ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه ماشین ها را بشناسیم؟

چگونه ماشین ها را بشناسیم؟

آیا تا بحال پیش آمده با یکی از این افراد که به نظر می رسد قادرند مدل و حتی سال تولید یک ماشین توی خیابان را به شما بگویند رانندگی کنید؟آیا می خواهید شما هم قادر به انجام چنین کاری باشید؟آنقدرها هم سخت نیست، اما به کمی تمرین احتیاج دارد.

مطالب مرتبط


گام 1 - ماشین

ماشین

جایی را برای شروع انتخاب کنید و شروع کنید به تماشا و رصد کردن.

احتمالا شما در حال حاضر می توانید انواع مدل ماشینهایی را که تابحال رانده اید تشخیص دهید.به تمرین کشفاتومبیل های شبیه اتومبیل خودتان در جاده ادامه دهید.

نوع مشخصی از اتومبیل های دیگر که مورد علاقه شماست را بعد از آن انتخاب کنید.اگر شما از علاقمندان موستانگ هستید،میتوانید از این مدل شروع کنید.

یک ملیت و یا منطقه را برای تخصص پیدا کردن انتخاب کنید. برای مدتی مهندسی آلمان را تحسین کنید اگر دوست داشتید.

روی کلاس یا رده خاصی از اتومبیل ها تمرکز کنید.اگر ماشین های اسپورت سرگرم کننده تریاز مینی ون سراغ دارید کار را با آنها آغاز کنید.

زمانی که به یک دسته در حد رضایتتان تسلط پیدا کردید، دیگری را شروع کنید.

به خصوصیات شناسایی هر خودرو که می خواهید بشناسید توجه کنید. آیا چراغ جلو یا عقب آن شکل غیر معمولی دارد؟ در ماشین های کلاسیک به چیزهایی مانند باله های عقب ماشین،تخت رکاب اتومبیل و صندلی های پر سر و صدا هم توجه کنید.

 خوب نگاه کنید.از توقف در چراغ قرمزها و پارکینگ ها برای بهتر نگاه کردنبه اتومبیل های مورد علاقه تان استفاده کنید.سوار ماشین یکی از دوستانتان شوید.زیرچشمی از پنجره در بازرسی هانگاه کنید.از مردم بپرسید که چطور به اتومبیل های خود علاقه دارند.

ماشین

 معلومات خود را تجدید کنید. در حالی که بسیاری از خودروهایی که در جاده ها میبینید کمتر از 15 ساله هستند، مشتاقان و علاقه مندان بسیاری از وقت خود را به بازسازی و نگهداری اتومبیل های قدیمی تر اختصاص میدهند.از یک نمایشگاهماشین های کلاسیک دیدن کنید. با مالکان آنها صحبت کنید اگر آن دورو اطراف باشند. بسیاری از آنهابه بحث در مورد اتومبیل و کار خودشانعلاقه دارند و در مورد موضوعاتمربوط به خود کارشناس هستند.

ماشین

به روز بمانید.مجله های ماشین ووب سایت ها را مطالعه کنیدتا از چیزهای جدید و اینکه تولید کنندگان در رویای تولید چه هستند، با خبر شوید.به دنبال پیشرفت های جدید باشید، مانند سلول های سوختی، هیبریدی و وسایل نقلیه برقیباشید.

تمرین کنید.شما احتمالا زمان زیادی را در ترافیک صرف میکنید. حدس بزنید یک ماشین که توی خیابان است، چیست.سپس وقتی نزدیکش می رسید در چراغ قرمز یا در حال حرکت در پارکینگ نزدیکش میرسید مشخصات آن را بخوانید.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب