ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

چهارده + چهار =

بستن
بستن

چگونه پاسخ به خدمات پشتیبانی را بهبود بخشیم؟

چگونه پاسخ به خدمات پشتیبانی را بهبود بخشیم؟

اگر چه تقریبا اینترنت هر نوع از اطلاعات را داراست که ممکن است هر فردی به آن نیاز داشته باشد ولی برخی از مردم دوست دارند اطلاعاتشان را از طریق تلفن کسب نمایند. بدین دلیل است که اکثر شرکت ها تشویق می شوند تا سرویس پاسخگو برای خودشان ایجاد نمایند چرا که این سرویس پردازش کار را بهبود می بخشد و به مشتریان اطمینان می دهد که شرکت شما به مشتریانش ارزش می دهد. این سرویس ها می تواند مشتریان شما را تبدیل به مشاریان وفادار نماید. بنابراین داشتن سرویس پاسخگو می تواند به کسب و کار شما بخشد و ترقی را برای شما به همراه آورد.

مطالب مرتبط


گام 1 - راه اندازی یک شرکت سرویس پاسخگو 24 ساعته

راه اندازی یک شرکت سرویس پاسخگو 24 ساعته

بسیاری از مردم دوست ندارند تا کارها را در بازه زمانی محدود کار به صورت سنتی انجام دهند. برخی از آن ها اضافی کاری دارند  و برخی دیگر در شیفت شب کار می کنند. با اینکه بیشتر تماس ها ممکن است در طول روز انجام گیرد اما این بسیار خوب است که سرویس پاسخگوی شما 24 ساعته در دسترس باشد. این کار به شرکت شما تاثیر مثبت بسزایی می گذارد که شما به مشتریان خود ارزش قایل می باشید و می توانید گوی سبقت را از رقیبان بربایید. شما می توانید کارکنانی را برای پاسخگو بودن به تماس ها درنظر بگیرید که این پرسش پاسخ ها می تواند به فروش تبدیل شود که می تواند منجر به افزایش سود آوری گردد. شما می توانید یک پشتیبانی فنی 24 ساعتهداشته باشید و پشتیبانی خدمات به مشتریان کمک خواهد کرد که مشتریان اطمینان به پشتیبانی شما داشته باشند.

گام 2 - دارا بودن پشتیبانی سرویس پاسخگویی چند زبانه

دارا بودن پشتیبانی سرویس پاسخگویی چند زبانه

اگر شما در حال کار در شرکت می باشید و مصمم هستید تا سرویس های مورد نیاز را برای کاربران و مکشتریان خود آماده نموده و برایشان فراهم کنید این کار همیشه برای شما سودمند خواهد بود که شما دارای سرویس پاسخگوی پشتیبان چند زبانه باشید. اگر چه این کار ممکن است قدری برای شما هزینه بیشاری داشته باشد ولی این را درنظر بگیرید که شما در حال تبدیل شدن به کمپانی به روز و جهانی می باشید و مشتریان خارجی شما نیاز دارند تا از آن ها نیز حمایت و پشتیبانی های لازم انجام گردد. امروزه خدمات پاسخگو  که بصورت چند زبانه می باشند وجود دارند. اگر فکر می کنید که شما در حال تبدیل شدن به شرکتی جهانی می باشید حتما این سرویس را راه اندازی نمایید.

گام 3 - استفاده از اسکریپت ها برای کنترل کیفیت

استفاده از اسکریپت ها برای کنترل کیفیت

اگر چه هر عاملی می خواهد تا خط و اسکریپت  خود را داشته باشد با این وجود این برای شما بهتر می باشد تا اسکریپتی محیا نمایید که هر بخش از شرکت شما بتواند با آن کار کند. این کار تضمین می کند که شما تمام تماس ها را با کیفیت بالا دریافت و بررسی خواهید نمود.با این کار شما به چیزی که برنامه ریزی نموده اید خواهید رسید. اسکریپت شما  باید شامل هر دو جنبه مثبت و منفی  را شامل شود بنابراین بخش های شما به خوبی خواهند دانست که چگونه پاسخگو بوده و با مشتریان به توافق برسند. برای مسایل دشواری مانند شکایت، بهتر است که شما اجازه دهید تا مدیران این تماس ها را دریافت نمایند چرا که آن ها اطلاعات زیادی در  مورد مسله و شکایت به وجود آمده دارند و به آن ها نکاتی را ارایه خواهند داد که مشتری به آن نیاز دارد.

اطلاعات مطلب

  • دنیای کار
  • 412 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - پنج‌شنبه, 08 فوریه 18, 8:06 ب.ظ
  • ویکی چجور

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب