ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه پوشه های خود را مخفی کنیم ؟

چگونه پوشه های خود را مخفی کنیم ؟

چگونه پوشه های خود را مخفی کنیم ؟

هر کاربری که از کامپیوتر استفاده می کند، به طور قطعی نیاز دارد که از پوشه ها (Folders) استفاده کند و فایل های خود را در پوشه مشخصی ذخیره سازی کند. توجه به پوشه بندی صحیح فایل ها ، اهمیت زیادی دارد و محیط کامپیوتر را نیز منظم تر می کند. با ترفند های کاربردی که در این پست می خوانید، کنترل بهتری روی فولدرها خواهید داشت و مدیریت آن ها نیز برای شما ساده تر خواهد شد.

دسته بندی و نمایش منظم فولدرها به همراه بهینه سازی آن ها در ویندوز  مهم است ، مثلا تغییر نمایش فولدرها بر اساس تاریخ تغییر در آن ها دسترسی به فایل ها را ساده تر می کند و این خود یک شیوه برای مدیریت بهتر پوشه ها می باشد. در ادامه با روش دیگر مدیریت و کنترل بهتر پوشه های ویندوز  آشنا می شوید ، این ترفند و نرم افزار ها بر روی اکثر ویدنوز هاز از جمله ویندوز ۷ ، ۸ ، ۸٫۱ و ویندوز ۱۰ قابل اجرا هستند.

مطالب مرتبط


گام 1 - پوشه های خود را مخفی کنید

با وجود تمام قابلیت هایی که در نسخه های مختلف ویندوز معرفی شده است ، ایمن کردن فایل های پوشه ها با استفاده از تعیین پسورد ، هنوز به خوبی ممکن نیست. بنابراین از نرم افزارهای موجود نظیر SecretFolder کمک می گیریم.
با استفاده از این برنامه ، فایل هایتان را قفل کنید. فایل هایی که قفل شده اند دیگر در ویندوز اکسپلورر نشان داده نمیشوند و می توانید از لیست آن ها را حذف کنید. به طور کلی اگر فایل هایی دارید که می خواهید کاربران دیگر قادر به دیدن و جست وجو آن ها نباشند ، این برنامه انتخاب خوبی است.

3

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 390 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - یکشنبه, 06 ژانویه 19, 7:41 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب