گام 1 - بازگرداندن متون در پشتیبان آیفون

بازگرداندن متون در پشتیبان آیفون

آموزش بازگرداندن متون در پشتیبان آیفون

Tunesرا بر روی کامپیوتر باز کنید. Tunes سفید رنگ با یک یادداشت موسیقی رنگارنگ، روی آن است. اگر از شما خواسته میشود که روی Tunes کلیک کنید این کار را قبل از ادامه انجام دهید. قبل از اینکه بتوانید ادامه دهید، باید رایانه خود را بروز کنید و سپس راه اندازی را کلیک کنید. اگر میخواهید از پشتیبان (icloud) استفاده کنید تنظیمات آیفون خود را باز کنید.

بازگرداندن متون در پشتیبان آیفون

آیفون خود را به کامپیوتر وصل کنید با اتصال شارژر آیفون به کامپیوتر و اتصال ان به گوشی خود این کار را انجام دهید، اگر از یک پشتیبانicloud  استفاده میکنید به پایین بروید و روی general ضربه بزنید سپس تمام مسیر را به پایین بچرخانید و روی resetکلیک کنید.

بازگرداندن متون در پشتیبان آیفون

روی نماد (دستگاه)کلیک کنید این آیکون، آیفون شکل در سمت چپ بالای پنجره iTunesاست. انجام این کار صفحه خلاصه را باز میکند، برای پشتیبان گیری iTunes روی حذف تمام محتویات و تنظیمات ضربه بزنید سپس کد عبور خود را در صورت در خواست وارد کنید.

بازگرداندن متون در پشتیبان آیفون

روی (restore backup)کلیک کنید . این در سمت راست بخش backup در بالای صفحه قرار دارد. در صورت در خواست قبل از ادامه (یافتن آیفن من )را خاموش کنید اگر آیفون خود را به طور خودکار از پیش بارگیری نمیکند، میتوانید بر روی (back now)کلیک کنید تا پشتیبان فعلی را فقط در صورت تمایل به بازگرداندن آن به بعد ذخیره کنید. اگر از یک پشتیبان icloud استفاده میکنید دوبار ضربه بزنید سپس منتظر تلفن خود باشید تا عمل پاک کردن را انجام دهید.

بازگرداندن متون در پشتیبان آیفون

در صورت درخواست بر روی جعبه کنار “iphone name” کلیک کنید. یک منوی کشویی ظاهر خواهد شد. برای پشتیبان گیری icloud دکمه صفحه اصلی را وقتی که درخواست کردید فشار دهید.

 

بازگرداندن متون در پشتیبان آیفون

روی یک نسخه پشتیبان کلیک کنید این باید تاریخی باشد که پیامهای متنی حذف شده شما هنوز بر روی آیفون است. برای پشتیبان گیری icloud یک زبان و منطقه را انتخاب کنید یک شبکه وای فای را انتخاب کنید سپس روی restore از icloud backup کلیک کنید.

بازگرداندن متون در پشتیبان آیفون

restore را کلیک کنید. این قسمت سمت راست صفحه است. انجام این کار باعث میشود آیفون شما شروع به پشتیبان گیری کند اگر پشتیبان انتخاب شده شما با رمز محافظت شده باشد، ابتدا رمز عبور را وارد کنید. اگر اینکار را انجام دهید باید نرم افزار آیفون خود را بروز کنید. برای پشتیبان گیری icloud اطلاعات مربوط به شناسه اپل خود را وارد کنید سپس روی انتخاب پشتیبان کلیک کنید و یک تاریخ پشتیبان را انتخاب کنید.

بازگرداندن متون در پشتیبان آیفون

صبر کنید تا بازیابی شما تمام شود. هنگامی که اینکار انجام میشود شما باید قادر به مشاهده پیام های متنی حذف شده خود در برنامه  پیام ها باشید.

گام 2 - پشتیبان گیری و بازیابی با استفاده از اس ام اس

پشتیبان گیری و بازیابی با استفاده از اس ام اس

آموزش پشتیبان گیری و بازیابی با استفاده از اس ام اس:

اس ام اس پشتیبان گیری و بازیابی را باز کنید. این برنامه با یک نماد ساعت سفید بر روی آن است. اگر شما این برنامه را دانلود کرده اید و یک نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ممکن است بتوانید از آن برای بازیابی متون خود استفاده کنید. شما میتوانید پشتیبان گیری و بازیابی اس ام اس را در فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید.