه دیگری برای انجام روانپزشکی در آنجا بمانید.
 • به منظور تجویز دارو، باید مجوز مواد مخدر فدرال دریافت کنید و از اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) ثبت نام کنید.
تبدیل شدن به یک روانپزشک مجاز

توسط انجمن روانپزشکی و اعصاب آمریکا (ABPN) یا انجمن پوکی استخوان آمریکا از مغز و اعصاب و روانپزشک (AOBNP) تأیید شود. این الزام نیست، اما شانس خود را برای گرفتن یک شغل به عنوان یک روانپزشک بهبود می بخشد. ABPN گواهی ها را به طور کلی روانپزشکی و زمینه های تخصصی مانند روانپزشک نوجوان ارائه می دهد. کسب گواهینامه هایی را که در زمینه روانپزشکی مورد نظر شما می باشد، کسب کنید.

تبدیل شدن به یک روانپزشک مجاز

 به عنوان یک روانپزشک کار کنید. پس از اینکه شما مجوز دریافت کردید، زمانی که مشغول به کار هستید، چندین گزینه انتخاب کنید. شما می توانید برای یک کار در بیمارستان، در یک درمانگاه روانپزشکی درخواست کنید یا در خصوص فعالیت خصوصی خود باز کنید. مشخص کنید که وضعیت کاری مناسب برای شما مناسب است، سپس برنامه ها را پر کنید یا مراحل را برای باز کردن یک دفتر و دریافت بیماران انجام دهید.

 • کار کردن یک بیمارستان یا کلینیک تنظیم ثبات و ساختار را فراهم می کند، اما ساعت ها می توانند طولانی باشند، درست همانطور که برای هر پزشک وجود دارد.
 • افتتاح یک تمرین خصوصی سودآور است، اما ممکن است برای اولین بار از زمان شروع بیماران، بیماران دریافت شوند.

 

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب