ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

3 − 1 =

بستن

صرافی ملی ایران قیمت لحظه‌ای آخرین بروز رسانی 10:01:02*** 1398/06/26: قیمت فروش دلار 11450 تومان و قیمت فروش یورو 12750 تومان

تیتر اصلی روزنامه ها سه شنبه 1398/06/26::: مردم سالاری: شایعه کاهش تحریم; بلومبرگ به نقل از منابع آگاه مدعی شد که رئیس جمهور آمریکا ممکن است کاهش تحریم‌های ایران را به عنوان مقدماتی برای دیدار با رئیس جمهور ایران بررسی کند. *** شرق: سانتریفیوژهای جدید در گام سوم *** ایران: فروغ دیپلماسی غروب تندروی; «آتش به خانه افتاده است» شاید بهترین وصف این روزها برای امریکایی باشد که بعد از فراز و نشیب سال‌های اخیر در مناسباتش با ایران در بازتکرار سیاست منزوی کردن آن و همراه کردن متحدان بزرگ اروپایی‌اش ناکام مانده است. *** اطلاعات:  امروز باید ندای مردم را بهتر بشنویم; مردم به اندازه کافی با غصه و سختی‌ مواجه‌ هستند؛ نباید اجازه داد که براساس بی‌دقتی‌ها غصه جدیدی بر مردم وارد شود *** ابتکار: احمد داود اوغلو به طور رسمی از حزب عدالت و توسعه کناره‌گیری کرد; اردوغان در مسیر انزوا; رویارویی رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهوری ترکیه با اکرم امام اوغلو کاندید حزب مخالف در انتخابات شهرداری‌های استانبول، اکنون علاوه بر هزینه‌های سیاسی و اجتماعی برای او، به شکاف اساسی در حزب عدالت و توسعه نیز دامن زده است. *** کیهان: سحر خدایاری را همان‌هایی‌کشته‌اند که برایش اشک تمساح می‌ریزند! پس از مانور‌های مبتنی بر دروغ عده‌ای از نمایندگان مجلس، رسانه‌ها، سلبریتی‌ها و… در ماجرای خودسوزی یک دختر جوان در روزهای اخیر، با شفاف شدن ماجرا اکنون برخورد با دروغ‌پردازان و کسانی که دست به سوءاستفاده از مرگ این دختر زدند تبدیل به یک مطالبه عمومی شده است. *** دنیای اقتصاد: عقبگرد ترامپ از تحریم‌ ایران؟ پس‌لرزه‌های برکناری جان بولتون از سمت «مشاور امنیت ملی کاخ سفید» همچنان ادامه دارد و تحلیل‌ها و گزارش‌های مختلفی درباره ریشه این برکناری جنجالی منتشر می‌شود. رسانه‌های آمریکایی در گزارش‌هایی، تمایل ترامپ برای عقبگرد از تحریم‌های ایران با هدف آغاز مذاکرات با تهران را دلیل اصلی اخراج جان بولتون از کاخ سفید توصیف کرده‌اند.

چگونه میتوانیم با حیوانات خانگی ارتباط برقرار کنیم؟

چگونه میتوانیم با حیوانات خانگی ارتباط برقرار کنیم؟

برای شما عجیب نیست که بدانید حیوان خانگی شما چه حسی دارد و به چه فکر میکند؟آیا تا کنون سعی کرده اید بفهمید که او چه میخواهد به شما بگوید؟آیا تا کنون آرزو کرده اید که حیوان خانگی شما با کلمات با شما صحبت کند؟اگر پاسخ شما به هر یک از این سوال ها بله بود پس شما ممکن است برای برقراری ارتباط با حیوان خانگی خود به دنبال راه حل های بسیاری بروید.حیوانات با استفاده از بدن یا تارهای صوتی در بسیاری از روش های مختلف افکار و احساسات خود را بیان میکنند.یاد گرفتن نحوه ارتباط با حیوان خانگی در قوی شدن پیوند بینتان و ارتباط شما با او موثر است.

مطالب مرتبط


گام 1 - مشاهده حیوان خانگی

1-نگاه کردن به حیوان خانگی که چگونه از چشم،گوش و صورت خود استفاده میکند.حیوانات برای منتقل کردن احساسات خود از حرکات بدنی استفاده میکنند.شما باید حرکات حیوان خانگی خود را زیر نظر داشته باشید تا ببینید و بفهمید که او مریض،خوشحال یا عصبانی است.به عنوان مثال چشمان اسب میتواند هشدار دهد وقتی کاملا باز است یا وقتی خواب آلود است یعنی چشم هایش نیمه باز هستند و وقتی چشمهای ناراحتی دارند آنرا باز نمیکنند.

 • سگ شما ممکن است چشم هایش را به شما خیره کند.طوری که حالت تهاجمی داشته باشد.یا ممکن است با خیره شدن به چشم های شما نشان احترام و یا اطاعت کردن را نشان دهد.
 • گوش های گربه شما ممکن است به عقب خوابیده باشد وقتی از چیزی نگران است.
 • سگ و اسب گوش های خود را تیز میکنند وقتی روی یک چیزی تمرکز کنند.سگ شما ممکن است دهان خود را بدون نشان دادن دندانهایش باز نگه دارد این هم علامت خوشحالی است و هم میتواند یک هشدار باشد.

2-به نحوه گذاشتن پاها و حرکت دم او توجه کنید:درست مثل چشم ، گوش و صورت حیوان خانگی شما میتواند با حرکت دادن دم و راه رفتنش احساسات خود را بیان کند.برای مثال مثلا اگر روی دم اسب شما مگس باشد آن را به آرامی تکان میدهد و اگر خشن باشد دم را سریع تکان میدهد.مانند اسب ، گربه هم به هنگام خشم دم خود را سریع تکان میدهد

 • هنگامی که سگ شما دمش را تکان میدهد این به نشانه خوشحالی اوست.
 • هنگامی که اسب شما شروع به جفتک زدن میکند این نشانه بازیگوشی اوست.

3-طرز قرار گرفتن بدن حیوان خانگی خودرا زیر نظر داشته باشید.حیوان خانگی شما با طرز قرار دادن بدن و حرکات بدنی با شما ارتباط برقرار میکند.بطور مثال اگر سگ شما بطور ناگهانی ایستاد پس منتظر احتمالات نامشخص و یا حتی آماده حمله او باشید.یا اگر اسب شما به سختی راه میرود پس ممکن است یا عصبی باشد یا درد داشته باشد.

 • اگر شما یک حیوان جیبی مثل خوکچه هندی دارید ممکن است متوجه شوید که بی قراری میکند در این حالت ممکن است حالش خوب نباشد یا آشفته باشد.
 • اگر شما دروغی به گربه بگویید به دوحالت جواب شما را میدهد یا با آرامش بهمراه خرخر کردن یا با خشم بهمرام غرغر کردن.

گام 2 - گوش دادن به صدای حیوان خانگی خود

1-گوش دادن به صدای اسب خود:اسب شما قادر به ساختن صداهای متفاوتی از خود است.آموزش دیدن در مورد این صداها به شما کمک میکند که وقتی اسب شما صدایی از خودش درآورد شما احساس او رابفهمید.او به دلایل مختلف تشکر خودرا یا اظهارات خود را بیان میکند.ممکن است وقتی اسب دیگری را برای اولین بار میبیند نعره بکشد.

 • همچنین اسب شما میتواند آه بکشد وقتی احساس آسودگی و تمدد اعصاب را دارد.
 • اسب جوان (کره اسب)  ممکن است دندانهایش را بهم بکشد پیش اسب های بزرگ تا آنها به او صدمه نزنند.

گام 3 - برقراری ارتباط با حیوان خانگی خود

1-صحبت کردن با حیوان خانگی خود:حیوان خانگی شما امکان ندارد که بفهمد شما چه میگویید.ولی حداقل میبیند از حرکات بدن و طنین شما که با او صحبت میکنید.به عنوان مثال اگر شما با او با صدای خشن صحبت میکنید او ممکن است فکر کند که شما از وجود او نارضا هستید.با او با طنین خوشی صحبت کنید.مخصوصا وقتی که آموزش میدهید طوری باشد که شما را دنبال کند.صحبت کردن با حیوان خانگی میتواند به او اگر ترس و اضطراب داشته باشد کمک کند.هنگام آموزش اگر ستایش کلامی بکنید بسیار مفید خواهد بود.

اطلاعات مطلب

 • حیوانات
 • 1,291 بازدید
 • (7 votes, average: 4٫86 out of 5)
  Loading...
 • آخرین ویرایش توسط : امیر فتحی - چهارشنبه, 31 می 17, 8:42 ب.ظ
 • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب


تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی; رئیس مرکز تحقیقات صرع دانشگاه مونستر آلمان تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی با عنوان “نانودارو کورکومین” را تشریح کرد. پروفسور علی ‌گرجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در استان تهران، در پاسخ به این سؤال که نانوداروی کورکومین چگونه می‌تواند با تومور مغزی مبارزه کند، اظهار داشت: نانوداروی کورکومین که ماده اصلی آن زردچوبه است برای درمان سرطان مغز به‌کار می‌رود و حتی در علم قدیم و طب سنتی زردچوبه داروی ضدالتهاب معرفی شده و در تحقیقات زیادی که روی سلول‌های سرطانی مختلف انجام شده است ثابت شد زردچوبه نه‌فقط برای سرطان مغز بلکه در درمان سرطان‌های دیگر مانند سرطان پستان و سرطان روده هم مؤثر است.

خبرگزاری فارس: رابطه‌بازان و مفسدان در آینده کشور هیچ جایی ندارند; رئیس قوه قضائیه در مراسم تشییع شهدا، گفت: خون شهدا این نظام را تضمین کرده است، آینده از آنِ متقین است و پولداران و رابطه‌بازان و مستکبران و مفسدان در آینده هیچ جایی ندارند.