ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 + 5 =

بستن
بستن

چگونه پیشرفت کنیم؟

چگونه پیشرفت کنیم؟

این آسان است که خودتان را در گودال ببندید و حتی اگر بخواهید زندگی خود را پیش ببرید، ممکن است ندانید که از کجا شروع کنید. قبل از اینکه بتوانید حرکتی به دست بیاورید، باید بدانید که چه رفتارهایی باید انجام دهید و چه گام هایی باید بردارید. هنگامی که شما درک می کنید، می توانید ابتدا چندین قدم به جلو بردارید تا فردایی بهتر پیش رو داشته باشید.

مطالب مرتبط


گام 1 - آنچه قبلا انجام میدادید را متوقف کنید.

آنچه قبلا انجام میدادید را متوقف کنید.

بیایید از خرابی ها و مشکلات گذشته و چیزهای بدی که در گذشته شما اتفاق افتاده است بیرون بیاییم، فکر کردن به گذشته مانع پیشرفت شما در حال حاضر و آینده می شود. شما دیگر نمی توانید گذشته را کنترل کنید، اما می توانید از از گذشته خود درس گرفته و آینده ای درخشانی داشته باشید.  اشتباهات را که قبلا انجام داده اید را نادیده بگیرید، نمی خواهید تکرار کنید.

به عنوان مثال، یک کودک ممکن است با دست زدن به یک اجاق داغ خود را سوزانده و در نتیجه یاد بگیرد که دیگر اجاق گاز داغ را لمس نکند، اما این تجربه لازم نیست که کودک را از لمس کردن و کاوش در سایر تجربه ها در جهان دور نگه دارد.

آنچه قبلا انجام میدادید را متوقف کنید.

به افراد دیگر تسلیم نشوید. زندگی شما مطعلق به شماست دیگران ممکن است راهنمایی و مشاوره ارائه دهند. بعضی از این ها می تواند مفید باشند، و برخی از آنها می توانند مضر باشند. صرفنظر از این، شما باید براساس خواسته ها و ایده های خود تصمیم گیری کنید بدون این که نگران دیگران باشید.  به یاد داشته باشید که حتی افرادی که به شما نزدیک هستند، درک محدودی از آنچه هستید دارند.  وقتی شما هدفتان را دنبال می کنید، ممکن است بعضی از آنها به شما انتقاد کنند به چیزهایی که به نظر آنها اهمیت دارد توجه نکنید. به عنوان مثال، شما ممکن است اشتیاقی به پول زیادی نداشته باشید، بنابراین کسی که پول را به عنوان اولویت بالا ارزش گذاری می کند، احتمالا آن را به عنوان اتلاف وقت می بیند. به یاد داشته باشید که ارزش های شما و ارزش های دیگران همیشه یکسان نیست، بنابراین زندگی خود را با توجه به ارزش های خود و احساس  رضایت خود برنامه ریزی کنید.

آنچه قبلا انجام میدادید را متوقف کنید.

تصمیم بگیرید که اجازه ندهید افراد به شما بی حرمتی کنند. عدم انتخاب یک انتخاب به خودی خود است. اگر شما به ناامیدی خود پایبند باشید، در لحظات حیاتی خود به خود شک می کنید. آنچه شما باید انجام دهید را متوقف کنید.

آنچه قبلا انجام میدادید را متوقف کنید.

اگر شما عادت دارید برای انجام کارهای خود از کلمه خطرناک "فردا" استفاده کنید باید این عادت ناپسند خود را ترک کنید.شروع به بلافاصله انجام دادن کارهایتان کنید.

آنچه قبلا انجام میدادید را متوقف کنید.

فرار کردن از مشکلات و مسائل  حوادث ناگزیری را به وجود می آورد، و بسیاری از این مسائل را نمی توان برای همیشه فراموش کرد. زمان خود را صرف موانع نکنید بلکه انرژی خود را به حرکت روبه جلو (پیشرفت) صرف کنید.  به عنوان مثال، اگر یک سوء تفاهم یا تنش بین شما و شخص دیگری وجود داشته باشد، سعی کنید با آن شخص صحبت کنید. تا این سوع تفاهم برطرف شود.

آنچه قبلا انجام میدادید را متوقف کنید.

گمراه کردن بدیهی است که اغلب موانع ممکن است شما را از پیگیری یک هدف یا ایده خاص، جلوگیری کند، اما اغلب اوقات، می توانید با تلاش کمی بر موانع غلبه کنید. هنگامی که یک مانع وجود دارد شما می توانید آن را برطرف کنید ، به خودتان بگویید که هیچ کس و هیج مانعی نمیتواند من را از انجام این کار منع کند ، بهانه تراشی شما باید متوقف شود.

آنچه قبلا انجام میدادید را متوقف کنید.

پذیرای انتقادات و پیشنهادات باشید. تمایل به توضیح دادن چیزی طبیعی است، اما تأیید بر این تمایلات می تواند شما را به عقب برگرداند.

آنچه قبلا انجام میدادید را متوقف کنید.

ترس خود را آزاد کنید. هر کس دارای مجموعه ای از ترس و اضطراب است. شناسایی  کنید ترس هایی را که شما را عقب می اندازند، با خودتان صادق باشید. 

 Heartbreak یک ترس بزرگ است، به خصوص برای کسانی که از آن رنج می برند.  ترس دیگر که بسیاری از افراد رااز بین می برد، ترس از ناشناختهاست. تغییر یک چیز ترسناک است. چیزها می توانند بهتر شوند یا بدتر شوند. با این حال، اجتناب کنید از شرارت ها. شرارت های فعلی که قطعا در حال انجام است، در حالی که خود را از کارهای احتمالی محروم می کنید، مقابله کنید.  بعضی از مردم حتی از موفقیت می ترسند، به ویژه اگر آنها دوست ندارند ایستادگی کنند. با این حال، درک کنید .

گام 2 - آنچه شما برای شروع باید انجام دهید.

آنچه شما برای شروع باید انجام دهید.

هیچ کس کامل نیست. اشتباهات بخشی از زندگی است و شما صرف نظر از آنچه که انجام می دهید یا انجام نمی دهید ، اشتباهات را ادامه خواهید داد. هرچه زودتر این واقعیت را که شما کامل هستید در نظر بگیرید، سریعتر می توانید با وجود این واقعیت شروع به کار کنید.

آنچه شما برای شروع باید انجام دهید.

نگاهی مثبت داشته باشید و از حال حاضر قدردانی کنید. با این حال، به جای فکر کردن به همه چیز که اشتباه است، نگاهی دقیق به آنچه که درست و خوب است نگاه کنید. زندگی اغلب بهتر از آن است که ما میتوانیم درک کنیم. در مورد چیزهایی که احساس خوش شانسی میکنید را در نظر بگیرید و از آنها سپاسگزار باشید. به جای فکر کردن به این  واقعیت که شما نمی توانید یک تعطیلات هیجان انگیز یا یک ماشین آخرین مدل خریداری کنید، فکر  کنید در مورد پشتیبانی از خانواده و دوستان و یا لذت های ساده  که می توانید در محله خود لذت ببرید.

آنچه شما برای شروع باید انجام دهید.

 از گذشته خود بیاموزید، از حضور خود قدردانی کنید و بر آینده خود تمرکز کنید. فکر کردن به زندگی که می خواهید برسید ، به شما چیزی را می دهد که دنبال کنید، و داشتن چیزی برای دنبال کردن، باعث می شود که حرکت به جلو(پیشرفت) آسان تر شود.  در میان تمرکز بر آینده، شما همچنین باید مطمئن شوید که زمان زیادی را صرف نگرانی در مورد آن نمی کنید. آنچه را که می توانید انجام دهید و برنامه ریزی کنید رویاها را شکل دهید، ، اما جزئیات کمی را از دست ندهید. هرچند نمی توانید همه چیز را کنترل کنید یا پیش بینی کنید.تمرکز بر یک هدف مشخص و هدف بالا. یک هدف قطعی به شما می دهد. گرچه اهداف بیش از حد می تواند انرژی شما را در بسیاری از جهات مختلف پراکنده کند. از آنجا که تنها در یک زمان، تمرکز خود را بر یک هدف قرار می دهید، تعیین اهدافی است که شما را به چالش می کشد و از توانایی های شما بیشتر استفاده می کند.

آنچه شما برای شروع باید انجام دهید.

باور کنید و از خودتان مطمئن باشید و شجاع باشید فکر کنید در مورد چه کسی می خواهید و اطمینان حاصل کنید که دارای مدارک اساسی مورد نیاز برای تبدیل شدن به آن شخص هستید. شما تبدیل به آن شخصی میشوید که به آن تفکر میکنید.

آنچه شما برای شروع باید انجام دهید.

