ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

5 + نه =

بستن
بستن

چگونه یک رمان نویس قهار شویم؟

چگونه یک رمان نویس قهار شویم؟

نویسندگی هنری است که افراد بسیاری دوست دارند به این هنر دست یابند. مردمان زیادی علاقه مندی به نویسندگی مخصوصا نوشتن رمان دارند. ما در این مقاله می خواهیم به بررسی راه های تبدیل شدن به یک نویسنده ی برتر را برای شما شرح دهیم.

لطفا ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

مطالب مرتبط


گام 1 - خاطرات روزمره

خاطرات روزمره

شما نمی توانید در همان آغاز کار رمان بنویسید و یا حداقل این رمان نمی تواند نامی برای خود دست و پا کند بلکه برای رسیدن به موفقیت شما باید مراحلی را طی نمایید . نوشتن خاطرات روزانه گامی مهم در نویسندگی می باشد. شما الگر در یک بازه ی زمانی این کار را انجام دهید خود متوجه می شوید که چقدر سطح نوشته شما با آغاز کارتان متفاوت بوده است در واقع نوشتن خاطرات روزانه تمرینی برای افزایش مهارت نویسندگی می باشد.

گام 2 - مطالعه

مطالعه

برای تبدیل شدن به یک نویسنده ماهر و قهار لازم و ضروری است که شما وقت زیادی برای مطالعه اختصاص دهید و آثار مشهور و نامی را مطالعه نمایید تا با نحوه ی نوشتار نویسندگان مشهور و اثرات شهیر و ماندگار آشنا شوید و فنون آن ها را فراگیرید و در نوشته های خود از آن فنون استفاده نمایید پس هیچ گاه از کتاب و مطالعه غافل نشوید و زمانی را برای این امر اختصاص دهید.

گام 3 - نوشتن قصه

نوشتن قصه

یک راه مهم دیگری که می تواند شما را تبدیل به یک رمان نویس قهار نماید نوشتن قصه می باشد نوشتن قصه در واقع گامی بسیار مهم است که حتی توصیه می شود تمام افرادی که به نویسندگی علاقه مندند این کار را دنبال کنند حتی آن ها که می خواهند در حوزه ای جز حوزه ی رمان فعالیت داشته باشند پس هرگز نوشتن قصه را متوقف نکنید زیرا این روش راهی برای تمرین مهارت شما در حجم کمتری می باشد.

گام 4 - زاویه دید

زاویه دید

سعی کنید تمامی شخصیت های حاضر در رمانتان را خوب بشناسید و از دید آن ها به داستان نگاه کنید. این امر می تواند زاویه دیدتان را گسترش دهد و شما با ذهن باز داستان را ادامه دهید. بسیار دیده شده که نویسندگان رمانی را شروع می کنند ولی بعد از مدت کوتاهی نمی توانند ن را ادامه دهند پس تا می توانید زاویه دیدتان را بیشتر کنید و از قدرت تخیلتان به خوبی بهره ببرید.

اطلاعات مطلب

  • دنیای کار
  • 1,173 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - پنج‌شنبه, 13 جولای 17, 1:28 ب.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب