ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه یک برادر خوبی باشیم؟

چگونه یک برادر خوبی باشیم؟

ایا میخواهید یاد بگیرید که چگونه یک الگوی خوب باشید یا اینکه رابطیان را با خواهر و برادرتان بهبود بخشید؟ ایا بزودی قرار است که برای اولین بار برادر شوید؟ به خواندن با جزیات ادامه دهید تا بفهمید که چگونه یک برادر خوب باشید یا یک الگوی خوب برای برادر و خواهر خود باشید.

مطالب مرتبط


گام 1 - الگوی خوبی بودن

الگوی خوبی بودن

با احترام باشید .مهم است که الگوی خوبی برای خواهر برادرتان با محترم بودن باشید.با احترام با انها رفتار کنید البته باید با والدینتان نیز رفتار مناسبی داشته باشید.با احترام بودن در زندگشان خیلی به انها کمک خواهد کرد و اگر این عمل از یکی که به او احترام قایل اند یاد بگیرند این یک عادت دایمی برای انها خواهد شد .به معلمانتان یا والدینتان جواب پس ندهید .اگر مشکلی پیش بیاید مودب راجبش بحث کنید .

الگوی خوبی بودن

مسیولیت پذیر باشیم همین طور برای خواهر برادرتان مهم است که یاد بگیرند که مسیولیت پذیر باشند.مواد مصرف نکنید و درور الکل نروید و در خانه کمک کنید و کارهایتان را خودتان اجام دهید . در مدرسه خوب عمل کنید ولی در باره نمراتتان فروتن باشید. اگر برنامیتان اجازه میدهد شغلی دسته پا کنید و مسولانه پولتان را ذخیره کنید . این به شما کمک میکند و همین طور الگوی خوبی برای خواهر برادرتان خواهد بود.انها  سخت کوشیتان را میبینند و این فداکاری نتیجه خواهد داد.

گام 2 - توسعه یک رابطه خوب

توسعه یک رابطه خوب

به خواهر برادرتان وقت بگذارید. بهترین راه برای داشتن یک رابطه خوب با خواهر و برادرتان این است که زمان براشن بگذارید. بیرون بروید با انها بازی کنید مهم نیست کدام یک از این کارها را انجام دهید هر کدام که مهمتر است انرا انجام بدهید. این خاطرات خوبی را برایتان رقم میزند و همین طور یک دوستی فرا تر از یک رابطه خواهر و برادری است.

توسعه یک رابطه خوب

اعتماد بنفس انها را بسازید . اگر میخواهید خواهر برادرتان از اعتماد بنفس بالایی داشته باشند پس کمک کنید تا اعتماد بنفس خودشان را بالا ببرند. وقتی که لایقشان هستند از انها تعریف کنید.کمکشان کنید که مهارتهایشان را بسازند  و کمکشان کنید که باهوش تر شوند و کمکشان کنید کار هایی انجام دهند که موجب افتخارشان شود. این کار باعث میشود تا شما نیز خوشحال شوید چرا که هم خودشان به خودشان افتخار میکنند و هم شما.

گام 3 - عملکرد بهتر

عملکرد بهتر

وقتی که خواهر برادرتان ناراحت هستند ارامشان کنید . یک بغل خوب و سخنان مهرامیز کار خودشان را هنگامی که خاوهر برادرتان ناراحت است انجام میدهد . بگذارید راجب مشکلاتشان حرف بزنند و فقط نشانشان دهید که هنگامی که به شما نیاز دارند تا زمانی که ارام شوند پیششان هستید .

عملکرد بهتر

.کار های خوبی برای خواهر برادرتان انجام دهید میتوانید وقت به وقت کارهایی که از شما میخواهند برایشان انجام دهید . مثلا برایشان صبحانه درست کنید یا کمک کنید اتاقشان را مرتب کنند.

اطلاعات مطلب

  • جوانی
  • 4,731 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : mahdi kamali - سه‌شنبه, 04 آوریل 17, 7:18 ق.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

  1. عبدی - 2019/09/20 - 9:15 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب