ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

5 + 15 =

بستن
بستن

چگونه میتوانیم یک پرستار خوب برای حیوان خانگی خود باشیم؟

چگونه میتوانیم یک پرستار خوب برای حیوان خانگی خود باشیم؟

پرستاری از یک حیوان خانگی میتواند سود آور و پاداش بسیاری داشته باشد.شما مسئول مراقبت از حیوان خانگی خود چه برای یک روز چه برای چند روز هستید.به عنوان یک پرستار حیوان خانگی شما باید با او بازی کنید به مسواک زدن آنها ، دادن دارو و زدن واکسن آنها بپردازید.صاحب حیوان خانگی باید با خیال راحت حیوان خانگی خود را دست شما بسپارد.

مطالب مرتبط


گام 1 - آماده کردن یک برنامه برای شغل خود

 

blank

1- از موقعیت خود که آیا میتوانید این شغل را انتخاب کنید اطمینان حاصل کنید.به عنوان یک پرستار حیوان خانگی یک تجربه با ارزش و چالش برانگیز است.قبل از انتخاب یک شغل مطمئن باشید صلاحیت لازم برای آن را دارید.

 • عشق به حیوانات مهمترین مدرک تحصیلی است که یک پرستار حیوان خانگی میتواند داشته باشد.شما وقت زیاد خود را صرف گذراندن با صاحب حیوان خانگی یا مکان نگهداری آنها میکنید پس باید علاقه به این کار داشته باشید.
 • استرس پایین یکی دیگر از خواص مطلوب در یک پرستار حیوان خانگی است.برنامه شما نسبت به برنامه مشتریان شما قابل تعویض است.شما باید آرام و ریلکس در مورد تغییرات ناگهانی برنامه تان باشید.
 • برای پرستار حیوان خانگی انگیزه داشتن هم برای پرستار خوب است و هم برای سازمان.شما نیاز به مدیریت برنامه های خود در میان نیازهای مشتریان و حیوانات خانگی دارید.

blank

 

2-بیمه مسئولیت داشته باشید.پرستاران حرفه ای حیوانات خانگی معمولا بیمه مسئولیت برای پوشش هر تصادف و حوادث نامعلوم را دارند.اگر شما میخواهید سرمایه گذاریتان را روی پرستاری از حیوان خانگی کنید حتما بیمه مسئولیت داشته باشید.

 • بیمه حیوانات خانگی میتواند در صورت بروز هرگونه خسارت ناشی از حیوان خانگی به خانه مشتری مانند شکستن گلدان گران قیمت یا شکستن پنجره را جبران کند.همچنین اگر سگ در هنگام پرستاری به شما یا کس دیگری آسیب رساند بیمه میتواند جبران خسارت کند.
 • در ایالات متحده حق عضویت در شرکت های مختلف متفاوت است.وب سایت هایی مانند petsittersinsurance.com و petsitters.org به شما کمک میکند تا هزینه ها را با هم مقایسه کنید و سازمان مناسبی را انتخاب کنید.
 • اگر شما در یک سازمان مراقبت از حیوان خانگی کار میکنید بیمه مسئولیت برای شما مهم است.هنگام عضو شدن در همچین شرکت هایی در مورد پوشه بیمه آنها حتما سوال بپرسید.

blank

 

3-کلاس هایی برای آموزش حیوان خانگی هم در نظر بگیرید.داشتن مدرک تحصیلی پرستاری از حیوان خانگی مورد نیاز نیست شما باید برخی از آموزش های حرفه ای در رزومه کاری خود داشته باشید و باعث جلب توجه مشتریانتان شوید و همچنین میتواند فرصت های شغلی جدیدی را برای شما فراهم کند.

 • صدور گواهینامه آموزشی مشتریان را مطمئن میسازد که شما در کارتان جدی باشید.اگر شما میخواهید پرستاری از حیوانات خانگی را ادامه دهید پس بهتر است دوره آموزش های حرفه ای را دیده باشید.
 • بسیاری از سازمان ها برنامه های آموزشی را برای پرستاران حیوانات خانگی ارائه میدهند.شورای ملی مراقبت از حیوانات خانگی آموزش های بین المللی عمومی را برای پرستاران حیوانات خانگی فراهم میکند.
 • انجمن خدمات بین المللی شبانه روزی حیوانات خانگی برای شما آموزش هایی را فراهم میکنند این کلاس ها میتواند گران باشد ولی با این حال یک مدرک تصویب شده به عنوان کارشناسی ارشد به شما تعلق میگیرد.امتحان میتواند بیش از 125 $ باشد.

گام 2 - ملاقات با صاحب حیوان خانگی

blank

 

1- شما یک رزومه کاری به صاحب حیوان خانگی ارائه دهید و در آن شماره تماس و اطلاعات خود را وارد کنید.این به صاحب حیوان خانگی نشان میدهد که شما سابقه کار قبلی هم داشته اید و مطمئن میشوند که توانایی مراقبت از حیوان خانگی را دارید.

 • قبل از صحبت کردن با شما مجوز شما را میپرسند.بعد مطمئن شوید که شماره تلفن یا آدرس ایمل شما در دست آنها باشد.
 • در صورت امکان سعی کنید افرادی را که با آنها قلا کار کرده اید را انتخاب کنید.افرادی که به مدت طولانی با آنها کار کرده اید مناسب تر و ایده آل تر هستند.
 • اگر شما برای اولین بار است که میخواهید در این زمینه فعالیت کنید میتوانید رزومه کاری دوستان و کارفرمایان دیگر راهم مطالعه کنید.

blank

 

2- بحث در مورد نیازها و انتظارات:صاحب حیوان خانگی میتواند از شما انتظاراتی داشته باشد که پایه این انتظارات بر اساس نیازهای حیوان خانگی است.مطمئن شوید که انتظارات قابل درک و منطقی هستند.

 • دانستن اصول اولیه مهم است.باید به اینکه مواد غذایی را آنها کجا گذاشته اند و یا چه دارویی و چه مقداری روزانه آنها نیاز دارند.
 • تعهد زمانی مناسب یکی دیگر از انتظارات است.در بعضی از مشاغل نیاز است که شما روزانه آنجا باشید و یا در بعضی مشاغل در روز یک یا دوبار سر مسزنید.
 • سوال بپرسید.به عنوان یک پرستار حیوان خانگی سعی کنید از صاحب حیوان خانگی اکثر سوالات را بپرسید.که حیوان چند ساله است؟تاریخچه پزشکی آن چیست؟آیا آنها با بچه ها خوب هستند؟یا با حیوانات دیگر چطور؟چند وقت یکبار حیوان خانگی خود را بیرون میبرید؟چند وقت یکبار ظرف مدفوع گربه را تمیز میکنید؟این پرسش ها را قبل ازپذیرفتن حیوان خانگی باید بپرسید.
 • با مالک حیوان خانگی باید در مورد پاداش دادن به حیوان خانگی هم صحبت کنید که آن بستگی به رفتار حیوان خانگی دارد.مالک ممکن است به حیوان خانگی وقتی منظم است و کارهایی را که او میخواهد را انجام میدهد پاداش دهد و شاید هنگامی که بدرفتاری میکند به او بی محلی کند.و هنگام با نظم بودنش به او جایزه دهد.
 • از مالک در مورد دوست داشتن یا نداشتن حیوان خانگی اش سوال کنید.این جزئیات به شما کمک میکند تا از حیوان خانگی در برابر حرکات ممکنش آمادگی داشته باشید در طول زمانی که از او پرستاری میکنید.

blank

 

3- دریافت اطلاعات تماسی لازم است.برای برقراری ارتباط در شرایط خاص و اضطراری یا مسائل مهم پزشکی لازم است.

 • بیشتر صاحبان حیوان خانگی اطلاعات برقراری تماس (شماره تلفن) را براحتی در اختیار پرستار حیوان خانگی قرار میدهند.شما باید مطمئن باشید که این اطلاعات را در کجا ثبت کرده اید.ممکن است اطلاعات مالک از روی گوشی یا ایمیل شما پاک شده باشد.سعی کنید چندین جا آنها را ثبت کنید.
 • علاوه بر اطلاعات تماس مالک از آنها بخواهید اطلاعات یک شخص دیگر راهم به شما بدهند.بنابراین در مواقع ضروری اگر شما نتوانستید با مالک حرف بزنید شخص دوم میتواند به شما کمک کند.

blank

 

4- تعیین کردن دستمزد.اگر شما پرستار حیوان خانگی خود یا یکی از دوستان خانگی تان باشید شاید دستمزد برای شما اهمیتی نداشته باشد.حال اگر این کار شما حرفه ای باشد یا تخصصی باشد شما انتظار پرداخت هزینه از آنها را داریدکه باید قبل از شروع بکار آنرا صحبت کنید.

 • در مورد هزینه ها جستجو کنید تا ببینید چه مبلغی باید بگیرید.care.com  یک منبع بزرگ برای تحقیق در مورد نرخ ها و هزینه های مرتبط با حیوان خانگی است.
 • نرخ نیز بستگی به تعداد حیوانات خانگی که شما مراقبت میکنید و میزان تجربه شما دارد.صاحب ممکن است در مورد هزینه با شما صحبت کند مطمئن باشید که شما در طول این مذاکره با ادب بوده اید.شما نمیخواهید همچین مشتری منطقی را از دست بدهید.

blank

 

5-قبلا با حیوان خانگی ملاقات کنید.این بهتر است که شما یک برنامه گردش با او طرح ریزی کنید.به این ترتیب حیوان خانگی قبلا شما را میبیند و شما راحت تر میتوانید با او ارتباط برقرار کنید.

 • حتی اگر شما میگویید حیوان خانگی را میشناسم سفر کردن با او ایده بدی نیست.ممکن است اطلاعاتی را که شما به عنوان یک پرستار حیوان خانگی نیاز دارید تا بدانید تا بحال در گفت و گوهایتان صورت نگرفته است.
 • مالک حیوان خانگی هم میخواهد مطمئن شود که او با شما راحت است.اگر هر گونه مسائل از جمله پرخاشگری یا کمروئی را در کنار شما داشته باشد آنها ممکن است یک پرستار دیگر انتخاب کنند.بعضی وقتها حیوان خانگی خیلی زود با پرستارش ارتباط برقرار میکند.حیوان خانگی ممکن است اغلب حرکات نادرستی انجام دهد که مالک او نمیداند در آنصورت شما ممکن است حرکات غیر منتظره ای انجام دهید.

گام 3 - مراقبت از حیوان خانگی

blank

 

1-برنامه ای که صاحب حیوان خانگی داشته آن را دنبال کنید.صاحب حیوان خانگی دوست دارد شما طبق دستورالعمل های کتبی و شفاهی عمل کنید.

 • زمان مناسب و مقدار تغذیه نیز مهم است.صاحبان گربه معمولا میخواهند گربه شان خودش آزادانه به مواد غذایی اش دسترسی داشته باشد.اگر اینطور باشد سعی کنید آن ظرف را بصورت مداوم و به مقدار کافی پرکرده و آب تمیز آنجا باشد.
 • داروهای مورد نیاز حیوان خانگی را حتما بدهید.حیوانات خانگی یک برنامه خاصی در مورد مصرف داروهایشان دارند.حتما آن را از صاحبش بپرسید و در مصرف آنها غفلت نکنید.
 • بستر حیون خانگی را تمیز نگه دارید و اجازه دهید روزی چندبار از آنجا بیرون آید.

blank

 

2- انجام بعضی از کارها علاوه بر مراقبت از حیوان خانگی.اگر شما میخواهید از دیگر پرستاران خوب باشید بعضی از مهارتهای دیگر را به مالک نشان دهید تا باعث جلب توجه او شود.

 • انجام برخی از نگهداری های اصلی از خانه مالک حیوان خانگی اگر شما در خانه آنها پرستار هستید.آب دادن به گلدان ها،جمع آوری روزنامه ها و تمیز کردن خانه.
 • مراقب ظروف در هنگام شستن ظرف ها باشید.اغلب مردم یک ساختار سازمانی برای آشپزخانه خود دارند پس سعی کنید سیستم آنها را بهم نریزید.اگر شما ظرف ها را میشویید آنها را از ماشین ظرفشویی برداشته و خشک کنید و جای خودشان قرار دهید.

blank

 

3-توجه زیادی به حیوان خانگی کنید.نقش شما به عنوان یک پرستار حیوان خانگی این است که احساس امنیت و راحتی به حیوان خانگی بدهید.وقتی مالک او دور از اوست ممکن است عصبی شود چون صاحب آنها توجه روزانه بیشتری به آنها میکنند.

 • اگر حیوان خانگی یک اسباب بازی مورد علاقه دارد پس سعی کنید اغلب با آن بازی کند.بازی با حیوان خانگی را تا زمانی که احساس کردید انرژی خود را از دست داده ادامه دهید.با این کار شما ممکن است او بعد از شما بخوابد و تا زمان برگشت شما استراحت کند.
 • بعد از انجام کارهای خانه با حیوان خانگی نشسته و او را نوازش کنید و با او حرف بزنید.حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه اجتماعی تر هستند و نیاز به تعامل بیشتری با انسان دارند.
 • هنگام گذاشتن غذا به بیرون مراقب باشید.صاحب حیوان خانگی ممکن است برنامه غذایی خاصی برای او داشته باشد پس سعی کنید طبق روال آن عمل کنید.

اطلاعات مطلب

 • حیوانات
 • 777 بازدید
 • blankblankblankblankblank (5 votes, average: 4,00 out of 5)
  blankLoading...
 • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - چهارشنبه, 12 جولای 17, 8:59 ب.ظ
 • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب