ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

19 + 11 =

بستن
بستن

چگونه می توان با کاغذ روغنی زرافه ساخت؟

چگونه می توان با کاغذ روغنی زرافه ساخت؟

هر کسی حداقل یک بار می خواهد خلاقیت خود را نشان داده و چیزی را ایجاد کند.  آیا شما نیز می خواهید با استفاده از کاغذ های روغنی و یا حتی کاغذ های باطله حیوان مورد علاقه خود که به عنوان مثال یک زرافه است، بسازید؟ حالا می توانید!

مطالب مرتبط


گام 1 - مراحل انجام کار :

مراحل انجام کار :

مرحله 1 : مواد لازم را تهیه کنید. ابتدا باید یک روزنامه قدیمی یا برخی از کاغذهای بازیافت شده (که بهتر است تازه باشد) و مقداری چسب های کاغذی (شما می توانید یک بسته یا مقداری از آنها را خریداری کنید)، تهیه کنید. شما همچنین می توانید از دستکش های پلاستیکی نیز استفاده کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 2 : شروع با سر. روزنامه را ببرید و آن را به یک توپ تبدیل کنید. اطمینان حاصل کنید که آن را خوب و محکم گرد کرده اید، بنابراین آن باز نمی شود. پس از آن، یک توپ کوچکتر درست کنید و آن را روی سر بگذارید. همین کار را با دو گوش کوچک و دو شاخ کوچک تکرار کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 3 : گرد کردن. نگاهی به برخی از روزنامه و یا هر آنچه که شما استفاده می کنید. هنگامی که آن به اندازه کافی ضخیم و به اندازه کافی بلند است، نوار سر با آن ساخته می شود. اطمینان حاصل کنید که گردن به اندازه کافی ضخیم برای نگه داشتن سر و یا دیگر اجزای زرافه شما محکم باشد.

مراحل انجام کار :

مرحله 4 : بدن را بسازید. پس از سر و گردن، شما باید قسمت اصلی بدن زرافه را ایجاد کنید. مچاله ای از روزنامه را برداشته و آن را واقعا سخت و محکم فشار دهید. لازم است به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتوانید پا ها و سایر قسمت ها را وصل کنید. حالا گردن (که سر به آن وصل شده) را به بدن بچسبانید. سعی کنید سر و گردن بیش از حد سنگین نباشد!

مراحل انجام کار :

مرحله 5 : پاها را درست کنید. روزنامه را مانند مرحله 3 که گردن بود، بپیچید و به همین روش 4 مرتبه تکرار کنید. وقتی این کار را کردید، آنها را به بدن اصلی بچسبانید. شما ممکن است بخواهید پاها را به صورت صاف کنید تا زرافه مستقیما بایستد.

مراحل انجام کار :

مرحله 6 : هر قسمت اضافی مانند چشم (توپ های کوچک و وصل آنها به سر)، دم یا هر چیز دیگری را اضافه کنید. همه آنها را تکان دهید و آزمایش کنید تا ببینید زرافه شما مستقیما صاف است و آماده ماموریت کاغذی است!

مراحل انجام کار :

مرحله 7 : پاپین آن را امتحان کنید! شما می توانید این قسمت بعدی را با یک براش قلم  بزرگ یا دست خود انجام دهید. چسب را بردارید و آن را بر روی تمام قسمت های زرافه قرار دهید. هنگامی که آن را کاملا پوشش دادید، آن را در جایی که می تواند خشک شود، قرار دهید.

مراحل انجام کار :

مرحله 8 : در نهایت، شروع به رنگ آمیزی آن کنید. هنگامی که زرافه خشک شده است، می توانید آن را رنگ کنید. این مرحله اختیاری است، هر چند اگر شما می خواهید زرافه ی کاغذی شما زیبا باشد، انجام آن عالی است! اما اگر میخواهید آن را نقاشی کنید، پیش بروید. نگاهی به برخی از تصاویر آنلاین و یا خواندن یک کتاب در زرافه برای دیدن اینکه چگونه این کار را انجام دهید. شما می توانید آن را مانند یک تصویر واقعی رنگ آمیزی کنید و یا حتی شما می توانید آن را صورتی رنگ بزنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 9 : منتظر بمانید رنگ خشک شود. اجازه دهید آن به مدت یک شب بماند. شما نباید آن را در کنار یا روی چیزی بگذارید، زیرا پس از آن رنگ بر روی سطح آن پخش می شود. هنگامی که خشک شده است، حالا شما می توانید زرق و برق کاغذی شگفت انگیز را برای همه نشان دهید.

اطلاعات مطلب

  • کاردستی
  • 822 بازدید
  • blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : samaneh_mazaheri - چهارشنبه, 25 آوریل 18, 12:59 ب.ظ
  • دریافت فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب