ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

19 + 11 =

بستن
بستن

چگونه مراقبت های دامپزشکی مقرون به صرفه دریافت کنیم؟

چگونه مراقبت های دامپزشکی مقرون به صرفه دریافت کنیم؟

حیوان خانگی شما یکی دیگر از اعضای خانواده شماست. حیوانات خانگی اصحاب فوق العاده ای هستند و زندگی خود را به مالکیت بیشتری اضافه می کنند. اگر حیوان خانگی شما مریض شود، می تواند بسیار شدید باشد و علاوه بر تلفات عاطفی، می تواند بسیار گران نیز تمام شود. با انجام  مراحل زیر، شما می توانید اطمینان حاصل کنید که حیوان خانگی تان، مراقبت های لازم را با قیمت ای که می توانید بپردازید، دریافت می کند.

 

مطالب مرتبط


گام 1 - به دنبال راه های خلاقانه برای صرفه جویی باشید.

به دنبال راه های خلاقانه برای صرفه جویی باشید.

مرحله 1 : بیمه حیوانات خانگی را خریداری کنید.

شما می توانید بیمه درمانی برای حیوان خانگی خود خریداری کنید. این یک گزینه عالی است در صورتیکه شما یک حیوان بزرگتر دارید یا یکی از افراد مبتلا به آسیب یا بیماری شدید یا مزمن است. هم چنین یک راه عالی برای فعال بودن در هنگام اتخاذ یک حیوان خانگی جدید است. به برنامه های مختلف نگاه کنید. درست همانند بیمه درمانی برای افراد، انواع مختلفی برای حیوانات وجود دارد. شما می توانید برنامه ای دریافت کنید که اورژانس های اساسی را شامل می شود، مانند یک آسیب ناگهانی. شما همچنین می توانید برنامه های جامع تر را که تمام انواع مراقبت را پوشش می دهند، دریافت کنید. از دامپزشک خود سوال کنید ممکن است یک شرکت خاص وجود داشته باشد که با آن آسان است. شما همچنین می توانید مطمئن شوید که دامپزشکتان بیمه ای را که انتخاب می کنید را قبول می کند.

به دنبال راه های خلاقانه برای صرفه جویی باشید.

مرحله 2 : با پناهگاه محلی خود تماس بگیرید.

شاید حیوان خانگی شما اخیرا بیمار و مجروح شده باشد. صورت حساب های غیرمجاز دامپزشکی می تواند به سرعت در حال افزایش باشد و واقعا مستعد است. پناهگاه حیوانات محلی ممکن است راه هایی برای کمک به شما داشته باشد. از پناهگاه بپرسید و در مورد نوع مراقبت های بهداشتی که آنها ارائه می دهند اطلاع بگیرید. بسیاری از پناهگاه ها دارای کلینیک های در محل هستند که خدماتی را ارائه می دهند که مقرون به صرفه تر از دامپزشک هستند. پناهگاه ها اطلاعات زیادی در مورد منابع محلی خواهند داشت. اگر آنها کلینیک در محل ندارند، بپرسید آیا آنها توصیه ای برایتان دارند. برخی از پناهگاه ها همچنین دارای برنامه های وام یا کمک های مالی هستند که می توانند هزینه های پزشکی را برعهده بگیرند. اطلاعات مربوط به این نوع گزینه ها را بخوانید.

به دنبال راه های خلاقانه برای صرفه جویی باشید.

مرحله 3 : دریافت کمک مالی.

علاوه بر پناهگاه محلی، ممکن است بتوانید سازمان های دیگری را پیدا کنید که می تواند به شما کمک کند. سازمان های غیر انتفاعی و خیریه هستند که برای کمک به صاحبان حیوانات خانگی برای مراقبت از حیوانات کمک می کنند. برای پیدا کردن یکی از اینها که برای شما مفید باشد، یک تحقیقی انجام دهید. جامعه انسانی یک مکان عالی برای شروع است و لیستی از وضعیت مراقبت های دامپزشکی را ارائه می دهد. انجمن انسانی نیز می تواند به شما در پیدا کردن مناسب حیوان خاص خود کمک کند. به عنوان مثال، بنیادهای خاصی از قبیل Corgi Aid و Labrador Lifeline وجود دارد. به کتابخانه محلی خود بروید. کتابدار مرجع می تواند به شما برای جستجوی مراکز غیر انتفاعی کمک کند که ممکن است بتواند در کمک به حیوان خانگی تان موثر باشد.

به دنبال راه های خلاقانه برای صرفه جویی باشید.

مرحله 4 : افزایش بودجه اضافی.

شما ممکن است متوجه شوید که پول بیشتری برای پرداخت قبوض نیاز دارید. مراحلی برای دسترسی به بودجه اضافی انجام دهید. یک خط اعتباری را در نظر بگیرید. اعتبار مراقبت یک برنامه اعتباری به طور خاص برای نیازهای پزشکی، از جمله حیوان خانگی شما است. بسیاری از دامپزشکان اعتبار مراقبت را دریافت می کنند. داشتن برخی اعتبار انعطاف پذیر راه خوبی برای جلوگیری از عقب نشینی در صورتحساب حیوان خانگی شما است. فقط مطمئن شوید تمام شرایط و ضوابط را بخوانید. سعی کنید جمع آوری پول از یک سایت مانند «جلو بروید» را جهت نیازهای پزشکی حیوان خانگی خود استفاده کنید.

گام 2 - پیدا کردن دامپزشک مناسب.

پیدا کردن دامپزشک مناسب.

مرحله 1 : درباره برنامه های پرداخت بپرسید.

اگر شما یک دامپزشک دارید، ممکن است بخواهید عوض کنید. با این حال، هنوز هم می توانید راه هایی برای مراقبت از حیوانات را مقرون به صرفه تر پیدا کنید. اگر می توانید گزینه های پرداخت های مختلف را مورد بحث قرار دهید، از دامپزشک خود سوال کنید. در مورد برنامه های پرداخت با دامپزشک (یا کارمندان اداری) صحبت کنید. با استفاده از این گزینه می توانید این لایحه را به صورت اقساط پرداخت کنید. سعی کنید از خودتان بپرسید «آیا ممکن است برای پرداخت سه ماهه به صورت دو هفته ای امکان پذیر باشد؟» مشکل خود را به دامپزشک توضیح دهید. شما می توانید بگویید: "من عاشق سگم هستم، اما درصورتیکه ما نمی توانیم در مورد طرح پرداخت به مصالحه برسیم، من باید مراقبت های دیگری را دنبال کنم."

پیدا کردن دامپزشک مناسب.

مرحله 2 : خدمات خود را ارائه دهید.

اگر یک طرح پرداخت یک گزینه نیست، شما ممکن است قادر به یافتن راه دیگری برای پرداخت مراقبت دامپزشک حیوان خانگی خود جستجو کنید. در صورتی که اداره حاضر به پذیرش خدمات به جای پرداخت باشد، از دامپزشک خود بخواهید. شما می توانید از مهارت های خود برای کسر پول از قبض خود استفاده کنید. پیشنهاد بسیاری از ادارات دامپزشکی را که سگهایی دارند که در هنگام درمان دریافت نمی کنند مورد نظر قرار دهید. اداره ممکن است در طول روز یا عصر به آنها کمک کند. در صورت نیاز به کمک به این مراکز مراجعه کنید. شما برای پاسخ به تماس ها و قرار ملاقات ها نیازی به آموزش پزشکی ندارید.

 

پیدا کردن دامپزشک مناسب.

مرحله 3 : از دانشگاه های محلی دیدن کنید.

به یک مدرسه دامپزشکی در این نزدیکی بروید تا ببینید آیا آنها یک کلینیک دارند. دانش آموزانی که در حال تحصیل در دامپزشکی هستند، اغلب نیاز به زمان خاصی برای یادگیری مجوز خود دارند. برای دریافت اطلاعاتی از مدرسه نظر بخواهید و بپرسید آیا هر روز ماه یا هفته "خدمات اجتماعی" وجود دارد؟ مدارس دامپزشکی معمولا مراقبت های پزشکی را رایگان یا به شدت کاهش می دهند. بازدید از یک درمانگاه یک راه عالی برای دریافت مراقبت مقرون به صرفه برای حیوان خانگی شما است. برخی از این کلینیک ها برای مشتریان با درآمد محدود هستند.

پیدا کردن دامپزشک مناسب.

مرحله 4 : فروشگاه های اطراف.

دامپزشکان مختلف قیمت های متفاوت دارند، همانگونه که همه پزشکان یکسان نیستند. اگر شما در یک منطقه شهری زندگی می کنید، سعی کنید به حومه شهر بروید. قیمت ها در شهرهای کوچکتر اغلب پایین تر است. به دنبال موارد ویژه باشید کلینیک های دامپزشکی تخفیف ها و فروش هایی را ارائه می دهند، درست مانند سایر شرکت ها. درباره تخفیف برای مشتریان جدید بپرسید و قیمت ها را مقایسه کنید. اگر حیوان خانگی شما نیاز به یک روش خاص دارد، مانند تمیز کردن دندان، چند دفتر را برای پیدا کردن بهترین دکتر ها ارائه می دهند.

گام 3 - تمرین مراقبت های پیشگیرانه

تمرین مراقبت های پیشگیرانه

مرحله 1 : فعال باشید.

در صورتیکه حیوان خانگی شما سالم است، کمتر احتمال دارد که او به مراقبت پزشکی گران نیاز داشته باشد. مراحلی را در خانه انجام دهید تا حیوان خانگی شما سالم و خوشحال باشد. در هنگام مراقبت از حیوان خانگی شما چندین راه وجود دارد. تغذیه او از یک رژیم سالم مراقبت از حیوانات خانگی نوعی غذای مناسب است. دقت در نیازهای حیوان خانگی شامل تغذیه، مسواک زدن، حمام کردن و... می تواند به پیشگیری از عفونت حیوان خانگی خود کمک کند. با آنها بازی کنید بسیاری از حیوانات خانگی مانند سگ ها و گربه ها از بازی با انسانها لذت می برند. همچنین کمک خواهد کرد که آنها وزن سالم شان را حفظ کنند.

تمرین مراقبت های پیشگیرانه

مرحله 2 : به طور منظم چک کنید.

مهم نیست که حیوان خانگی شما چقدر سالم است، شما باید آنها را به طور منظم به کلینیک های دامپزشکی منتقل کنید. همه حیوانات نیاز به بررسی منظم دارند. امتحانات سلامت می تواند به شما برای جلوگیری از مسائل مهم پزشکی در آینده کمک کند. حیوان خانگی خود را برای بررسی سالانه آماده کنید. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که عکس های لازم را در این زمان دریافت می کنید. نظارت بر سلامت حیوان خانگی خود برای پیشگیری از علائم بیماری مانند تغییر رفتار و از دست دادن وزن ضروری است. هنگامی که یک تغییر در ظاهر و رفتار حیوان خانگی خود متوجه شوید، با دامپزشک خود تماس بگیرید. اگرچه ممکن است مراجعه به کلینیک گران باشد، اما بررسی های منظم هزینه کمتر از یک روش درمانی در آینده خواهد بود.

تمرین مراقبت های پیشگیرانه

مرحله 3 : دندان های سگ خود را بشویید.

اگر سگ دارید، یکی از مهمترین چیزهایی که می توانید انجام دهید این است که او را با مراقبت های بهداشت دهان و دندان خوب راهنمایی کنید. بسیاری از مسائل مربوط به سلامت سگ ها نتیجه ضعف بهداشت دهان هستند. مسواک زدن سگ خود را در خانه برای جلوگیری از صورتحساب های پزشکی گران انجام دهید. خرید یک خمیر دندان که به طور خاص برای سگ ها تهیه شده است. بعضی از محصولات برای سگ ها ایمن نیستند. در حالت ایده آل، هر روز دندان های او را تمیز کنید. دیگر حیوانات، مانند گربه ها، نیز نیاز به بهداشت دهان و دندان  دارند. با دامپزشک خود درباره نحوه مراقبت از دندان های حیوان خانگی خود صحبت کنید.

تمرین مراقبت های پیشگیرانه

مرحله 4 : یک بودجه بسازید.

مراقبت های دامپزشکی اگرچه  گران به نظر می آید، اما هنگامی که حیوان خانگی دارید، باید مراقبت های بهداشتی حیوانات را به بودجه ماهانه خود اختصاص دهید. محاسبه ی چقدر انتظار می رود که صرف کنید شامل موارد اساسی مانند غذا، ابزار مراقبت ، بهداشتی و... می باشد. هزینۀ تقریبی هر مورد را بنویسید. هم چنین هزینه واکسیناسیون را شامل می شود. هر ماه برای نیازهای بهداشتی آینده تنظیم کنید. برای مثال، اگر هر یک از حیوانات شما نیاز به یک روش گران قیمت داشته باشند، هر ماه مبلغ 20 دلار می تواند بسیار مفید باشد.

اطلاعات مطلب

  • عمومی
  • 448 بازدید
  • blankblankblankblankblank (5 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : هادی خانزاده - پنج‌شنبه, 05 آوریل 18, 5:25 ق.ظ
  • دریافت فایل
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب