ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه می‌توانید موقعیت برندینگ خود را پیدا کرده، پروش داده و تصحیحش کنید به شکلی‌که مصرف‌کننده را متقاعد سازید تا محصول شما را تجریه کند؟

چگونه می‌توانید موقعیت برندینگ خود را پیدا کرده، پروش داده و تصحیحش کنید به شکلی‌که مصرف‌کننده را متقاعد سازید تا محصول شما را تجریه کند؟

به نظر شما موفقیت یک کسب و کار در چیست؟آیا با تبلیغات مختلف,شعارهای هوشمندانه,تکیه بر صداها و … میتوان موفقیت کسب و کار را تضمین کرد؟

جواب منفی است.زیرا تمامی این موارد زودگذر هستند و به آسانی به فراموشی سپرده می شوند.ما نیازمند روش هایی هستیم که برای کسب و کار خود ارزشی ماندگار در ذهن مشتری خلق نماییم و این همان برندینگ Branding است.

اما چگونه باید این کار انجام گیرد؟

چگونه می توانیم ماموریت سخت برندسازی را به اتمام برسانیم؟

 

مطالب مرتبط


گام 1 - در ابتدا از یک کانال ارتباطی برای ارزش‌گذاری برندتان استفاده کنید.

در ابتدا از یک کانال ارتباطی برای ارزش‌گذاری برندتان استفاده کنید.

برای مثال شاید بخواهید از طریق اینترنت و آنلاین برندتان را با مخاطبان ارتباط دهید؛ چون اینترنت هنوز هم به عنوان یکی از کم‌هزینه‌ترین و در عین حال مؤثرترین شیوه‌های جذب مخاطبان جهانی شناخته می شود. در این مورد ممکن است شما تصمیم به ساخت یک وبلاگ، افزایش پست هایتان در شبکه‌های اجتماعی و استفاده از ایمیل مارکتینگ برای ساختن لیستی از مشترکین وفادار بگیرید. اگر این مسیر را انتخاب می کنید به یاد داشته باشید بسیار مهم است که اقداماتی جهت حفاظت سیستم خود علیه خرابکارها انجام دهید. ممکن است آنها بخواهند از طریق کانال‌های موجود در ایمیلتان در شبکۀ درون‌سازمانی شما نفوذ کنند.

گام 2 - رقبای خود را بشناسید.

رقبای خود را بشناسید.

آنها از چه روشی برای معرفی و شناساندن برندشان استفاده می‌کنند؟ موقعیت برندشان چگونه است؟

ارزیابی برندهای رقیب به شما کمک خواهد کرد تا در عرصۀ رقابتی خوب عمل کنید و مناسب‌ترین زمان ارائۀ کالای خود به بازار را بشناسید.

 

گام 3 - اطلاعات کمی و کیفی در مورد رفتار خرید مشتریان خود جمع‌آوری کنید.

اطلاعات کمی و کیفی در مورد رفتار خرید مشتریان خود جمع‌آوری کنید.

نیازهای اصلی مشتریان شما چیست؟ چه شیوه‌هایی در تبلیغات و بازاریابی محتوایی خود می‌توانید به کار بگیرید تا به مردم کمک کنید از محصولات شما جهت برطرف کردن نیازشان استفاده کنند؟ آنچه موجب ترغیب مصرف کنندگان به خرید و افزایش وفادارای آنها می گردد را کشف کنید.

گام 4 - از یک تِم مناسب جهت خلق یا بالا بردن ارزش هویت برند خود استفاده کنید

از یک تِم مناسب جهت خلق یا بالا بردن ارزش هویت برند خود استفاده کنید

این تم می تواند هر چیزی باشد. از ترویج یک رفتار اجتماعی ارزشمند گرفته تا ایجاد یک شخصیت. در اینجا Geico را مثال می‌زنیم؛ که چطور شرکت بیمه ی خودرو Geico توانست توسط شخصیت مارمولک خانگی Gecko (نوعی مارمولک سبز رنگ) راه ارتباطی مؤثری بین مشتریان و شرکتش ایجاد کند. این مارمولک را GeiKo نامیدند (Geico Gecko). جیکو کگو – یکی از نادرترین موجودات زنده- منحصراً به عنوان کمک‌کننده به مردم در نحوه‌ی صرفه‌جویی پولشان در بیمه ماشین شناخته می شود. این مارمولک خانگی در تبلیغات جهانی یک نیروی قدرتمند است و در سال ۲۰۰۵ بر طبق آرا محبوب‌ترین آیکون تبلیغاتی آمریکا شناخته شد. دوست کوچک سبز رنگ ما به کل کشور سفر می‌کند و خبرهای خوب شرکت Geico را همه‌جا منتشر می‌کند و بدین ترتیب مخاطبانی از همۀ سنین را شیفتۀ خود می‌سازد.

گام 5 - در نهایت هر موردی را پیگیری کنید.

زمانی که شما چندین راه برای بررسی میزان اثربخشی برندتان دارید، نمی‌دانید چه راهی جواب می‌دهد و کدام جواب نمی‌دهد. نمی‌دانید کدام روش شخصیت برندتان را خدشه‌دار می‌کند و کدامیک آن را بزرگ‌تر می سازد. پس همه‌ی راه‌ها را امتحان کنید.

همچنین بررسی و تحلیل بازار نیز می‌تواند به پروژه شما کمک کرده و مشخص کند استراتژی برندینگ‌تان چگونه باید باشد. دنبال کردن یک استراتژی صحیح در زمینۀ برندینگ، بینش شما را در مورد اینکه موقعیت برندتان چگونه باید باشد بالا خواهد برد

اطلاعات مطلب

  • مالی و تجاری
  • 321 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی فریادی - سه‌شنبه, 03 ژانویه 17, 10:10 ق.ظ
  • تجاری

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب