ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

دوازده + 16 =

بستن
بستن

چگونه یک دامپزشک مناسب برای سگ خود پیدا کنید

چگونه یک دامپزشک مناسب برای سگ خود پیدا کنید

هنگامی که شما صاحب یک سگ هستید، سلامت سگ شما یک نگرانی بزرگ است. پیدا کردن دامپزشک  به شما کمک می کند راه طولانی در نگه داشتن سگ سالم در طول زندگی اش داشته باشید، اما دانستن آنچه که برای مراقبت حیوان خانگی شما درست است، همیشه روشن نیست. برای پیدا کردن یک دامپزشک خوب، با جمع آوری توصیه ها شروع کنید، سپس وارد شوید و کلینیک و امکانات خود را بررسی کنید. سگ خود را برای یک قرار ملاقات اولیه ببرید و به طور مستقیم با مراقبت کنندگان حیوانات خانگی صحبت کنید تا مطمئن شوید که آنها بتوانند مراقبتهای مورد نیاز را به سگ شما ارائه دهند. با کمی تلاش، شما می توانید یک دامپزشک پیدا کنید که بتواند سلامتی سگ شما را تضمین کند.

مطالب مرتبط


گام 1 - تعیین یک دامپزشک نزدیک خودتان

تعیین یک دامپزشک نزدیک خودتان

مرحله 1 : استفاده از پیشنهادات.

یکی از ساده ترین راه ها برای اطمینان از اینکه یک دامپزشک خوب برای حیوان خانگی خود پیدا کنید این است که از سایر صاحبان حیوانات خانگی که به آنها اعتماد دارید بپرسید. از دوستان خود که سگ دارند بپرسید "آیا شما در منطقه ای هستید که می توانید توصیه های خود را در این زمینه داشته باشید؟" در صورت امکان، از دوستان درمورد نژاد سگ بپرسید. به این ترتیب، شما می توانید اطمینان حاصل کنید که دامپزشک به خوبی با حیوان خانگی شما کار می کند. چندین نظر را در صورت امکان دریافت کنید. اگر شما یک سگ را قبول کرده اید، از مرکز نجات یا پناهگاه خود بپرسید و از هر دامپزشک خوب در منطقه مطلع شوید. از آنها سؤال کنید که دامپزشکان چه کسانی برای سگ های نجات خود استفاده می کنند و مراقبت های بعدی که این کلینیک ها توصیه می کنند.

 

تعیین یک دامپزشک نزدیک خودتان

مرحله 2 : بررسی آنلاین.

اگر شما نمیتوانید توصیه های شخصی دریافت کنید، از سایت بررسی آنلاین استفاده کنید تا برای دامپزشکان محلی جستجو کنید. این به شما اجازه می دهد تا نه تنها دامپزشکان را در منطقه خود پیدا کنید بلکه همچنین نظرات و تجربه های مشتریان دیگر را مرور کنید. برای دریافت کاملترین ایده از خدمات، همان دامپزشک را در چندین سایت بررسی کنید. سعی کنید سایت هایی مانند راهنمای حیوانات خانگی و Vet Ratingzرا دنبال کنید. اگر با دامپزشک تماس بگیرید، اما بررسی منفی را مشاهده کنید، ببینید آیا می توانید شخصا به متخصص مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد تجربه او دریافت کنید.

تعیین یک دامپزشک نزدیک خودتان

مرحله 3 : جستجوی افراد متخصص.

اگر سگ شما دارای نیازهای خاص مانند درمان آرتریت یا بیماری خود ایمنی است، سعی کنید به صورت آنلاین یا در کتاب های تلفن محلی و مقالات برای دامپزشک متخصص در درمان نیازهای سگ خود را جستجو کنید. بیمارستان های حیوانی و مدارس تحصیلات تکمیلی ممکن است متخصصانی داشته باشند که بتوانند بهتربا حیوانات خانگی رفتار کنند. اگر یک دامپزشک را می پسندید اما مطمئن نیستید که آیا آنها بتوانند به نیازهای سگ خود پاسخ مناسب بدهند، تماس بگیرید و بپرسید که آیا دامپزشک هر گونه تجربه در مورد نیازهای پزشکی مشابه دارد. از مشتریان سؤال کنید تا بتوانید نظرات دیگران را با حیوانات خانگی که دارای نیازهای پزشکی مشابه هستند بشنوید.

تعیین یک دامپزشک نزدیک خودتان

مرحله 4 : از دامپزشک فعلی خود بخواهید.

اگر شما به یک منطقه جدید می روید و باید یک دامپزشک جدید برای سگ خود پیدا کنید، از پرستار فعلی خود بخواهید. آنها ممکن است توصیه های شخصی خود را بر اساس تجربه داشته باشند و به طور کلی می توانند برای پیدا کردن یک دامپزشک با کیفیت کمک کنند. اگر میخواهید که دامپزشک تان به شما کمک کند تا یک دامپزشک در منطقه جدید پیدا کنید، پیش از آنکه به او خبر دهید، به خوبی اطلاع داشته باشید. آنها به طور کلی یک برنامه پر مشغله دارند و باید به موقع به شما کمک کنند.

گام 2 - ارزیابی یک دامپزشک بالقوه

ارزیابی یک دامپزشک بالقوه

مرحله 1 : با دامپزشک تماس بگیرید.

هنگامی که دامپزشک خود را پیدا کرده اید و فکر می کنید ممکن است تلاش بیشتری کنید، به آنها تلفن کنید تا در مورد خدمات و گزینه های آنها بپرسید. اجازه دهید آنها  بدانند: "من به دنبال یک دامپزشک در منطقه هستم و می خواهم بیشتر بدانم که چه خدمات و بسته هایی را ارائه می دهد" درباره برنامه ها و بسته های سلامتی بپرسید. اینها اغلب تعداد معینی از بازدیدکنندگان در هر سال، و همچنین خدماتی مانند واکسن، آزمایش کرم قلبی و تمیز کردن دندان ها را شامل می شود. اگر خدمات خاصی وجود دارد که شما نیاز حیوان خانگی خود را می دانید، برای جلوگیری از حصول اطمینان از اینکه دامپزشک خود آنها را ارائه می دهد، بررسی کنید. بپرسید آیا روش های تشخیصی مانند خونریزی و اشعه ایکس در خانه انجام می شود یا اینکه نیاز به ارجاع به یک متخصص داشته باشند.

 

ارزیابی یک دامپزشک بالقوه

مرحله 2 : با دامپزشک تماس بگیرید.

اجازه دهید دامپزشک تان از آنچه که برای مراقبت از حیوانات خود می خواهید مطلع باشد. با آنها به طور مستقیم درباره هر نیاز خاصی که سگ شما دارد و با هر گونه نگرانی در مورد کلینیک یا امکانات خود صحبت کنید.  از متخصص دامپزشکی سوال کنید: "چه نوع مراقبت می تواند به حیوان خانگی من ارائه دهد؟ چگونه در اینجا در مقایسه با سایر درمانگاه های دامپزشکی درمان می شود؟"

 

ارزیابی یک دامپزشک بالقوه

مرحله 3 : پرس و جو در مورد گزینه های پرداخت.

اگر دغدغه مالی دارید، زمانی برای صحبت با آنها در مورد هزینه های مراقبت تعیین کنید و ببینید آیا آنها برنامه های پرداخت یا برنامه های اقساط ارائه می دهند. اگر بیمه حیوان خانگی دارید، قبل از اینکه مطمئن شوید کلینیک برنامه شما را قبول کرده، مطمئن شوید که آن را چک کنید. با دامپزشک صحبت کنید و آنها را بشناسید: "من می خواهم بدانم گزینه های پرداختی شما برای روش های بزرگ یا غیر منتظره چیست؟"

 

ارزیابی یک دامپزشک بالقوه

مرحله 4 : رفتن به ملاقات.

اگر می توانید برای بازدید از امکانات، از اداره بپرسید. این به شما امکان می دهد تا بر روی عوامل مانند فضای نگهداری حیوان خانگی، پاکیزگی و خدمات مشتریان، چک کنید. از یک تور بخواهید تا حوزه هایی مانند شبانه روزی و بازیابی را ببینید که سگ شما ممکن است بعد از عملکردهای اصلی باقی بماند. از روشهای تمیز کردن مانند آنچه برای پاک کردن آنها استفاده می کنند و چگونگی تمیز کردن آنها بپرسید. با کارمندان متعدد برای بررسی نگرش ها و دیدن اینکه آیا همه آرام، جمع آوری شده و خوشحال هستند که در اطراف حیوانات کار می کنند، صحبت کنید.

ارزیابی یک دامپزشک بالقوه

مرحله 5 : پرس و جو در مورد شرایط اضطراری.

بررسی کنید که چه اتفاقی می افتد. اگر شما نیاز به یک قرار ملاقات سریع یا پس از ساعت با دامپزشک خود دارید. بپرسید که آیا آنها قرار ملاقات های پیاده روی را بر عهده می گیرند و اگر آنها خدمات پس از ساعت یا یک رابطه کاری با یک بیمارستان حیوانات 24 ساعته داشته باشند. برای دیدن اینکه آیا شما نیاز به یک قرار ملاقات اضطراری دارید، بررسی کنید. از آنها بخواهید، "چه خدمات اضطراری به طور مستقیم با کلینیک شما در دسترس است؟" اگر دامپزشک با یک بیمارستان حیوانات کار کند، اطلاعات تماس را درخواست کنید تا بتوانید امکانات خود را نیز بررسی کنید.

گام 3 - تنظیم یک قرار ملاقات اولیه

تنظیم یک قرار ملاقات اولیه

مرحله 1 : برای تعیین زمان تماس بگیرید.

هنگامی که دامپزشک خود را پیدا کرده اید و آماده کار با آن هستید، تماس بگیرید و از او بخواهید که یک ملاقات داشته باشید. این کار به شما امکان می دهد تا سگتان را همراه خود ببرید و ببینید که چگونه دامپزشک با سگ شما ارتباط برقرار می کند. با دامپزشک تماس بگیرید و از او بخواهید «آیا می توانم یک قرار ملاقات بگذارم تا من و سگم با دامپزشک آشنا شویم؟» پیشاپیش در مورد چگونگی تعیین هزینه وقت اولیه بپرسید.

 

تنظیم یک قرار ملاقات اولیه

مرحله 2 : آوردن سگ.

سگ خود را برای ملاقات اولیه با دامپزشک بیاورید و تماشا کنید تا ببینید که چگونه با دامپزشک ارتباط برقرار می کند. وضعیت بدن و زبان سگ را بخوانید و ببینید که آیا دامپزشک قادر است با خیال راحت به سگ شما نزدیک شود و آن را آرام کند. اگر سگ شما به طور دائم با دامپزشک عصبی باشد، انتظار نداشته باشید که دامپزشک بتواند سگ شما را کاملا آرام کند. نگران نباشید، ببینید آیا آنها می توانند با خیال راحت و درست با آن کار کنند. اجازه دهید دامپزشک خود را بشناسد اگر سگ شما در معرض ابتلا به بیماریهایی مانند لرزیدن، رنجش یا گزش در هنگام عصبانیت است.

تنظیم یک قرار ملاقات اولیه

مرحله 3 : تبدیل به یک مشتری.

اگر تصميم بگيريد که دوست داريد و آماده کار با اين دامپزشک هستيد، در مورد برنامه ثبت نام خود در طرح سلامت بپرسيد. برای بررسی پرونده های لازم برای ثبت سگ خود به عنوان یک مشتری، به کلینیک مراجعه کنید. اگر فقط یک سگ را به تصویب رسانده اید، ممکن است بخواهید در این زمان عکس ها و اسپایینگ یا ناپدید شدن را برنامه ریزی کنید.

 

تنظیم یک قرار ملاقات اولیه

مرحله 4 : دامپزشک قبلی خود را مطلع کنید.

اگر تغییر دامپزشک به این دلیل باشد که شما به یک منطقه جدید منتقل شده اید یا به دنبال خدمات بهتر هستید، مطمئن شوید که دامپزشک قبلی خود را مطلع سازید. شما می توانید این کار را به صورت شخصی انجام دهید، اما همیشه توصیه می شود. یک نامه به طور مستقیم به دامپزشک خود ارسال کنید تا آنها بدانند که شما مراقبت سگ خود را به یک کلینیک دیگر انتقال می دهید. پس از ارسال و اعلان، جهت پیگیری تماس بگیرید و درخواست کنید که سوابق حیوانات خانگی شما به دامپزشک تان منتقل شود. اجازه دهید کلینیک قدیمی خود را بداند، "من نیازمند ارسال پرونده های سگ خود به یک دامپزشک جدید هستم. چگونه می توانم در مورد این روند اقدامی کنم؟"

اطلاعات مطلب

  • مراقبت
  • 545 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : هادی خانزاده - شنبه, 14 آوریل 18, 10:41 ق.ظ
  • دریافت فایل
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب