گام 1 -

Multifox به شما اجازه مدیریت همزمان چند حساب کاربری را تنها با باز کردن یک پنجره جدید می دهد.

اگر شما مایل به دانستن تفاوت این پنجره جدید با private window هستید، باید بگوییم که برخلاف مرورگر، multifox کوکی‌ها و اطلاعات را جداگانه نگه می‌دارد.

این افزونه در عرض چند ثانیه نصب می‌شود و تنها با کلیک کردن بر‌روی آیکون آن می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. وقتی برای اولین بار از Multifox استفاده می‌کنید، خودتان سادگی کار با آن را متوجه خواهید نمود. بجای باز کردن تب جدید یا پنجره جدید، بر روی آیکون Multifox کلیک کرده و سپس «new» را انتخاب کنید. یک صفحه جدید باز خواهد شد که شما می‌توانید از آنجا به همان حساب مورد نظر رفته و با یک حساب کاربری دیگر وارد شوید.

چگونه ورود همزمان با چند اکانت در سایت‌ها به کمک افزونه MultiFox

Multifox با هر بار باز کردن یک صفحه جدید، یک پروفایل کاربری تازه را برایتان ایجاد می‌کند که در این پروفایل‌ها، اطلاعات کاربری و اطلاعات ورود شما به سایت‌ها  ذخیره می‌شود. بنابراین در هر پروفایل اطلاعات و کوکی‌ها از پروفایل دیگر جدا می‌شود و بدین ترتیب می‌توانید در هر سایت با چندین اکانت وارد شوید.

همچنین Multifox همانند امکان تغییر نام، اجازه پاک کردن پروفایل به کاربر را می‌دهد. برای تغییر نام یک پروفایل، بر روی Multifox کلیک کرده به قسمت منوی Edit رفته و زیر اسم پروفایل مطلوب گزینه Rename را برگزینید. یک پنجره جدید باز خواهد شد که به انتخاب خود نامی برای آن انتخاب می‌کنید. یک ایده خوب، نام‌گذاری بر‌اساس حساب و یا هویتی است که می‌خواهید از آن استفاده کنید. بعد از انتخاب اسم، گزینه Ok را کلیک کرده تا تغییرات ذخیره شود.

چگونه ورود همزمان با چند اکانت در سایت‌ها به کمک افزونه MultiFox

Multifox یک افزونه جذاب برای کسانی که بدنبال مدیریت چندین حساب در یک وب‌سایت هستند، می‌باشد.