کمی آرامش داشته باشید. هنگامی که مبارزه می کنید، سعی نکنید بیش از حد به خودتان سخت بگیرید. حرکت به جلو برای بسیاری از مردم دشوار است و شما مجبور هستید سخت کار کنید. برای ضعف های خود دلسردنشوید ، و مطمئن شوید که این ضعف ها تعریف کننده ی شما نیست.

آنچه شما برای شروع باید انجام دهید.

محیط اطراف خود را با افراد مثبت پر کنید باعث می شود که نگرش مثبت خود را حفظ کنید.  روابط خود را معقول و متوقف نکنید و انتظار نداشته باشید مردم به نحوی خاص عمل کنند. به خودتان اجازه دهید که از طریق تعاملات مثبت امیدوار باشید به تا از طریق  تعاملات منفی نا امید شوید، از تعاملات مثبت برخوردار باشد.  برای اطمینان از ترس و ناامیدی خود، به کسی اعتماد پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که این شخص می تواند به شما گوش دهد و به شما توصیه دهد بدون اینکه مسائل شخصی خود را تحت تاثیر قرار دهد.

آنچه شما برای شروع باید انجام دهید.

آنچه را که دوست دارید انجام دهید. یکی از ساده ترین راه ایجاد شور، تمرکز بر روی چیزهایی است که دوست دارید یاعلاقه خاصی به آنها دارید. با انجام آنچه که هر روزه دوست دارید، به احتمال زیاد به زندگی روزمره خود عشق می ورزید. به عادت ها و منافع خود نگاه کنید و تعیین کنید که آیا راهی برای به دست آوردن سود از آنها وجود دارد.بر نقاط قوت خود توجه کنید. هر کس به طور طبیعی در بعضی از زمینه ها با استعداد است. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، از یکی از نقاط قوت خود شروع کنید.

گام 3 - برداشتن اولین قدم رو به جلو.

برداشتن اولین قدم رو به جلو.

لیستی از کارهایی که باید  "متوقف شوند" را بنویسید.  بسیاری از مردم چیزهایی را که فکر می کنند باید انجام دهندرا انجام نمی دهند.  برای فهمیدن آنچه که باید انجام دهید، از خود بپرسید که چه چیز باعث می شود شور و شوق شما را از بین ببرد و از رسیدن به اهداف خود جلوگیری میکند. صادقانه از خودتان بپرسید که لازم است و یا تنها از یک مفهوم ناقص تعهد انجام می شود.  اطمینان حاصل کنید که چیزهایی که در لیست "توقف" شما نوشته شده مشکلی دارند. به عنوان مثال، ممکن است فکر کنید که شما از ازدواج خود ناراضی هستید، در حقیقت، شما در کار خود ناراضی هستید و این نارضایتی رخنه به دیگر حوزه های زندگی تان می کند.

برداشتن اولین قدم رو به جلو.

ابتدا بخش هایی را که می توانید انجام دهید تمرکز کنید. یک هدف بزرگ می تواند دلهره آور باشد، بنابراین آن را به بخش های کوچکتر تقسیم کنید. احتمالا، حداقل یک اقدام وجود دارد که می توانید در حال حاضر انجام دهید تا رویای شما یک واقعیت باشد. کشف این اقدام و شروع به انجام آن.  به عنوان مثال، اگر می خواهید یک کسب و کار جدید را شروع کنید، می توانید اولین راه را با شروع یک وبلاگ و حساب های شبکه های اجتماعی مختلف برای آن ایجاد کنید.

برداشتن اولین قدم رو به جلو.

کمک به افرادی که دچار  مشکلات مشابه شده اند راه حلی برای پیدا کردن مشکلات خودتان است. از سوی دیگر، کمک به کسی برای حل مشکلات خود می تواند شما را به یک ناظر عینی تبدیل کند. پس از آن می توانید آنچه را که آموخته اید با کمک به دیگران انجام دهید و دانش خود را به شرایط خود برسانید.

برداشتن اولین قدم رو به جلو.

یک سفر داشته باشید. با توجه به مناظر تازه می توانید اغلب دیدگاه خود را در زندگی تغییر دهید. اگر با در نظر گرفتن اولین گام های خود به جلو حرکت کنید در حالی که در روال روزمره شما، با در نظر گرفتن یک سفر کوتاه چیزهایی را تغییر دهید.

اطلاعات مطلب

  • قوانین زندگی
  • 826 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : - چهارشنبه, 30 می 18, 1:16 ب.ظ
  • wikihow

دیدگاه کاربران

  1. blank
    علی صمدی فرد - 2019/07/30 - 12:50 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب