ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه یادبگیریم که موتور یک خودرو چطور کار میکند؟

چگونه یادبگیریم که موتور یک خودرو چطور کار میکند؟

یادگیری اینکه موتور ماشین چطور کار میکند می تواند بطرق مختلف برای شما مفید باشد. مانند اینکهمهارت های لازم برای انجام نگهداری های معمولو توانایی تعمیر ماشین توسط خودتاندر شرایط اضطراری را بشما ارائه میکند.همچنینیادگیری نحوه کار موتور ماشین به طور بالقوه می تواند باعث شود مقدار زیادی پول پس انداز کنید ، به ویژه در شرایط هزینه های نیروی کار وقتیکهنیاز است کهیک مکانیک خودرو روی وسیله نقلیه شما کار کند.برای یادگرفتن در مورد موتور خودروها، شما می توانید از اینترنت یا کتاب به عنوان منابع استفاده کنید،در دوره هایی در یک مدرسه حرفه ای و یا دانشگاه شرکت کنید ، یا همزمانبا کار با یک مکانیکی خودرو با تجربه و یا یک گاراژ کار کنید. در ادامهاین مقاله را در مورد راه های بسیاری که در آن میتوانیددر مورد موتور خودروها آموزش ببینید بخوانید.

مطالب مرتبط


گام 1 - استفاده از اینترنت

استفاده از اینترنت

از سایت های آموزشی و یا "چگونه..." بازدید کنید.وب سایت های معتبر زیادی که توضیح میدهند چگونه موتور خودرو کار می کند، با مقالات نوشته شده توسط مکانیکهای با تجربه و یا دانشمندان وجود دارند.

به یک موتور جستجوی اینترنتی بروید و عبارات جستجویی مانند "چگونه موتور ماشین کار میکند"، "عملکرد داخلی موتور خودروها" ، یا "تشریح موتور خودروها" را برای برای دسترسی به یک لیست از مقالات مختلف که می تواند به شما در مورد آموزش عملکرد موتور ماشین کمک کند، وارد کنید.

استفاده از اینترنت

از انجمنهایی در مورد اتومبیل و تعمیر خودرو بازدید کنید. در بسیاری از موارد، شرکت کنندگان در انجمنهایی از این قبیل مکانیکهاو علاقه مندان به خودرو و مصرف کنندگانی مانند خودتان هستند، و اغلب شامل توضیحات نوشته شده با عبارت عامیانه و غیر حرفه ای هستند که شما می توانید بدون مشکل درک شان کنید.

یک واژه ی جستجو مانند "انجمنهای خودرو" را در یک موتور جستجو برای دسترسی به وب سایت های مختلف و یا دامنه هایی که میزبان انجمن ها یا بحث و گفتگو در مورد اتومبیل، تعمیر خودرو و یا موتورها هستند وارد کنید.

انجمنهایی برای بحث در مورد چگونگی کارکرد موتور خودروها جستجو کنید ، و یا یک گفتگوی جدید یا  "موضوع" آغاز کنید، که از دیگر شرکت کنندگان انجمن در مورد موتور خودرو می پرسد.

استفاده از اینترنت

از وبسایت های میزبانی ویدیوئی برای توضیحات تصویری در موتور خودروها بازدید کنید. وب سایت هایی مانند اینها شامل فیلمهایی از نمایش های بصری یا سخنرانی در مورد چگونگی کارکرد موتور خودرو هستند.

به وب سایت های ویدیویی مانند "یوتیوب" برای جستجوی فیلم هایی در مورد موتورهای خودرو، و یا جستجوی فیلم هایی از تمام وب سایتها در همه موتورهای جستجوی اینترنتی بروید.

گام 2 - استفاده ازخواندنی ها

استفاده ازخواندنی ها

کتابچه راهنمای تعمیر خودرو خود را بخوانید. در اغلب موارد، به ویژه در مورد موتور ماشین خود با مرور کتاب راهنمایآن میتوانید چیزهایی یاد بگیرید، که ممکن است شامل تصاویر و دستورالعمل های "چگونه ..." باشد و بتوانید به آنها رجوع کنید.

استفاده ازخواندنی ها

در مورد موتور خودروها کتاب بخوانید. انواع مختلفی از راهنما ها و کتابها وجود دارد که تنها به کارکرد موتور خودرو اختصاص داده شده است، و معمولا در بخش خودرو در کتاب فروشی های محلی یافت می شود.

به طور ویژه ای دنبال کتاب مناسب برای مبتدیان، که ممکن است به سبکی که بمنظور درک شما آسان تر نوشته شدهباشد بگردید. در مقابل کتابهای پیشرفته ای که به سمت مکانیک و حرفه ای شدن میروند، قرار دارند.

گام 3 - گذراندن دوره های آموزشی

گذراندن دوره های آموزشی

در کلاسهای فن آوری ماشینو یا کلاس هایمربوط به خودرو در یک مدرسه یا کالج حرفه ای شرکت کنید. اگر چه بسیاری از رشته های تحصیلی برای اشتیاق بخشیدن به مکانیکهای خودرو طراحی شده است، آموزش ها در مورد کلاس هاییدرباره موتور خودرو در دوره های خاص گنجانده شده است.

با یک معلم یا نماینده از دانشگاه یا کالج صحبت کنید که کدام رشته بطور ویژه ای به دانش آموزان در مورد موتور خودروها می آموزد.

گذراندن دوره های آموزشی

بدنبال کلاس هایی  که به دانش آموزان تجربه های عملی میدهدباشید. برخی از دوره هابشما اجازه می دهد  موتورها را بعنوان بخشی از فرآیند یادگیری از هم جدا کرده و دوباره مونتاژ کنید.

گام 4 - کار کردن با یک مکانیک

کار کردن با یک مکانیک

دنبال کار در یک مغازه تعمیر خودرو و یا گاراژ باشید.

از تعمیرگاههای محلی و یا گاراژها بپرسید که آیابرنامه کارآموزی دارند که شما بتوانید شرکت کنید و یا اینکه آیا می توانید ردپای یک کارگر را دنبال کنید که درمورد موتور خودرو چیزهایی یاد بگیرید؛ به خصوص اگر فاقد تجربه در زمینه خودرو هستید.

کار کردن با یک مکانیک

به دوستان و همسایگاندر پروژه های تعمیر خودروشان کمک کنید. این روش می تواند یک راه سرگرم کننده و مفید برای یادگیری در مورد موتور خودرو باشد. به خصوص اگر دوستان و یا همسایگان شما علاقه مند یا صاحب تجربه در تعمیرنوع خاصی از خودرو هستند.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب