ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه میتوانیم یک سوارکار شویم؟

چگونه میتوانیم یک سوارکار شویم؟

برای سوارکار شدن نیازمند کمی فداکاری شخصی است.شما باید پول و زمان خود را صرف کنیدتا سبک زندگی سوارکاران را داشته باشید.برای سوارکاران سواری یک شوروشوق و ورزش است.برای تبدیل شدن به یک اسب سوار واقعی شما نیاز به غرق شدن در جزئیات چگونه به درستی مراقبت و برقراری ارتباط با اسب کرد را دارید.انتخاب یک ورزش بخصوص اسب سواری از جمله لباسهایش هم به شما کمک میکند که مهارت های خود را بیشتر کنید.با تمرین و حمایت از یک جامعه اسب دوست شما میتوانید به اهداف مربوط به اسب سواری خود برسید.

مطالب مرتبط


گام 1 - افزایش دانش مراقبت از اسب

blank

1-تحقیق کنید:همه چیز را در مورد اسب یاد بگیرید.در مورد نژاد های مختلف اسب ها و ویژگی های آنها اطلاعات جمع آوری کنید.آنلاین باشید.فیلم های مربوط به رفتارهای اسب را نگاه کنید.مشترک بودن دو یا سه مشخصه در روزنامه مربوطه است.این انتشارات اطلاعات مفید در مورد وقایع اسب که نیاز است بدانید در اختیار شما قرار میدهند.

 • در هر حال اسب سواری مستلزم آنست که شما همه چیز را در مورد اسب یاد بگیرید.هرگز دست از پرسیدن و تحقیق بر ندارید.برای مثال اگر اسب شما واکنش های عجیب و خاصی برای مهار کردن نشان میدهد حتما به دلایل آنها توجه کنید.

blank

2-عضویت در یک انجمن مربوط به اسب سواری:پیدا کردن دوست و همکار اسب سوار در انبار محلی یا طویله برای شما بسیار خوب خواهد بود.آنها میتوانند مربیان بسیار عالی برای شما باشند.اسب سواری یک فعالیت انفرادی نیست و کمک بسیاری از مردم را به منظور موفقیت خود نیاز دارید.شما همچنین میتوانید عضو جوامع انلاین مربوط به اسب سواری شوید.

 • اگر شما صاحب یک اسب هستید و آن را برای سوار شدن انتخاب کرده اید و دوستان سوارکار شما در اصطبل به عنوان هیئت مدیره هستند.برای پیدا کردن اصطبل خوب شما باید به صورت آنلاین وضعیت اصطبل ها را بررسی کنید.شما باید خانتان نزدیک اصطبل باشد تا دیدار از اسبتان راحت باشد و به صورت مداوم بتوانید برای نظافت یا عوض کردن حال و هوای اسب به آنجا بروید.
 • شما همچنین میتوانید بوسیله اجتماعی از دوستان که در آنجا هستند درس های سوارکاری را یاد بگیرید.در این مورد شما خیلی با دقت میخواهید دوست سوارکارتان را انتخاب کنید.مطمئن باشید که آنها عضو یک انجمن تصدیق شده سوار کاری هستند.روزمه کاری شان را درخواست کنید و در مورد تجربه شان سوال هایی بپرسید.هر روز قبل از رفتن به انبار سعی کنید سوال هایی از آنها بپرسید.از سوارکاران دیگر هم سوال هایتان را بپرسید.برای مثال شاید شما بگویید من اسب خود را بعد از یک ساعت کار کردن چقدر باید استراحت بدهم؟

blank

3-زمان را پیش اسب ها بگذرانید:آموزش هایی را که در انبار محلی دیده اید را بطور داوطلبانه بدون دریافت سودی به دیگران ارائه دهید.اگر همسایه شما یک اسب دارد پیشنهاد های خود را ارائه دهید.شما که میخواهید زمان بیشتری را میان اسب ها بگذرانید خیلی خوب است که شما با رفتارهایشان آشنا شوید و این به شما کمک میکند مهرت های سوارکاری را یاد بگیرید.

 • برای سوارکار های واقعی سوارکاری قسمتی از تجربه آنهاست.برای تمیز کردن اسطبل و تغذیه آنها شما بیشتر نیازمندید که دستهای خود را کثیف کنید.هرگز از این مسئولیت شانه خالی نکنید.سوارکاران دیگر نباید شما را در حال شانه خالی کردن از این مسئولیت ببینند.
 • این خوب است که شما یک اسب داشته باشید و با ان خوب باشید.ولی باید مطمئن باشید که با اسب های دیگر هم ارتباط خوبی دارید.شخصیت خود را به اسب های دیگر هم نشان دهید و مهارت های آنها را در اسب خود جایگزین کنید.

blank

4-توجه دقیق به نیاز های جسمی و روانی اسب:به عنوان یک سوارکار شما مسئول رفاه و تندرستی اسب خود هستید.یک تقویم روزانه،هفتگی یا ماهانه که قرار های سلامت شما در آن درج شده را ایجاد کنید.باکمک این تقویم میتوانید دریابید که چه موقع و چقدر غذا به اسب خود داده اید.چشم های اسب خود را برای اطلاع از وضعیت ذهنی اش با دست بگیرید.اگر اسب شما شروع به خشونت کرد یا بی حال افتاد پس نیازمند توجه شما و تغییراتی در اسطبل است.

 • درمان تمام نگرانی های بهداشتی به طور جدی برای اسب و حتی ایمنی شما مهم است.حیوانات به هنگام احساس درد به مراقبان خود صدمه میزنند.
 • تمام حرفه های اسب را یاد بگیرید و با دامپزشکان و سم داران اسب در ارتباط باشید.چون دامپزشکان به واکسن آنها و ترمیم دندانهایشان رسیدگی میکنند و سم داران مراقب سم آنها هستند.
 • اسب ها اغلب تنوع گسترده ای از مکمل ها و ویتامین ها را میخواهند.باید توجه داشته باشید که کدام روی اسب شما تاثیر گذار است که آنرا با توجه به اثرات ظاهری آنها دریابید.

blank

5-به حیواناتی که شما با آنها کار میکنید احترام بگذارید:مهم نیست که شما با اسب خود یا دیگری سواری میکنید.شما باید درمان همه حیوانات را با احترام شایسته آنها انجام دهید.وقتی با آنها به آرامی برخورد میکنید آنکار موردنظر را که خواستارید انجام میدهند اگر با خشونت رفتار کنید اصلا به حرفتان گوش نمیدهند.اگر 5بار هم کاری را خواستید نکردند باز هم تلاش کنید.

 • به قدرت بدنی و اندازه اسب توجه داشته باشید آنها میتوانند بدون هیچ منظوری به شما صدمه وارد کنند.به عنوان مثال هنگام راه رفتن پیش او به نحوه گذاشتن پاهایش توجه کنید اگر گام های اسب روی پای شما بیافتد ممکن است شکسته یا کبود شود.

blank

6-به عنوان یک کاراموز خدمت بکنید:برخی از اسب های محلی برنامه های نوآموزی رسمی را پیشنهاد میکنند.یک مربی یا اسب حرفه ای که شما احساس راحتی و تحسین برخود را میکنید را انتخاب کنید.به آنها بگویید که همه منافع خود و هر آنجه را که میدانند به شما بیاموزند.این ها برای مراقبت از اسب نیاز است.زمانی شما یک سوارکار با تجربه هستید که مطمئن شوید چیزهایی را که یاد گرفته اید را به دیگران انتقال میدهید و برای آنها مفید است.یا حتی بطور رسمی به عنوان یک مربی برای سواران جوان عمل میکنید.

گام 2 - خیلی خوب بودن در ورزش سوارکاری

blank    

1-روی فرم بودن:اگرچه شما کمربند اسب را برای کنترل او در دست گرفته اید ولی شما با حرکات بدن خود او را کنترل میکنید.شروع تمرینات ترکیبی از جمله چوب های مانع را در برنامه های خود اضافه کنید.اگر شما سوارکاری طولانی با درد عظلات کمتر داشته باشید موفق خواهید بود.

 • به یاد داشته باشید که اسب سواری یک ورزش بسیار عالی است.اما نمیتواند جلوی زیاد شدن وزن را بگیرد.بنابراین ممکن است به شما در تقویت عظلات کمک کند ولی تراکم استخوانی ندارد.

blank

2-دسترسی به یک اسب:گذاشتن وقت برای مراقبت از یک اسب و کار بر روی مهارتهای آن یک امر ضروری برای س.ارکار شدن است.اگر شما مکان دارید میتوانید اسب خود را با پرداخت هزینه بگیرید و به نزدیکی خود ببرید.اگر شما برای خودتان اسب ندارید بطور آنلاین میتوانید از باشگاه های اسب سواری یا اسطبل ها یک اسب دریافت کنید.مکانی را انتخاب کنید که متناسب با محدوده قیمت یا زمان شما باشد.

 • برای دریافت نتایج واقعی شما نیاز دارید اسب را بیش از یکبار در هفته ببینید.زمان را در سالنامه یا تقویم یادداشت کنید تا با اسب سازگار شوید.
 • بعضی از مکان ها به شما اجازه میدهند در طول هفته با اسب های زیادی سروکار داشته باشید.سعی کنید درباره همه چیز از قبل اطلاعات داشته باشید.برنامه های مربوط به اسب سواری را در حد دانشگاه انتخاب میکنند تا دسترسی راحت تری به اسطبل های انتخاب شده داشته باشند.اگر شما میخواهید در یک تیم دانشگاهی عضو شوید باید از این گزینه استفاده کنید.

blank

3-یک نوع از سوارکاری را انتخاب کنید:18 نوع سوارکاری توسط اتحادیه آمریکا تنظیم شده است.شما میتوانید بر روی سبک مهارت غربی (اجرای حرکاتی در حال سواری دادن با گرفتن کمربند است) و یا حتی (با گرفتن زین اسب حرکات ژیمناستیک انجام دهید) و یا انواع حرکات دیگر از مربیان و همسالان خود برای کسب اطلاعات بیشتر و همه چیز را که میتوانید بیامزید را بپرسید.

 • رویداد های مسابقات المپیک که استاندارد هستند مثل درساژ و پرش با اسب.درساژ یعنی همگام سازی خود با اسب طوری که با او دارید میرقصید.و پریدن از روی موانع در یک دوره و نیاز به یک ورزش ترکیبی که نیاز به استقامت برای پریدن از روی زمین را دارد.
 • سبک سواری غربی مستلزم آنست که اسب و سوار آن در حرکت از موانع و نشان دادن مهارت های سواری غربی تاکید کرده و ارتباط صاف و روشن بین اسب و سوار را نشان میدهد.سوارکاری غربی تاکید بر کنترل الگوهای در نظر گرفته را میکند.
 • سبک های دیگر از سواری شامل شکارچی است که شبیه روند یک شکارچی به دنبال شکار سوار بر اسب و سبک لذت بخش انگلیسی ها ارتبتط دارد.شما حتی میتوانید آن لذتی را که هنگام رانندگی و یا یاد گرفتن مهارتهای آن دارید را هنگام سواری داشته باشید.

blank

4-پوشیدن تجهیزات درست.بسیاری از تجهیزاتی را که استفاده میکنید باید با ورزش خود انطباق دهید.توصیه های در مورد تجهیزات را از مربی یا سوارکاران دیگر بگیرید.اگر شما قصد شرکت در مسابقات را دارید.مطمئن باشید که دستورالعمل های خود را خوانده اید در غیر اینصورت رد صلاحیت میشوید.

 • مطمئن باشید که بر روی یک کلاه ایمنی سرمایه گذاری کرده اید و نیاز به گواهینامه از آزمون و موسسات تجهیزات ایمنی دارید.اگر شما اقدام به رقابت میکنید باید لباس مخصوص آنها را هم بخرید.این لباس ها از بدن شما را در مقابل ضربه محافظت میکند.بسیاری از مدل های مختلف به صورت آنلاین در دسترس هستند.
 • همچنین شما نیازمند کفش چرم با پاشنه کوچک هستید.چکمه های سواری استاندارد برای بسیاری از روش های سوارکاری هستند.اگرچه سوارکاران غرب اغلب با چکمه های کابوی هستند.
 • شما میتوانید دستکش های سوارکاران را به صورت مستقیم یا آنلاین بخرید.در زمستان دستکش مفید بوده و برای برخی از ورزش های سوارکاری نیاز است.
 • اینجا یک مثال از لباس های خاص ورزشکاری هست:سواران عمومی سبک غربی مثل شلوار بی خشتک چرم گاوداران و کلاه کابوی و پیراهن های درخشان رنگی را ترجیح میدهند.سواران درساژ اغلب کاپشن های کوتاه مخصوص سواری را میپوشند و بعضی ها هم پیراهن یقه دار با کراوات می پوشند.
 • به دلایل ایمنی سعی کنید جواهرات خودرا حذف کنید و اگر موهای شما بلند است مطمئن باشید که زیر کلاه گذاشته اید.

blank

5-تمرین ،تمرین ،تمرین کنید.شما اغلب میتوانید اسب خودرا بیرون برده و تمرین کنید و تکرار این عمل برای هردوشما در طبیعت خیلی خوب است.ضعف خود را درمیابید و هدف را مشخص میکنید.برخی از اسب ها گردش به چپ را دوست ندارند پس تمرین کردن زیاد در این جهت مفید خواهد بود.

 • بهتر است هفته ای یکبار با یک مربی تمرین داشته باشید.اگر شما عضو یک تیم هستید پس حتما درس گروهی یا فردی خواهید داشت.
 • علاوه بر تمرین با مربی،شما باید دو سه بار در هفته خودتان هم تمرین کنید.این هم اگر در نزدیکی خانه خودتان باشد خوب است.

blank

6-یاد گرفتن از دیگر سوارکاران:به مسابقات سوارکاری بروید و همسالان خود را تشویق کنید.بعد به انبارها بروید و با دوستان و سواران صحیت کنید.اگر شما نمیتوانید به مسابقات آنها بروید آنها را در تلویزیون یا بصورت آنلاین دنبال کنید.

گام 3 - زندگی کردن به عنوان یک سوارکار

blank

1-آیا شما بیشتر از چه چیزی لذت میبرید.نشستن و انجام برخی از تفکرات در مورد هر آنچه که دوست دارید در مورد اسب بدانید.آیا شما از یک ورزش خاص لذت میبرید؟آیا شما بیشترین لذت از در اسب سواری پیدا میکنید؟شاید شما اسب ها را برای معالجه کردن بیماری دوست داری؟ همه سوارکاران یکسان نیستند و لازم نیست به رقابت بپردازید.سوارکاران اسب را دوست دارند و زندگیشان یک زندگی متمرکز بر روی اسب است.

 • اگر شما ورزش را یک رقابت در نظر میگیرید اغلب شما فکر میکنید که شما غیر حرفه ای هستید و میخواهید به حرفه های دیگری بروید.به خاطر این تصمیم به دنبال مشاوره با سوارکاران دیگر هستید.

blank

2-تشخیص زمان مورد نیاز:اسب به مقدار زیادی از مراقبت نیاز دارد.آنها میخواهند شما کارهای روزانه خود را تعطیل و حتی روزهای تعطیل را کنار آنها بگذرانید.به تقویم روزانه خود نگاه کنید و بررسی کنید که چقدر از زندگی خود را به زندگی سوارکاری اختصاص داده اید.

 • این بسیار مهم است اگر شما میخواهید یک اسب برای خود بخرید.اسب موجودی اجتماعی است و نمیتواند به مدت زمان طولانی بدون هیچ بازدید کننده ای در یک مکان حبس شود.اینکار بطور جدی بین رابطه شما و اسب ایجاد اختلال میکند و ممکن است شما هنگام اسب سواری در معرض خطر باشید.

blank

3-امور مالی و شخصی خود را در نظر بگیرید:باید پول خود را برای اختصاص به حرفه مربوط به اسب سواری ارزیابی کنید.سوارکار شدن ممکن است پرهزینه باشد که البته این به علایق شما بستگی دارد.مثلا ورزش خاص مثل درساژ نیاز به آموزش های پیشرفته دارد که آنهم پرهزینه است.

 • اگر شما یک بودجه محدود دارید پس به آن مراکز سازمانی بروید که آموزش های دراز مدت یا تخفیف گروهی دارند و همچنین شما میتوانید در باشگاه های اسب سواری به صورت نیمه وقت کار کنید.

blank

4-دنبال آموزش پیشرفته:اگر شما تصمیم گرفته اید یک سوارکار حرفه ای شوید.آیا شما یک مسیر رقابت انتخاب کرده اید یا تصمیم به مربی شدن گرفته اید که برای اینکار نیاز به مطالعه فراوان در مورد اسب سواری دارید.در بعضی از مدارس آموزش پیشرفته اسب سواری حتی در سطح دانشگاهی انجام میگیرد.شما میتوانید تجربیات بیشتری با شرکت کردن در مدرسه های سوارکاری یا باشگاه های سوارکاری بدست آورید.

blank

5-لذت بردن از زندگی مربوط به اسب سواری:هربار که شما اطراف اسب هستید و یک حرکتی یا مهرتی انجام میدهید باعث میشود که شما خوشحال شوید غیرممکن است که شما ناراحت شوید. چون عشق برای حضور در کنار اسب را دارید.این به شما کمک میکند برای گرفتن بهترین تصمیمات در مورد اسب ها که با شما کار میکنند.

اطلاعات مطلب

 • اسب
 • 3,745 بازدید
 • blankblankblankblankblank (8 votes, average: 4,50 out of 5)
  blankLoading...
 • آخرین ویرایش توسط : - شنبه, 20 می 17, 8:22 ب.ظ
 • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب