ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

هجده − هفده =

بستن
بستن

چگونه یک تورِ استودیوی پیکسار بگیریم؟

چگونه یک تورِ استودیوی پیکسار بگیریم؟

پیکسار سعی می کند به شما بگوید که نمی توانید توری از استودیوشان را بدست آورید، اما اگر واقعا مصمم باشید، امکان پذیر است.

اگر به تورها علاقمندید، مطالب زیر را مطالعه کنید.

مطالب مرتبط


گام 1 - ديدن استودیو انیمیشن پیکسار

ديدن استودیو انیمیشن پیکسار

بدانید یکبار در طول یک دوره زمانی، پیکسار رویدادهای خیرخواهانه ای برگزار می کند که در آنها بلیط هایی می فروشد و تورهای کوچکی از استودیو ارائه می دهد.

در آن فعالیت هایی و مواردی نظیر آن تنظیم شده اند، که از این لحاظ اساسا برای افراد جوانتر مناسب است. زمانی که پیکسار رویدادهای خیرخواهانه برگزار می کند که در آنها تورهایی را ارائه می دهند، بلیط ها سریعا فروخته می شوند، بنابراین مطمئن باشید که حواستان باشد که چه زمانی بلیط ها را خواهند فروخت. بیاد داشته باشید که این بلیط ها معمولا به قیمت چند صد دلار فروخته می شوند، بنابراین بهتر است پس انداز کنید!

ديدن استودیو انیمیشن پیکسار

اگر کسی را می شناسید که در پیکسار کار می کند، مثلا یک فامیل یا دوست، می توانید او را متقاعد کنید تا یک تور از استودیو برایتان ارائه دهد.

داشتن آشنا، معروفترین روشِ گرفتن یک تور است. حتی اگر خویشاوند نزدیک یا دوستی ندارید که آنجا کار کند، هنوز هم می توانید با شناختن یک فرد که فردی را می شناسد، همسایه یک فرد است، با فردی دوست است، و الی آخر یک تور بدست آورید.

ديدن استودیو انیمیشن پیکسار

به یاد داشته باشید که به همراه روش کلیِ "شناختن یک فرد"، پیکسار نیز نمایش های خصوصی از فیلم هایش را چند ماه قبل از اینکه به تماشاخانه ها بیایند، نشان می دهد

 این نمایش ها جاییست که مردمی که در آنجا کار می کنند می توانند مهمانی را دعوت کنند تا بیاید و فیلم ها را تماشا کند. لطفا توجه کنید، اگر به این طریق توری را گرفتید، (اگر خوش شانس باشید) بعضی اوقات نیز اگر همکارانشان مهمانی با خود بیاورند، تورهایی ارائه می دهند.

ديدن استودیو انیمیشن پیکسار

درخواست کار در آنجا را بدهید

این ایده آل ترین راهِ رسیدن به آنجا نیست، اما کارساز است. بطور آشکارا باید صلاحیت کار کردن در آنجا ، و چند سال تحصیل در مدرسه را داشته باشید. اگر صلاحیت کافی داشته باشید، سپس پیکسار شما را به یک مصاحبه فرا خواهد خواند و سپس قادر خواهید بود که ذره ای از عمارت را مشاهده کنید. کسی چه می داند، شاید شما نهایتا آنجا کار کنید.

ديدن استودیو انیمیشن پیکسار

وارد مسابقات شوید

زیاد رایج نیست، اما بعضا پیکسار مسابقاتی را برگزار می کند تا یا یک کالای تجاری، یا حتی بلیط هایی را پیروز شوید تا توری در استودیو داشته باشید. همچنین گاها اگر شما برنده شوید، یک مسافرت هوایی به مکانی که استودیو در آن مستقر است ارائه می دهد.

ديدن استودیو انیمیشن پیکسار

به  pixarplanet بروید که در آن "رویدادهای در آتیه نزدیک" را نشان می دهند تا مردم بدانند آیا مسابقات، رویدادهای خیرخوانه، و موارد دیگر دارند یا نه.

ديدن استودیو انیمیشن پیکسار

اگر شما در ناحیه ای هستید که استودیوی پیکسار در آن مستقر است، می توانید همیشه از کنار ساختمان با ماشین بگذرید، حتی خارج استودیو هم واقعا تمیز و زیباست!

اطلاعات مطلب

  • مسافرت
  • 696 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : - یکشنبه, 28 ژانویه 18, 7:53 ب.ظ
  • ويكي هاو

دیدگاه کاربران

  1. blank
    بهزاد رضالو - 2018/12/01 - 9:53 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب