گام 1 - امنیت

امنیت

در این سایت بخش های مختلفی برای شما عزیزان جهت آموزش و رفع مشکلات امنیتی ایجاد شده است تا با مراجعه به بخش مورد نظر از مطالب و مقالات موجود در آن استفاده کنید. متاسفانه وبسایت های بسیار اندکی در موضوع امنیت مخصوصا مقابله با مشکلات امنیتی وجود دارند و که باعث شده اهمیت کمتری با توجه به اینکه امنیت مهمترین عامل ادامه و رشد است به این موضوع داده شود.


سکیوریتی بلاگ در زمینه اخبار امنیت ، مقاله امنیت ، بررسی و ارائه راهکارهای امنیتی و آموزش امنیت فعالیت می کند. در بخش اخبار آخرین خبرهای امنیت و موارد تحت تاثیر آن منتشر و مورد بررسی قرار می گیرند که در صورت نیاز به ارائه راهکارهای مبنی بر رفع مشکلات امنیتی و بررسی آنها موارد مورد نیاز ارائه می شود. در بخش مقالات امنیت نیز در مورد مسائل کلی و موجود مرتبط با امنیت کار می شود و بیشتر سعی بر آن است که نحوه کار و تامین امنیت آنها در اولویت قرار گیرد. با وجود اینکه هر روزه مشکلات امنیتی فروانی کشف و گزارش می شود تلاش ما نیز بر آن است که بتوانیم اطلاعات کافی در این زمینه ارائه کرده و مهمتر از آن راهکار حل آنرا ارائه دهیم. در بخش آموزش امنیت به ارائه مطالب آموزشی مستقیم یا در ارتباط با امنیت می پردازیم که شامل مسائل پایه تا حرفه ای ترین سطوح امنیت است.


برای اینکه بتوانید در کوتاه ترین و بهترین زمان ممکن از وجود مشکلات امنیتی کشف و گزارش شده و نحوه حل مشکلات امنیتی مطلع شوید پیشنهاد می کنیم با عضویت در خبرنامه این امکان را برای خودتان فراهم کنید تا آخرین خبرها و گزارشات برای شما از طریق ایمیل ارسال شود.


تیم ما همیشه در  خدمت شما عزیزان است. در صورتی که خودتان قادر به تامین ، پوشش و رفع مشکل امنیتی نیستید می توانید از ما کمک بگیرید. با درخواست پشتیبانی این امکان برای شما فراهم شده است تا بتوانید مشکلات امنیتی را با ما مطرح کنید.