ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

3 × 5 =

بستن
بستن

چگونه وسیله الکترونیکی خود را پاک کنیم؟

چگونه وسیله الکترونیکی خود را پاک کنیم؟

از پخش کننده های MP3 تا رایانه های شخصی و تجهیزات تئاتر خانگی، همه وسیله های الکترونیکی می تواند هزینه های زیادی داشته باشد. به همین ترتیب، تلاش برای تمیز کردن و مراقبت از وسایل الکترونیکی مان، ارزشمند است، به طوری که برای کمک به نگه داشتن تمام ابزارهای خود در طولانی مدت. در اینجا چند نکته ساده گفته می شود.

مطالب مرتبط


گام 1 - پاک کردن وسیله الکترونیکی

پاک کردن وسیله الکترونیکی

گرد و غبار و خاک را تمیز کنید. وسیله الکترونیکی شما آسان ترین مکان برای جمع شدن گرد و غبار در طول زمان است، به خصوص در مواردی که وسیله شما ثابت است.
گرد و غبار بیش از حد ممکن است حتی برای کیفیت صدا و تصویر شما مشکل ساز باشد. هنگام تمیز کردن، از استفاده از یک حوله کاغذی خودداری کنید زیرا ممکن است تجهیزات شما را خراشیده کند. به جای آن برای گرفتن نتیجه بهتر، از پارچه میکروفیبر استفاده کنید.
برای رسیدن به فضاهای کوچک، دستمال های پنبه ای یا یک قلم مو هنری کوچک استفاده کنید. یکی دیگر از گزینه ها این است که از میله ی هوای فشرده استفاده کنید تا گرد و خاک را از ناحیه های کوچک مانند صفحه کلید بیرون بیاورید.

پاک کردن وسیله الکترونیکی

به جای اسپری مستقیم بر روی ابزار، آن را بر روی پارچه اسپری کرده و سپس پارچه را روی ابزار بکشید. هرگز به طور مستقیم مواد پاک کننده را بر روی وسیله الکترونیکی خود اسپری نکنید. ابزار های دارای نقاط ورودی مختلف و سوراخ های تهویه ای هستند که ممکن است در صورتی که به طور مستقیم بر روی آن ها اسپری شود آسیب ببینند. ابتدا بر روی پارچه اسپری کنید و سپس نقاط روی ابزار را با پارچه پاک کنید.

پاک کردن وسیله الکترونیکی

صفحه وسیله الکترونیکی تان را گلس بچسبانید. یکی از بهترین چیزهایی که می توانید برای محصولات الکترونیکی انجام دهید، چسباندن گلس صفحه نمایش است. محصولاتی مانند Nanotol از سطح صفحه نمایش تان محافظت می کنند و حفاظت طولانی مدت را تامین می کنند. با لایه نامرئی دستگاه های خود را از خراش محافظت کنید و به آنها کمک می کند تا در طولانی مدت تمیز بمانند.

پاک کردن وسیله الکترونیکی

برای موارد محفاظت، حتما سرمایه گذاری کنید. برای محافظت و جلوگیری از خراشیده شدن و یا شکستن وسیله های الکترونیکی مانند تلفن همراه، eReaders یا mp3 players ، سرمایه گذاری کنید.

اطلاعات مطلب

  • آموزشی
  • 543 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 4,33 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : فخر کامبیز - سه‌شنبه, 05 ژوئن 18, 1:32 ق.ظ
  • دریافت فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب