ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

پنج − 2 =

بستن

صرافی ملی ایران قیمت لحظه‌ای آخرین بروز رسانی 10:11:02*** 1398/06/2: قیمت فروش دلار 11650 تومان و قیمت فروش یورو 13100 تومان

تیتر اصلی روزنامه ها  شنبه 1398/06/02::: مردم سالاری: چانه‌زنی برجامی ظریف با الیزه; وزیر امور خارجه کشورمان مذاکرات اخیر خود با رئیس جمهور فرانسه را سازنده و خوب عنوان کرد و گفت ایران و فرانسه به گفت‌وگوهای خود ادامه خواهند داد و تماس‌ها بین آقایان مکرون و روحانی ادامه خواهد داشت. *** شرق: موافقان و مخالفان سخنان کرباسچی; اصلاحات یا خروج از اصلاحات *** ایران: تبادل بسته های برجامی در پاریس; ظریف: تماس‌ها بین روحانی و مکرون ادامه خواهد داشت; «بررسی گزینه‌های پیشنهادی ایران و فرانسه» پاسخی بود که محمدجواد ظریف در مواجهه با پرسش‌های متعدد خبرنگاران اروپایی در خلال حضورش در اروپای شمالی مطرح کرد. بعد از آنکه مشخص شد حضور در فرانسه و دیدار با امانوئل مکرون، رئیس جمهوری این کشور هم در برنامه سفرهای دیپلماتیک و فشرده وزیر خارجه ایران قرار گرفته است، دیگر جزئیات این سفر و محور گفت‌وگوهای ظریف و مکرون بود که مورد پرسش اغلب خبرنگاران نروژی و بین‌المللی قرار گرفت.; دیداری که عصر جمعه به وقت ایران در پاریس انجام شد و ظریف آن را سازنده خواند. *** اطلاعات: پیشرفته‌ترین سامانه دفاعی ـ بومی کشور رونمایی شد; مأموریت سامانه « باور ۳۷۳» برای دفاع از حریم‌ هوایی کشور *** ابتکار: آیا بسته پیشنهادی ماکرون ایران را راضی می‌کند؟ نجات برجام در ایستگاه پاریس; محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان که هفته گذشته به منظور دیدار با مقامات سه کشور اسکاندیناوی به فنلاند، نروژ و سوئد سفر کرده بود، روز گذشته در مهم‌ترین بخش از سفر اروپایی خود وارد پاریس شده و با امانوئل ماکرون رئیس‌جمهوری فرانسه دیدار و گفت‌و‌گو کرد. *** کیهان: هیچ‌کس از شمشیر عدالت مصون نیست حتی نمایندگان مجلس! خبر دستگیری دو نماینده مجلس در ارتباط با پرونده پیش‌فروش محصولات شرکت خودروسازی سایپا، بار دیگر نشان داد عزم قوه قضائیه در برخورد با فساد اقتصادی و اداری بیش از همیشه جزم است. *** دنیای اقتصاد: ماه متفاوت بورس و دلا‌ر; بازارهای داخلی در دومین ماه تابستان گرچه مسیر ماه‌های قبل را ادامه دادند، اما جنس نوسان قیمتی بازارها متفاوت بود. شاخص کل بورس تهران در مسیر پرشتاب صعودی خود در مرداد نیز رشد ۵ درصدی را به ثبت رساند.

چگونه مراکز حساس واکنشی مربوط به کلیه ها و مثانه را پیدا کنیم؟

چگونه مراکز حساس واکنشی مربوط به کلیه ها و مثانه را پیدا کنیم؟

mataleb-1200-6

میدانیم که کلیه، یکی از اعضای مهم بدن است. اگر کلیه ها خوب کار نکنند، عملکرد بدن دچار اختلال میشود. در روزگاری که منابع هوا، غذا و آب آلوده هستند، کلیه ها وظیفه سنگینی را از لحاظ تصفیه ی سموم برعهده دارند.

مطالب مرتبط


گام 1 - مراکز بازتابی کلیه:

مراکز بازتابی کلیه:

کانون های بازتابی کلیه ها، دقیقا کمی بالاتر از خط مرکزی بدن نزدیک خط میانی پا قرار دارد. این نقطه را فشار دهید. درصورتی که دردناک و یا حساس باشد، جریان انرژی بخش حیاتی که به کلیه ها میرود،کافی نیست. این قسمت را چند بار ماساژ بدهید. ممکن است خیلی حساس باشد. اگر کف پایتان ضخیم و یا پینه بسته باشد، بهتر است از ابزار بازتابی، مثلا ماساژ دهنده دستی استفاده کنید. برای این منظور، ماساژ دهنده ی غلتک مانند مخصوص پا سودمند است. وقتی مراکز بازتابی مربوط به کلیه ها را ماساژ میدهید، توجه داشته باشید که هربار به مدت طولانی (یعنی بیش از 30 ثانیه) این حرکت را انجام ندهید. بخاطر داشته باشید، که وقتی همه مراکز بازتابی را ماساژ میدهید، مقداری از سموم را در بدن خود جریان میدهید و در نتیجه، کلیه مجبور میشوند فعالیت بیشتری انجام دهند تا این سموم را دفع کنند. بنابراین، هنگام ماساژ درمانی، نخست مراکز حساس واکنشی کلیه ها را ماساژ دهید.

مراکز بازتابی دست ها نیز همانگونه که در پاها عمل کردیم، فشار و ماساژ دهید. هنگامی که از ماساژ دهنده ی جادویی استفاده میکنید، در عین حال که برجستگی های کوچک، ماساژ دهنده ی جادویی را به سراسر مرکز بازتابی در دست ها فشار میدهید، بطور طبیعی مراکز بازتابی کلیه ها را هم ماساژ میدهید.

استفاده از گیره (روی شست و دو انگشت) نیز به کلیه ها و مثانه کمک میکند.

گام 2 - مراکز حساس واکنشی کلیه ها:

مراکز حساس واکنشی کلیه ها:

بخاطر داشته باشید که، عملکرد بد کلیه ها روی مثانه و غدد جنسی تاثیر منفی میگذارد. بنابراین، وقتی مراکز بازتابی مربوط به کلیه ها را ماساژ میدهید، غدد جنسی و مثانه را نیز فعال میکنید. با انگشتان خود، این نقاط را فشار دهید. محل دقیق آن، در قسمت نرم و فرو رفته میان قفسه سینه و لگن قرار دارد. اکنون انگشتان شست خود را کمی پایین تر ببرید تا به ستون فقرات نزدیک شوید و نقاط دردناک و حساس را بررسی کنید. این قسمت، محل تقریبی کلیه هاست. بنابراین، به ترتیب فشار دهید؛ تا 3شماره بشمارید. چند لحظه رها کنید و بعد مجددا فشار دهید و تا 3شماره بشمارید. (اینکار را 3بار تکرار کنید). آرام فشار دهید؛ فقط تا حدی که فشار را احساس کنید. اکنون مراکز حساس مربوط به کلیه ها را که در روی سر قرار دارند، ماساژ دهید. بخاطر داشته باشید که مشکلات کلیه میتواند باعث ضعف چشم ها (بینایی) شود. با انجام مجموعه ای از روش های ماساژ درمانی، مراکز بازتابی مربوط به کلیه ها، مثانه و غدد جنسی را نیز تحریک خواهید کرد.

ناراحتی کلیه ها میتواند باعث بروز بیماری های جدی شود؛ بنابراین اگر پس از چند روز، روش های ماساژ درمانی موثر نشد، بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

گام 3 - کمک به مثانه:

کمک به مثانه:

عمده ترین کار مثانه، ذخیره کردن ادرار برای دفع آن است. مثانه، به میزان ادراری که در آن جمع میشود، تغییر شکل و وضعیت میدهد.

در قسمت داخلی پا تقریبا کنار برجستگی پاشنه، منطقه اسفنجی فرو رفته ای وجود دارد که در صورت وجود اشکالی در مثانه، مراکز واکنشی این منطقه حساس میشوند. از شست خود استفاده کنید و با یک حرکت چرخشی آرام، هر قسمتی را که حساس است، ماساژ دهید. حتما این مرکز حساس را در هر 2پا ماساژ دهید. این مراکز، به کانون های بازتابی مربوط به روده ی بزرگ، پروستات و پایین ستون فقرات بسیار نزدیکند؛ بطوری که ممکن است نتوانید هنگام ماساژ نقاط دردناک، آنها را از یکدیگر تشخیص دهید. بخاطر داشته باشید که به محض احساس ناراحتی، ماساژ را متوقف کنید؛ زیرا قسمتی از این ناحیه به اندازه ی کافی، نیروی انرژی زای حیاطی برای بهبودی و التیام دریافت نمیکند.

شما احتمالا از ماساژ برجستگی پاشنه برای کمک به مثانه استفاده میکنید. دقیقا قسمت برجسته ی پاشنه ی پا را در دست خود محکم بگیرید. و انگشتان خود را زیر این برجستگی فرو کنید. این حرکت را در مورد هر دو پا انجام دهید.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

  1. Avatar
    ناهید - 2016/12/27 - 7:17 ق.ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب


تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی; رئیس مرکز تحقیقات صرع دانشگاه مونستر آلمان تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی با عنوان “نانودارو کورکومین” را تشریح کرد. پروفسور علی ‌گرجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در استان تهران، در پاسخ به این سؤال که نانوداروی کورکومین چگونه می‌تواند با تومور مغزی مبارزه کند، اظهار داشت: نانوداروی کورکومین که ماده اصلی آن زردچوبه است برای درمان سرطان مغز به‌کار می‌رود و حتی در علم قدیم و طب سنتی زردچوبه داروی ضدالتهاب معرفی شده و در تحقیقات زیادی که روی سلول‌های سرطانی مختلف انجام شده است ثابت شد زردچوبه نه‌فقط برای سرطان مغز بلکه در درمان سرطان‌های دیگر مانند سرطان پستان و سرطان روده هم مؤثر است.

خبرگزاری فارس: رابطه‌بازان و مفسدان در آینده کشور هیچ جایی ندارند; رئیس قوه قضائیه در مراسم تشییع شهدا، گفت: خون شهدا این نظام را تضمین کرده است، آینده از آنِ متقین است و پولداران و رابطه‌بازان و مستکبران و مفسدان در آینده هیچ جایی ندارند.