ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه یک دختر خوبی باشید؟

چگونه یک دختر خوبی باشید؟

دختر خوبی بودن میتواند زندگی شما را به عنوان یک نوجوان عوض کند.شما حس خوبی راجب خودتان خواهید داشت و همین طور زمان راحتی را در خانه و مدرسه سپری خواهید کرد اگر میخواهید خانوادیتان و دوستانتان و معلمانتان را تحت تاثیر قرار دهید باید این قدم های اجبارالانجام را برای تبدیل شدن به یک دختر خوب انجام دهید.

مطالب مرتبط


گام 1 - از خودتان شروع کنید

از خودتان شروع کنید

بهترین دوست خودتان باشید . انگونه که با یک دوست رفتار میکنید با خودتان رفتار کنید این به این معنی است که وقتی در اینه به خودتان نگاه میکنید به مسخره کردن خودتان نپردازید . یا قوانین سخت رژیمی برای خودتان تعریف نکنید یا وقتی که اشتباهی انجام میدهید خودتان را نزنید . اگر این راه برای رفتار با دوستان باشد پس با خودتان نیز این گونه رفتار نکنید.

از خودتان شروع کنید

چیزی که شما با ان احساس راحتی میکنید بپوشید .نگران مد روز و فشن نباشید . لباس هایی را انتخاب کنید که بهتان اعتماد به نفس میدهند و پوشیدن انها احساس راحتی میکنید . معمولا خوب است چیزی را بپوشید که حرکت کردن با ان راحت باشد . 

گام 2 - در خانه رفتار خوبی داشته باشید

در خانه رفتار خوبی داشته باشید

به حرف های والدینتان گوش کنید و احترام بگذارید. چراکه انها تجربه زیادی از زندگی نسبت به شما دارند پس در نتیجه میتوانند عاقلانه تر از انچه فکر میکنید تصمیم بگیرند . از انها نصیحت بخواهید و به چیزی که میگوییند ارزش قایل شوید (حتی اگر همیشه موافق نباشید).راجب همه کار های خوبی که برای شما انجام داده اند فکر کنید به احتمال زیاد قادر نخواهید بود انها را بشمارید.

در خانه رفتار خوبی داشته باشید

در خانه پیشنهاد کمک بکنید .وقتی که میبینید والدینتان یا خواهر و برادرتان به کمک نیاز دارند (مثلا دارند چیزی جابجا میکنند یا کار های خانه را نجام میدهند) بگویید کاری است که بتوانم من انجام بدهم؟ در را برایشان باز کنید در حمل وسایل  کمکشان کنید و ... انجام این کار های کوچک میتواند تفاوت های بزرگی بوجود اورد .

گام 3 - در مدرسه خوب رفتار کنیم

در مدرسه خوب رفتار کنیم

با همکلاسی ها و معلمتان مهربان باشیم .در مدرسه با همه مهربان باشید با احترام رفتار کنید و کمک برسانید این باعث میشود تا افراد از شما خوششان بیاید و بیشتر به شما احترام بگذارند.

در مدرسه خوب رفتار کنیم

نمرات خوبی بگیرید.برای همه تست ها و امتحانات بخوانید چرا که همه این ها حساب میشوند تکالیفتان را به موقع انجام دهید و حواستان در کلاس جمع باشد در کلاستان فعال باشید تا نمرات زیادی کسب کنبد .

اطلاعات مطلب

  • جوانی
  • 580 بازدید
  • blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : mahdi kamali - شنبه, 25 مارس 17, 7:51 ب.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب