ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه میتوان با سفیده تخم مرغ برای پوست ماسک درست کرد؟

چگونه میتوان با سفیده تخم مرغ برای پوست ماسک درست کرد؟

1
یکی از بهترین انواع ماسک های طبیعی برای درمان پوست شما ماسک سفیده تخم مرغ است. سفیده تخم مرغ در رفع بیماری های پوستی نظیر جوش و آکنه و محو چین و چروک های پوست و جذب چربی اضافی و هم چنین تنگ شدن منافذ پوست شما بسیار موثر است.

ماسک های تهیه شده با تخم مرغ از جمله محصولاتی هستند که در درمان بیماری هایی پوستی بسیار مفید و تاثیر گذارند. با استفاده از سفیده تخم مرغ می توانید ماسک سفیده تخم مرغ را بدون صرف هزینه اضافی در منزل تهیه کنید و به صورت طولانی مدت و مداوم برای پوست خود استفاده کنید تا تاثیر خودش را بر روی پوست صورتتان بگذارد.

ماسک های طبیعی بهترین روش برای درمان بیماری های پوستی شما می باشند و هیچ نوع ضرری را به پوست شما وارد نمی کنند. در ادامه مطلب شما را با طرز تهیه چند نوع ماسک سفیده تخم مرغ آشنا خواهیم کرد.

مطالب مرتبط


گام 1 - ماسک سفیده تخم مرغ و آرد جوی دو سر:

ماسک سفیده تخم مرغ و آرد جوی دو سر:

این ماسک برای جذب چرب اضافی پوست شما بسیار موثر است. سفیده تخم مرغ را از زرده آن جدا کنید و به کمک چنگال و یا همزن آن را به خوبی هم بزنید.سپس مقداری آرد جوی دوسر را به سفیده تخم مرغ اضافه کنید و این ترکیب ماسک طبیعی را بر روی پوست صورت خود بزنید. اگر پوست صورت شما بسیار چرب است این ماسک ضد چربی را به صورت مداوم استفاده کنید.

گام 2 - ماسک سفیده تخم مرغ و ماست:

ماسک سفیده تخم مرغ و ماست:

ین ماسک یک نوع مرطوب کننده طبیعی پوست صورت است و پوست آسیب دیده صورت شما را به خوبی تسکین می بخشد.

مواد لازم:

ماست ساده : ۲ قاسق غذا خوری
سفیده تخم مرغ : ۲ عدد

طرز تهیه ماسک:

ابتدا سفیده تخم مرغ را از زرده آن جدا کنید سپس ماست را به سفیده تخم مرغ بیافزایید و آن ها را آنقدر هم بزنید تا به خوبی با یکدیگر مخلوط شوند. سپس مخلوط سفیده تخم مرغ و ماست را بر روی پوست صورت خود بمالید و بعد از ۱۵ دقیقه صورتتان را با آب گرم بشویید.

گام 3 - ماسک سفیده تخم مرغ و آب لیمو:

ماسک سفیده تخم مرغ و آب لیمو:

این ماسک طبیعی سلول های مرده پوست شما را از بین می برد و برای رفع چین و چروک صورت شما بسیار موثر است. هم چنین این ماسک چربی صورت را به خوبی جذب می کند و منافذ پوست شما را تنگ می کند.

مواد لازم:
سفیده تخم مرغ : ۲ عدد
لیموی تازه :  ۱ عدد

روش تهیه ماسک:
سفیده تخم مرغ در ظرفی مناسب  قرار دهید سپس آب یک عدد لیموی تازه را به خوبی بگیرید و به سفیده تخم مرغ اضافه کنید و آن ها را آنقدر هم بزنید تا به خوبی با یکدیگر مخلوط شوند سپس این ماسک را به مدت ۳۰ دقیقه بر روی پوست تمیز صورت خود قرار دهید.

گام 4 - ماسک سفیده تخم مرغ:

ماسک سفیده تخم مرغ:

این ماسک برای رفع جوش صورت و حذف چربی اضافی پوست و آکنه و از بین بردن چین و چروک های پوست و تنگ شدن منافذ پوست بسیار مفید است.ابتدا سفیده تخم مرغ را از زرده جدا کنید و آنقدر سفیده تخم مرغ را هم بزنید تا شبیه کف شود.

سپس سفیده را به کمک انگشتتان و یا قلم مو بر روی پوست صورت خود بزنید و بعد از۱۵ دقیقه مکث صورت خود را بشویید.
ماسک تخم مرغ برای درمان بیماری آکنه

سفیده تخم مرغ برای درمان بیماری آکنه بسیار مفید است در ادامه مطلب شما را با طرز استفاده این ماسک آشنا می کنیم.
ابتدا ماسک تخم مرغ را به روشی که در مطلب قبل گفته شد تهیه کنید سپس ماسک سفیده تخم مرغ را بر روی پوست صورت خود بزنید و در مرحله بعدی بعد از اینکه صورتتان را با سفیده تخم مرغ به خوبی پوشش دادید یک دستمال کاغذی بر روی صورت خود قرار دهید و بعد از ۲۰ دقیقه دستمال کاغذی را از روی صورت خود بردارید و صورتتان را با آب گرم بشویید. این ماسک طبیعی را ۱ بار در هفته استفاده کنید تا بیماری آکنه پوست شما از بین برود.
از سفیده تخم مرغ می تواند برای رفع پف چشم نیز استفاده کنید. در این مجموعه از آرایش و زیبایی شما را با طرز تهیه ۴ نوع ماسک سفیده تخم مرغ آشنا ساختیم که امیدواریم این ماسک ها برای درمان پوست شما موثر واقع شوند. برای آموزش طرز تهیه انواع ماسک به بخش ماسک طبیعی مراجعه کنید.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب