ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

شش − 2 =

بستن
بستن

چگونه می توان یک تماس تلفنی را با یک پیام متنی رد کرد؟

چگونه می توان یک تماس تلفنی را با یک پیام متنی رد کرد؟

تصور کنید که در یک جلسه حضور دارید و گوشی شما خاموش می شود. فرض کنید که شما در جلسه هستید و موبایل شما قابل دسترس نخواهد بود. می توانید قبل از جلسه به همکاران خود اطلاع دهید که نگران نباشند و یا می توانید تماس آن ها را در طول جلسه جواب ندهید (رد کنید) که این باعث بی احترامی به آن ها می شود. اگر از تلفن اندرویدی استفاده می کنید، می توانید تماس تلفنی را فقط با یک پیام متنی رد کنید. این عالی و شگفت انگیزه، در صورتی که هنوز نمی دانید، دستگاه اندرویدی شما با گزینه های مفیدی مانند لغو تماس با یک پیام کوتاه از پیش نوشته شده مجهز شده است. این گزینه به شما اجازه می دهد تا تماس گیرنده دلیل رد تماس را بداند.

مطالب مرتبط


گام 1 - رد کردن تماس با یک پیام متنی

رد کردن تماس با یک پیام متنی

وقتی یک تماس برقرار می شود گزینه های خود را می دانید. هنگامی که یک تماس دریافت می کنید، یک دایره در صفحه تماس ورودی ظاهر می شود.

به طور معمول، برای پاسخ دادن به یک تماس، دایره را به سمت راست صفحه نمایش می کشید و برای رد تماس، دایره را به سمت چپ صفحه نمایش می کشید.

گزینه دیگری که در دسترس است این است که تماس را با یک پیام متنی رد کنید.

رد کردن تماس با یک پیام متنی

دایره را به سمت آیکون پیام بکشید. زمانی که شما قادر به پاسخگویی نیستید، می توانید با کشیدن دایره به سمت آیکون پیام، تماس را با یک پیام آماده از قبل نوشته شده، رد کنید.

رد کردن تماس با یک پیام متنی

یک پاسخ مناسب از پیام های از پیش نوشته شده انتخاب کنید. همچنین می توانید گزینه "سفارشی" را برای ایجاد یک پیام متنی (یعنی زمانی که هیچ یک از پیام های از پیش نوشته شده را نمی خواهید) انتخاب کنید.

انتخاب شما از یک پیام متنی که از پیش نوشته شده است، به طور خودکار تماس های دریافتی را با ارسال پیام متنی به تماس گیرنده رد می کند

ایجاد پیام های سفارشی و کلیک بر روی دکمه ارسال نیز تماس را رد خواهد کرد.

گام 2 - سفارشی سازی پیام های از پیش نوشته شده

سفارشی سازی پیام های از پیش نوشته شده

برنامه Phone را از منوی برنامه خود باز کنید. برنامه تلفن را می توان در بین برنامه ها پیدا کرد که با یک آیکون تلفن نمایان است.

اطلاعات مطلب

  • آموزشی
  • 414 بازدید
  • (3 votes, average: 4٫67 out of 5)
    Loading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - سه شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۹۷, ۱۱:۵۰ ب.ظ
  • دریافت فایل

دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مطالب تصادفی پر بازدید