ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

19 − 2 =

بستن
بستن

چگونه یک تمرین ورزشی ۷ دقیقه ای انجام دهیم؟

چگونه یک تمرین ورزشی ۷ دقیقه ای انجام دهیم؟

آیا شما در ۶۲ درصد بزرگسالان هستید که دستورالعمل های جسمی توصیه شده را برآورده نمی کنند؟ تمرین ۷ دقیقه ای توسط دانشمندان برجسته جهان توسعه داده شده است و اثبات شده است که موثر تر از تمرینات دشوارتر است. این شامل ۱۲ تمرین مختلف می باشد که هر یک به مدت ۳۰ ثانیه و هر کدام با فاصله ی ۱۰ ثانیه ای از هم انجام می شوند.

مطالب مرتبط


گام 1 - تمرین 7 دقیقه ای

تمرین 7 دقیقه ای

انجام پرش (حرکت پروانه ای). این یک تمرین پریدن است که در آن بازوها و پاها را به سمت بیرون می کشید. این تمرین برای آزاد کردن اندورفین عالی است.

تمرین 7 دقیقه ای

در حالت نشسته به دیوار تکیه دهید. این تمرین با تکیه بر یک دیوار در موقعیت نشسته انجام می شود. شما باید دو زاویه داشته باشید - در کمر و زانوی خود. این تمرین همچنین به عنوان صندلی رومی شناخته شده است، این ورزش به نفع ماهیچه های چهارگانه است.

تمرین 7 دقیقه ای

شنا انجام دهید. به طور رسمی به عنوان شنای سوئدی شناخته می شود، این یک تمرینی است که شما روی زمین دراز می کشید (سمت شکم رو به زمین) و خود را بالا و پایین می کشید. این حرکت برای شانه ها و عضلات قفسه سینه بسیار مفید است.

تمرین 7 دقیقه ای

کرانچ شکمی انجام دهید. به طور رسمی به دراز نشست معروف است، کرانچ معمول ترین فرم تمرین برای افزایش عضلات شکم است. این تمرین را با دراز کشیدن روی زمین (به پشت) و خم کردن زانوها و بلند کردن پشتتان انجام دهید.

تمرین 7 دقیقه ای

در جا زدن با استفاده از صندلی. این حرکت شامل بلند کردن یهویی یکی از پاها و سپس گذاشتن پا سر جای اولش می باشد. این حرکت برای تقویت ساق پا بسیار مفید است؛ هر چه قدر ارتفاع صندلی بلندتر باشد بهتر است.

تمرین 7 دقیقه ای

چمباتمه بنشینید. زانوهایتان را خم کرده و در حالت نشسته بمانید.

تمرین 7 دقیقه ای

ماهیچه بازوهای خود را روی یک صندلی نگهدارید. به طور رسمی به عنوان دیپ نیمکت شناخته می شود، با قرار دادن عرض شانه هایتان روی نیمکت شروع کنید. پاهای خود را تا آنجا که ممکن است پایین بیاورید و بدن خود را بالا و پایین بکشید. شانه هایتان را محکم نگه دارید.

تمرین 7 دقیقه ای

در موقعیت پلانک گره کنید. این تمرین برای عضلات چنبره شما عالی است. دراز بکشید و فقط وزن خود را روی ساعد، آرنج و انگشتان خود قرار دهید. در حین انجام تمرین، پشتتان را راست نگه دارید.

تمرین 7 دقیقه ای

در حین درجا زدن زانوهایتان را بالا بیاورید. سر جای خودتان آهسته درجا بزنید و تا جایی که می توانید زانوهایتان را بالا بیاورید.

تمرین 7 دقیقه ای

خیز بردارید. یک پای خود را جلو قرار دهید و زانویتان را خم کنید و پای دیگر را به پشت بکشید. دقت داشته باشید که کف پایتان روی زمین باشد. پاهایتان را یک درمیان عوض کنید. این تمرین در میان ورزشکاران محبوب است.

گام 2 - ادامه مراحل

ادامه مراحل

دستانتان را بچرخانید. بدن خود را در موقعیت قرار دهید و دست راست را به سمت سقف بکشید و سپس برگردانده و دست دیگر را انجام دهید.

ادامه مراحل

در حالت پلانک بمانید. با دراز کشیدن به سمت راستتان شروع کنید و با ساعد دست راست خود بدنتان را بالا نگه دارید و کمر خود را طوری بالا بیاورید که با سرتان در یک راستا قرار گیرد.

اطلاعات مطلب

  • ورزشی
  • 507 بازدید
  • blankblankblankblankblank (7 votes, average: 4,86 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : هادی خانزاده - شنبه, 28 آوریل 18, 10:18 ق.ظ
  • دریافت فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب