ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه یک درخت کهنسال را قطع کنیم؟

چگونه یک درخت کهنسال را قطع کنیم؟

درختی که مرده یا در هنگام خطراست، ژست مردن به خود میگیرد.شاخه های مرده به راحتی میفتند و یک درخت پوسیده به خاطر کپک ها و باکتری هایش،میتواند یک خطر محسوب شود.ممکن است درختان زنده به خاطر اینکه مانع رشد درختان دیگر هستند یا به خاطر برخوردشان با یک خانه و یا سیم های برق قطع شوند.از این مراحل برای قطع یک درخت استفاده کنید.

مطالب مرتبط


گام 1 - مراحل بریدن یک درخت:

مراحل بریدن یک درخت:
  • اگر درخت نیاز به قطع شدن دارد معلوم کنید: ممکن است فقط نیاز به هرس تعدادی از شاخه ها باشد که با اجسام دیگر تداخل میکنند.اگر شما مطمئن نیستید که درخت مرده یا درحال مرگ است،میتوانید با یک کارشناس درخت ویا دکتر درخت تماس گرفته و مشکل را تشخیص دهید.
مراحل بریدن یک درخت:
  • منطقه را از اشیای دیگر پاکسازی کنید:چک کرده و مطمئن شوید که درخت در سیم و یا در درختان دیگر گیر نکرده است.اطمینان حاصل کنید که جایی برای گذاشتن درخت برروی زمین وجود داردکه ممکن است شامل تخمین ارتفاع درخت باشد.
مراحل بریدن یک درخت:
  • برپا کردن درخت ،در حالتی که به طور طبیعی خم شده یک قدم به عقب بروید.به طوری که کل درخت و محیط اطراف را ببینید.قطع کردن درخت بسیار اسان تر خواهد بود اگر بتوانید انرا در جهتی که به طور طبیعی خم شده است،بیندازید.هرچند ممکن است که درخت در هر جهتی از زمین بیفتد.
مراحل بریدن یک درخت:
  • تنه درخت را برای مشاهده پوسیدگی و پوچی چک کنید:یک تنه پوسیده و یا تو خالی ،غیرقابل پیش بینی است.ممکن است شما نتوانید درخت را در جهتی که میخواهید زمین بیندازید.چون یک درخت پوسیده شده میتواند در هر جهتی سقوط کند.طبق عنوان تصویر، حذف یک درخت در مرحله 5
مراحل بریدن یک درخت:
  • اضافه کردن دو راه فرار:این راه باید خالی از هرگونه مانعی باشد.راه های فرار در هنگامی مورد استفاده قرار میگیرند که درخت خارج از کنترل قرار گرفته باشد.
مراحل بریدن یک درخت:

از اره ای با اندازه مناسب با درخت خود استفاده کنید.درخت های کوچک را میتوان با اره دستی ، اره کرد.شما یک اره برقی برای درختانی با قطر بیش از یک فوت(30.48 سانتی متر) نیاز خواهید داشت.

مراحل بریدن یک درخت:

تصمیم بگیرید که درختان کجا بیفتند.

مراحل بریدن یک درخت:

یک برش 45 درجه ای به شکل V داخل درخت ،در جهتی که میخواهید روی زمین بیفتد ایجاد کنید. که این عمل برش از زیر نامیده میشود و باید یک چهارم قطر درخت باشد.     

مراحل بریدن یک درخت:

به سمت مخالف برش دهید در حدود 2 اینچ (5.08سانتی متر) پایین تر از محل برش که این کار برش نامیده میشود و ضربه های وارد شده بر روی درخت را کاهش میدهد.  

مراحل بریدن یک درخت:
  • وقتی درخت در حال افتادن است،از سر راه کنار بروید.

گام 2 - مراحل بعد از قطع بدنه درخت:

مراحل بعد از قطع بدنه درخت:
  • تمام شاخه ها را قطع کنید:کارخود را از پایین درخت شروع کنید و تا بالای درخت ادامه دهید.
مراحل بعد از قطع بدنه درخت:
  • کنده درخت را به قطعه های 2 فوتی (60.98 سانتی متر)ببرید.
مراحل بعد از قطع بدنه درخت:
  • حذف ریشه درخت: با یک دریل حفره هایی در ریشه درخت ایجاد کنید.مواد شیمیایی تحلیل چوب را داخل حفره ها بریزید.اجازه دهید پوسیدگی ریشه خود به خود درست شود.این عمل بین 5 تا 10 سال طول میکشد.ریشه را با یک کلنگ و بیل حفاری کنید.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب