ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه مشتری را تحت تاثیرخود قرار دهیم؟

چگونه مشتری را تحت تاثیرخود قرار دهیم؟

شما در هر کار و کسب و کاری باشید قطعا با مشتری روبرو هستید. افرادی که خصوصیات متفاوتی دارند و باید روش تاثیر گذاشتن به آن ها را به خوبی فرا گیرید تا بتوانید بر وی تاثیر بگذارید.

در این مقاله قصد داریم شما را نحوه ی تاثیر گذاری بر مشتری آشنا نماییم لطفا ما را تا پایان همراهی نمایید.

مطالب مرتبط


گام 1 - خصوصیات فردی

خصوصیات فردی

نشان دادن رزومه کاری شما می تواند بسیار برای مشتری مهم باشد و باعث تاثیر بالای شما بر مشتری گردد. سعی کنید رزومه خود را بسیار دقیق و شفاف بیان نمایید تا مشتری به قابلیت های شما پی ببرد و مطمئن گردد که شما از مهارت لازم برای رفع مشکل وی برخوردار می باشید. رزومه قوی می تواند تاثیر بسیار شگرفی بر مشتری در اعتماد به شما داشته باشد و باعث اسوده خاطر بودن وی و اعتماد کردن به شما می شود.

خصوصیات فردی

در بدو ورود به گرمی با مشتری برخورد کنید و سعی کنید فضای گرم و صمیمی با مشتری داشته باشید و شاد بودن را به مشتری القا کنید و فضای مثبتی از کسب و کار خود به مشتری نشان دهید. دقت نمایید که همواره باید با مشتری با احترام برخورد نمایید و سعی کنید از همان بدو ورود خواسته های او را مطالبه نکنید ابتدا با صمیمیت از او استقبال نموده و کم کم بحث اصلی را باز نمایید و در مورد خواسته مشتری حرف بزنید.

خصوصیات فردی

سعی کنید همواره محیط کار و ظاهری منظم و مرتب داشته باشید زیرا نظم باعث القای اثرات مثبتی می شود که بر روی مشتری تاثیر می گذارد. داشتن ظاهر منظم می تواند برای برخی از افراد نشانه حرفه ای بودن باشد پس باید به این نکته توجه داشته باشید.

گام 2 - نحوه ی تعامل

نحوه ی تعامل

 به مشتری اجازه بدهید تا بطور کامل خواسته ها و انتظاراتش را بیان نماید. هرگز سعی نکنید صحبت های او را قطع کنید و هر سوالی که دارید را در ذهن خود نگه دارید تا وقتی حرف های وی تمام شد از او بپرسید تا فرد به این نتیجه برسد که برای شما بسیار مهم می باشد.

نحوه ی تعامل

در میان حرف زدنتان همواره سعی کنید با آرامش حرف بزنید. میان صحبت هایتان کمی مکث کنید تا مشتری اگر حرفی داشت به شما بگوید. سعی کنید همواره با احترام حرف بزنید و محیطی شاد برای مشتری به ارمغان آورید. می توانید از روش های نوین برای ارتباط با مشتری استفاده کنید و از وی بخواهید شما را در فضای مجازی همراهی نماید.

اطلاعات مطلب

  • دنیای کار
  • 410 بازدید
  • blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : - دوشنبه, 17 جولای 17, 8:27 ب.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب