ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه پولدار شویم؟

چگونه پولدار شویم؟

 

%d9%84

 

همه افراد می خواهند پولدار شونداما همه افراد خصوصیت و رفتارها و عاداگر به شخصیت و نشانه های افراد ثروتمند دقت کنید، متوجه می شوید که همه آن ها دارای یک نشانه و صفت یکسانی هستند که شاید موجب پولدار شدن آن ها شده است.

گزارش ها نشان می دهد که ثروتمندان یک سری نشانه ها دارند؛ این نشانه ها فقط شامل داشتن خانه و ماشین مدل بالا نیست، بلکه عادت هایی دارند که استرس آنها را نیز کاهش می دهد.این عادتها به شرح زیر هستند.

مطالب مرتبط


گام 1 - 9 عادت برای ثروتمند شدن

 

00

 

 هدف داشتن در زندگی

۸۰ درصد از میلیاردهای خودساخته یک هدف و آرزو را دنبال می کنند. زندگی خود را برای تحقق این هدف بنا می کنند و برای تحقق این امر همیشه در تلاش می باشند. همیشه به دنبال راهی برای تحقق برنامه و هدفشان هستند.

 

00

 

می خوانند تا یاد بگیرند

۸۸ درصد میلیاردها روزانه نیم ساعت مطالعه دارند و هدف از مطالعه آنها برای یادگیری موارد جدید است. همیشه در تلاش می باشند تا چیز های جدیدی را درمورد کسب و کارشان بدانند تا برای بهبود آن اقداماتی انجام دهند. همیشه بهبود وضع فعلی و افزایش بره وری هستند.

 

00

 

 فکرهای بزرگ دارند
فکر های بزرگ دارند و هدف های خیلی بزرگ تر. ۹۱ درصد از پولدارها تصمیمات زندگیشان را کاملا خودشان می گیرند. البته این به این معنی نمی باشد که از ایده های افراد موفق دیگر استفاده نمی کنند.

 

00

 

مسوولیت پذیر هستند

از کارهای که دارای مسوولیت های سنگین است، فرار نمی کنند و مسوولیت را قبول می کنند. سعی می کنند وظایف خود را به بهترین وجه انجام دهند و در کارشان پاسخگو می باشند.

 

10

 

تحرک دارند

نمی ترسند و برای کار خود حرکت و تلاش می کنند. همیشه در تلاش و تکاپو هستند تا به برنامه و هدف خودشان برسند و در این راه با تمام وجود خود تلاش میکنن تا به موفقیت برسند.

 از شکست نمی ترسند

آن ها از شکست نمی ترسند، چون می دانند شکست بدترین اتفاق زندگی نیست. شکست را پلی برای پیروزی می دانند و هرگز ناامید نمی شوند و به تلاش خود برای موفقیت ادامه می دهند.

 کارهای دیگران را تحسین می کنند

افرادی هستند که از موفقیت های دیگران خوشحال می شوند. از ایده ها و رمز های موفقیت آن ها برای موفقیت خود بهره می برند.

روابط عمومی بالایی دارند

آن ها می توانند با تمام اقشار جامعه کنار بیایند و دوستان مختلفی دارند. روابط بسیار خوبی با بقیه افراد دارند و تعامل خوبی با آن ها دارند.

می توانند با دیگران همکاری کنند

همکاری با دیگران می تواند باعث موفقیت بیشتر شما شود. برای رسیدن به موفقیت تعامل بسیار خوبی با بقیه اعضا دارند و از ایده های آن ها به خوبی بهره می برند.

اطلاعات مطلب

  • مالی و تجاری
  • 499 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 3,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی فریادی - سه‌شنبه, 03 ژانویه 17, 9:08 ق.ظ
  • تجاری

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب