ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

چهار + 6 =

بستن
بستن

چگونه وقتی در جوانی بیمار میشوید و احساس بدی دارید از آن رها شوید؟

چگونه وقتی در جوانی بیمار میشوید و احساس بدی دارید از آن رها شوید؟

شما مریض و احساس خستگی میکنید. شما نمی توانید به هر نقطه بروید  و یا هر کسی را ببینید چرا که شما انرژی ندارد و شما نمی خواهید که بیماریتان گسترش یابد. بیمار هستند، بی حوصله تر می شوید، نشسته اید در خانه. تمرکز بر روی برخی از وظایف سرگرم کننده به ذهن شما چقدر احساس خوبی به شما میدهد.

مطالب مرتبط


گام 1 - سخت نگیر

سخت نگیر

سعی کنید یک چرت بزنید.این برای افزایش قدرت شما خیلی مفید است شاید یکم کسل کننده باشد اما شما میتوانید با پوشیدن لباس خواب زیبا و گوش دادن اهنگ از خواب خود لذت ببرید. این بیماری خود را یک روز  استراحت و گذراندن یک خواب خوب در نظر بگیرید.

سخت نگیر

تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی. هنگامی که شما بیمار هستید گاهی اوقات تلوزیون نگاه کردن باعث میشود تا اخم از چهره شما برود، در این فرصت به تماشای فیلم و یا پرخوری مورد علاقه خود ،  تماشا یک سری جدید خوب است.
     دوستان خود را برای تماشای یک فیلم خوب با شما دعوت کنید.

سخت نگیر

خواندن یک کتاب  ذهن شما را از بیمار بودنتان دور میکند. شما واقعا می تواند به یک کتاب شیرجه رفته و در نهایت در جهان دیگر سیر کنید. باز کردن یک کتاب و خواندن یک رما به شما این امکان را میدهد تا به یک جهان دیگری سفر کنید و این باعث میشود تا فکر نکنید که در خانه هستید. حتی استفاده از یک کتاب صوتی میتواند این حس را به شما بدهد.

سخت نگیر

نگاهی به حمام یا دوش. دوش گرفتن با اب گرم میتواند درد دا تسکین بدهد، در حالی که بخار حمام می تواند کمک به روشن بینی شما بشود. حمام کردن نیز آرامش بخش است و این آرامش می تواند تنظیم کننده اندورفین شما در مغز شود که می تواند کمک به شکستن برخی از درد ها شود.با حمام کردن بدن شما گرم میشود و زمینه یک خواب خوب را برای شما فراهم میکند.

سخت نگیر

گوش دادن به آلبوم مورد علاقه خود.  یک کنسرت کوچک در اتاق خواب خود. قرار دادن آلبوم های مورد علاقه خود و تکرار و تبدیل آن به عنوان صدای بلند. آهنگ های مورد علاقه خود به شما شادی ، آرامش میدهد و کمک میکند تا سطح تنفس، ضربان قلب و استرس تنظیم شود.

گام 2 - معاشرت های از راه دور

معاشرت های از راه دور

تماس با یک دوست صمیمی شما را خوشحال میکند. این زمان خوبی برای رسیدن به یک مکالمه خوب طولانی با دوستان خود و جبران زمان های از دست رفته است.

معاشرت های از راه دور

سعی کنید زمانی برای تماس گرفتن اختصاص بدهید که طرف مقابل هیچ مشغله و فکری نداشته باشد(مدرسه و کار و...)تا بتوانید ساعت ها با انها صحبت کنید و لذت ببرید از حرف زدن با انها.
         سعی کنید در گفتگو با انها به این کلمات اشاره کنید(خیلی وقت بود که صداتو نشنیده بودم . از شنیدن صدات خوشحال شدم.خیلی وقته که با هم حرف نزدیم و...)

گام 3 - یادگیری چیز جدید

یادگیری چیز جدید

تور جهان در Google Earth . کره زمین گوگل در حال حاضر گزینه به نام "راهنمای تور"، که می تواند به شما در یک تور عالی ودیدن نشانه های معروف در سراسر جهان را فراهم کند، و حتی اجازه می دهد تا شما به کاوش فضا برویدبا . دانلود Google Earth  به کامپیوتر خود و یا تلفن های هوشمند، سپس در یک قسمت با کلیک بر روی "راهنمای تور" میتوانید کار خود را شروع کنید.

یادگیری چیز جدید

بالابردن سطح دانش هنری و صنعتی خود.  برخی از ایده های خوب برای صنایع دستی در روز بیماری میتواند برای شما جالب باشد. شما میتوانید با بافتن یک پتو، تزئین یک لیوان برای نوشیدن چای داغ، و یک پوشش سرد برای جعبه بافت ، و یا قالب یک بمب حمام های خانگی برای زمان حمام خود امتحان کنید.

اطلاعات مطلب

  • جوانی
  • 365 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : mahdi kamali - چهارشنبه, 12 آوریل 17, 10:23 ق.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب